Sig-betting.

To jak ta sygna ode mnie dla @mmammag nie może być to proponuję taką - ona już kiedyś tu śmigała na Cohones w sygnach, więc mam nadzieję, że nie będzie teraz z nią problemu...

7sxvXqF.gif


@Cloud
 
Panowie, taka sygna odpada jaką dostał mmammag. Serio muszę tłumaczyć dlaczego? :D. Jest kilka sygnatur z kobiecymi częściami ciała na Cohones, ale żadna z nich nie jest ogromnym tyłkiem. Nie możemy się w ten sposób promować, sorri :).

Wysokość sygnatur to max 255 pixeli.
Oho:|
 
***Gala UFC 189 przekroczy 1,000 000 PPV (@halibut) vs Gala UFC 189 nie przekroczy miliona PPV (@Miszon) jak wam to policzyć w rankingu ?
***Anthony Johnson (@Sedno) vs Jan Błachowicz (@Masta Blasta ) macie zmienione na Manuwe czy kasować?
***Rumble(@DamiannN) - Błachowicz(@PaweLisu999) Manuwa czy kasować?
*** @Masta Blasta mam spisanych twoich 15 zakładów : 13-2
*** @koper problem jak u Masty, moje dane nie zgadzają się z twoimi z sygny, a liczyłem w i p
*** @Puczi z tobą problem taki jak u kolegi wyżej i wyżej

Aktualizacja na dzień 13.08.2015r
13.png

Poprzednia tabela
ranking-tabela.png

Miałem pewne problemy z pojedynkami, bo niektórzy jeszcze tak nieczytelnie się ich podejmują, ale już i tak jest dużo lepiej.

Pozdrawiam
 
***Gala UFC 189 przekroczy 1,000 000 PPV (@halibut) vs Gala UFC 189 nie przekroczy miliona PPV (@Miszon) jak wam to policzyć w rankingu ?
***Anthony Johnson (@Sedno) vs Jan Błachowicz (@Masta Blasta ) macie zmienione na Manuwe czy kasować?
***Rumble(@DamiannN) - Błachowicz(@PaweLisu999) Manuwa czy kasować?
*** @Masta Blasta mam spisanych twoich 15 zakładów : 13-2
*** @koper problem jak u Masty, moje dane nie zgadzają się z twoimi z sygny, a liczyłem w i p
*** @Puczi z tobą problem taki jak u kolegi wyżej i wyżej

Aktualizacja na dzień 13.08.2015r
13.png

Poprzednia tabela
ranking-tabela.png

Miałem pewne problemy z pojedynkami, bo niektórzy jeszcze tak nieczytelnie się ich podejmują, ale już i tak jest dużo lepiej.

Pozdrawiam
Od ostatniej aktualizacji wygrałem:
Dillashaw(Masta Blasta) - Barao(Sedno) avatar
Cloud) Vaughan Lee - Paddy Holohan (Masta Blasta) wchodzę;)
i Omielańczuk z Miszonem

***Anthony Johnson (@@Sedno) vs Jan Błachowicz (@@Masta Blasta ) macie zmienione na Manuwe czy kasować?

Na Andersona jest zmienione.
Nie mogę wejść w Corey Anderson (Sedno) vs Jan Błachowicz (Masta Blasta)
 
Skoro tak... 4 zakłady z 4-ema osobami (2 sygny + podpis +avatar) o:
RDA (mmammag) - Cerrone(?)

Czekam :)
 
Laprsie(DamiannN)-Trinaldo (?)
Arlovski(DamianN)-Mir(?)
Damien Lapilus(DamiannN)-Klaczek(?) @@@@!!
 
Raphael Dos Anjos (@DickNiaz) vs.Donald Cerrone (mateusz19191010) zawarliśmy to dawno, ale nie mam zapisane o co?
------------------------------------------------
05.09.2015r Corey Anderson ( ? ) vs. Jan Błachowicz (mateusz19191010) - awatar
5.09.2015r Paige VanZant(mateusz19191010) vs. Alex Chambers ( ? ) - sygnatura ze zwyciężczynią
5.09.2015r Demetrious Johnson (mateusz19191010) vs. John Dodson ( ? ) - sygnatura z mistrzem
 
Back
Top