Sig-betting.

Nie @Kolumb ja wygrałem ale odkopałem tabelkę, gdzie Szady ma tylko jedną porażkę - tą ze mną. Tak jak w MiszonFiction
Wstawię jak wroce
 
Co to ma za znaczenie MMA, czy nie MMA? Zakłady obejmują różne dyscypliny. Na tym polega atrakcyjność tego tematu, że jak ktoś ma ochotę, to może się nawet założyć o to, czy Bronek zostanie prezydentem.
 
Co to ma za znaczenie MMA, czy nie MMA? Zakłady obejmują różne dyscypliny. Na tym polega atrakcyjność tego tematu, że jak ktoś ma ochotę, to może się nawet założyć o to, czy Bronek zostanie prezydentem.
Wchodzisz w to?
Czy Bronek zostanie prezydentem - Tak - Nie - Jebać Bronka
Do wygrania pszejaszczka bronkobósem lóp nie.

A jak dla mnie to obojętne czy o mma czy o wyborze Ogórków.
 
Też uważam, że powinno się móc zakładać o inne sporty. Bo czy u Buka nie obstawiamy nie tylko MMA? Zresztą, dzięki temu zakładowi miałem parcie by tym razem nie zaspać tylko obejrzeć mecz na żywo. Oczywiście nie idźmy w skrajność i nie róbmy zakładów typu "Czy Ewa Kopacz znowu będzie premierem" (Piję do zakładu w totolotku, który wygrałem, a brzmiał on "Czy rząd Donalda Tuska utrzyma się do końca kadencji"). Inne sporty - tak.
@Kolumb
http://oi59.tinypic.com/2vuh6rs.jpg
http://oi59.tinypic.com/xngefk.jpg
 
@Solaris@Miszon

Nikt tu nie zabrania zakładów o cokolwiek. Chodzi tylko o REKORD, z myślą o podsumowaniach, tabelkach itp. Wydaje mi się sensowne, że tylko zakłady o MMA powinny być brane pod uwagę.
 
Zgadzam się z koprem - jak najbardziej zakładajcie się o co chcecie o sygnatury i awatary, jednak nie wliczajmy tego do gry.
 
no ja tez jestem za tym zeby zakladow nie zwiazanych z MMA nie wliczac do rekordu a dokladniej jestem za tym zeby zaklady tylko i wylacznie o wynik walki wliczaly sie do rekordu.( zadnych takich jak czy zrobi wage czy nie,czy bedzie kontuzja itp itd)
 
Chce ktoś Warrena (?) przeciw Galvao (koper)?

Ech, swędzi mnie Tokoro, coś mi się śniło, że może jeszcze pokaże co nieco z dawnych czasów, ale chyba odpuszczę.
 
Chce ktoś Warrena (?) przeciw Galvao (koper)?

Ech, swędzi mnie Tokoro, coś mi się śniło, że może jeszcze pokaże co nieco z dawnych czasów, ale chyba odpuszczę.

biorę ! Warrena (sawciu) przeciw Galvao (koper)? sygna na tydzień ?
 
@sawciu
Proszę, do sygnatury. Warren mię zaimponował nieklepaniem swoim, jakby zacisnął zęby, wytrzymał ból... to by nie miał nogi:crazy:.
bellator-135-highlights-screencap.png
 
Jakoś bez echa przeszła ta gala na forum, a wydarzyła się walka, która może kandydować do miana Walki Roku (Tokoro!), a sigbeciarsko Dakota to kopalnia złota.:star wars:
 
Tomasz Drwal (gojilla) - Michał Materla (?) o co kto chce.
@up w sumie umowa między wami, więc looz ;) myślałem po prostu, że nie można mieć żadnych zastrzeżeń...
 
Tomasz Drwal (gojilla) - Michał Materla (?) o co kto chce.
@up w sumie umowa między wami, więc looz ;) myślałem po prostu, że nie można mieć żadnych zastrzeżeń...

Powiem Ci szczerze, że na początku miałem w dupie jakieś zastrzeżena...ale odkąd dostałem avatar z "tym czymś", to w przeciągu tygodnia były jakieś uwagi/dopytywania o avatar i po prostu wolę tego uniknąć. ;)
 
Back
Top