Sig-betting.

@mateusz19191010 Koszczek MISZCZ! Łap w nagrodę Iana McCalla:
Copyrighted_Image_Reuse_Prohibited_681696.jpg
 
jutro powiesz co chcesz, umarł Japoniec, lol.

@LoGi pomógł, bo nie jestem specjalistą w chujowych rzeczach, ale jak widać udało się. WATCH OUT!!! HAHA!

Sygna będzie. Ale come on, ostatnio był płacz o Rafalalę, więc Conchity nie założę, sorry.

@Rades coś dla Ciebie

1omys2_medium.gif
 
serio? to teraz się obrażamy? pierwszy sig bet w którym daje coś 'złego' i już, nie zakładamy? jeez

nic nie dam innego, dzięki za wygraną. :)
 
serio? to teraz się obrażamy? pierwszy sig bet w którym daje coś 'złego' i już, nie zakładamy? jeez

nic nie dam innego, dzięki za wygraną. :)

Jakie obrażamy? Po prostu wczesniej ( przy "tym czymś" od Scurvola) ledwo założyłem avatar, a zaraz komuś nie pasowało. W przeciągu tygodnia kilka osob o to pytało i pisało, po co to powtarzać? ;)

Chuj, przywdzieje sygne, ale jak bedą płacze to zdejme. I nie ma za co :)
 
Jakie obrażamy? Po prostu wczesniej ( przy "tym czymś" od Scurvola) ledwo założyłem avatar, a zaraz komuś nie pasowało. W przeciągu tygodnia kilka osob o to pytało i pisało, po co to powtarzać? ;)

Chuj, przywdzieje sygne, ale jak bedą płacze to zdejme. I nie ma za co :)
to nie zakładaj, nie lubię wymyślać tych 'kar', załóż link do mojego kącika fb tak jak ja mam w sygnaturze. pasuje?
 

zafarbuj ładnie!

Faber - Edgar z koper 16.05 sygna
Alvarez - Melendez z midern 13.06 avatar
Luke - Lyoto z gojilla 18.04 sygna
Weidman - Belfort z Lockhorne 23.05 sygna
Browne - Arlovski z Arlovski 23.05 avatar

9-2. #ChampIsHere #SzadyIsScared

ponawiam 10raz:

TJ Dillashaw (baju) - Renan Barao (?)

+

Dustin Poirier (baju) - Diego Ferreira (?)
 
@Miszon

LA Kings (Miszon) - NY Rangers (Kolumb)
O avatar na tydzień ?
Tysiąc postów najebałem przyda się jakiś avatar :crazy:
Stoi. Sygnaturek nie chcę się pozbywać.
Ale od razu mówię, że nie dam sobie założyć żadnej Rafalali czy Conchity - Paweł z WS czy nawet Justin Bieber ok - to granica której nie przekraczajmy ;) W wypadku wygranej zachowam się tak samo ;)
 
Back
Top