Sig-betting.

@michi972 Twoja nowa sygnaturka :)
awkward-boner-punch.gif
 
Aktualizacja tabeli 14.07.2015r
Nie uwzględniłem osób z jednym pojedynkiem, gdyż zabawa rozpoczyna się od dwóch. Przy osobach bez przegranej zastosowałem wzór(wygrane*pojedynki).
Błędy, bo takowe są na pewno(szczególnie przez pojedynek Aldo/Mendes vs McGregor) proszę zgłaszać w poście pisząc swoje wszystkie pojedynki( jest to mi potrzebne do poprawienia błędu także u drugiej osoby).
ranking-tabela.png

Dziękuję i Pozdrawiam.
 
Aktualizacja tabeli 14.07.2015r
Nie uwzględniłem osób z jednym pojedynkiem, gdyż zabawa rozpoczyna się od dwóch. Przy osobach bez przegranej zastosowałem wzór(wygrane*pojedynki).
Błędy, bo takowe są na pewno(szczególnie przez pojedynek Aldo/Mendes vs McGregor) proszę zgłaszać w poście pisząc swoje wszystkie pojedynki( jest to mi potrzebne do poprawienia błędu także u drugiej osoby).

Dziękuję i Pozdrawiam.

Ej u mnie jest błąd, ostatnio McGregor mi nabił 2 zwycięstwa i mam 21-18 (albo 21-17 nawet).
 
Ej u mnie jest błąd, ostatnio McGregor mi nabił 2 zwycięstwa i mam 21-18 (albo 21-17 nawet).
proszę zgłaszać w poście pisząc swoje wszystkie pojedynki( jest to mi potrzebne do poprawienia błędu także u drugiej osoby).
McGregor (mmammag) - Mendeś (MPS) 1 - 0
McGregor (mmammag) - Mendes (koper) 1 - 0
Mendes (sawciu) - McGregor (mmammag) 0 - 1
Mam to zapisane i uwzględnione.

Romero (mmammag) - Machida (koper) 1 - 0
 
McGregor (mmammag) - Mendeś (MPS) 1 - 0
McGregor (mmammag) - Mendes (koper) 1 - 0
Mam to zapisane i uwzględnione.

Miałem 18-17 i doszły: Romero z Koperem, McGregor z Koperem i Sawciem oraz porażka z Wolfem o Sivera. Wychodzi 21-18, chociaż nie jestem tej 18 pewien.

Z MPS nie było zakładu, gdyż ostatecznie go nie zatwierdził.
 
Aktualizacja tabeli 14.07.2015r
Nie uwzględniłem osób z jednym pojedynkiem, gdyż zabawa rozpoczyna się od dwóch. Przy osobach bez przegranej zastosowałem wzór(wygrane*pojedynki).
Błędy, bo takowe są na pewno(szczególnie przez pojedynek Aldo/Mendes vs McGregor) proszę zgłaszać w poście pisząc swoje wszystkie pojedynki( jest to mi potrzebne do poprawienia błędu także u drugiej osoby).
ranking-tabela.png

Dziękuję i Pozdrawiam.

Ja mam 12-8 a nie 11-9 mialem 9-8 i trzy zakłady o Conora
 
Miałem 18-17 i doszły: Romero z Koperem, McGregor z Koperem i Sawciem oraz porażka z Wolfem o Sivera. Wychodzi 21-18, chociaż nie jestem tej 18 pewien.

Z MPS nie było zakładu, gdyż ostatecznie go nie zatwierdził.
Mam 40 twoich zakładów zapisanych 39 bez MPS masz 21 - 18. Omyłeczka nastąpiła, policzone i się teraz zgadza, u siebie mam już poprawione.
 
Barao (?) - Dillashaw (krzychu88) o awatar
Aguilar (?) - Gadelha (krzychu88) o sygnaturę
 
Barao (?) - Dillashaw (krzychu88) o awatar

Aguilar (?) - Gadelha (krzychu88) o sygnaturę
01.08.2015r Jessica Aguilar (mateusz19191010) vs. Claudia Gadelha (krzychu88) sygnatura

01.08.2015r Ronda Rousey (mmammag) vs. Bethe Correia (mateusz19191010) awatar z mistrzynią

25.07.2015r Joe Lauzon (mateusz19191010) vs. Takanori Gomi ( ? ) - sygnatura

25.07.2015r Miesha Tate (mateusz19191010) vs. Jessica Eye ( ? ) - sygnatura
 
Last edited:
Ehhh 3 minuty za późno :sad: ale przynajmniej @mmammag sobie wyrówna rekord za wtope na Tonym :tease:

E. Jednak nie odrobi bo ma 2 zakłady :D
 
Back
Top