Sig-betting.

Aktualizacja tabeli 14.07.2015r
Nie uwzględniłem osób z jednym pojedynkiem, gdyż zabawa rozpoczyna się od dwóch. Przy osobach bez przegranej zastosowałem wzór(wygrane*pojedynki).
Błędy, bo takowe są na pewno(szczególnie przez pojedynek Aldo/Mendes vs McGregor) proszę zgłaszać w poście pisząc swoje wszystkie pojedynki( jest to mi potrzebne do poprawienia błędu także u drugiej osoby).
ranking-tabela.png

Dziękuję i Pozdrawiam.
Kto to wskoczył na drugie? No kto? No kto? Awans o tysioncpincet pozycji #Conorbless
 
Aktualizacja tabeli 14.07.2015r
Nie uwzględniłem osób z jednym pojedynkiem, gdyż zabawa rozpoczyna się od dwóch. Przy osobach bez przegranej zastosowałem wzór(wygrane*pojedynki).
Błędy, bo takowe są na pewno(szczególnie przez pojedynek Aldo/Mendes vs McGregor) proszę zgłaszać w poście pisząc swoje wszystkie pojedynki( jest to mi potrzebne do poprawienia błędu także u drugiej osoby).
ranking-tabela.png

Dziękuję i Pozdrawiam.
a wrzuciłbyś poprzednią tabelkę do porównania? miałem 23? bo wygrałem teraz dwa bodajże.

@Masta Blasta nawet nie ma połowy moich walk, a już praktycznie w punktach mnie dogonił. :lol: #fuckthesystem
 
Big Nog (KBG) - Struve (?)
Shogun (KBG) - Lil Nog (?)
Joe Duffy (KBG) - Jorge (?)

Wchodzi ktoś? O awatar w każdym.
 
@baju specjalnie dla ciebie"
Aktualizacja z dnia 26.04.2015r (miałem także z 3.06, ale mi się ta najnowsza na nią nadpisała, a wcześniejszy link nie działa)
ranking-tabela-z-pkt.png

Aktualizacja 15.07.2015r
ranking-tabela.png
 
Big Nog (KBG) - Struve (?)
Shogun (KBG) - Lil Nog (?)
Joe Duffy (KBG) - Jorge (?)

Wchodzi ktoś? O awatar w każdym.
Takie sprostowanie, bo nie Joe tylko Joseph "1 runda 0:38" Duffy - a jednak Irish Joe :D Niestety wychodzi na to, że jestem Januszem
dzięki bardzo mati... :) muszę wziąć się do roboty trochę więcej.
Chyba zacznę od nowej aktualizacji dla porównania podawać starą i nową tabelkę.
 
  • Like
Reactions: KBG
25.07.2015r Joe Lauzon (mateusz19191010) vs. Takanori Gomi ( ? ) - sygnatura
25.07.2015r Miesha Tate (mateusz19191010) vs. Jessica Eye ( ? ) - sygnatura
 
Jak coś to też mogę Ci chętnie rekord popsuć Josh to ogarnie :pray:

Thomson (Rades) - Ferguson (baju?) o sygne
yup, wezmę 2. wszystko sygnaturki, liczę na sporo Conora w przypadku przegranej. ;) ktoś jeszcze - zapraszam.
 
18.07.2015r Paweł Pawlak (mateusz19191010) vs. Leon Edwards ( ? ) - sygnatura od 25.07.15r do 1.08.15r

Ogłoszenie!
Jeżeli ktoś na UFC stawia przeciwko Polakowi to w pierwszej kolejności prosto do mnie może się zgłaszać o zakład ze mną!
 
Last edited:
Back
Top