Seriale

Ja Revolution 19 odcinek na angielskich przejechałem, ile można czekać na tłumaczenie;] Zdziwiło mnie szybkie tłumaczenie Vikingów z kolei, gość pisał, że robił 1 raz, a robotę zrobił świetną. Lepiej dopasowaną i mniej do doczepienie niż hatak często :)
 
Zacząłem oglądać Wikingów dzisiaj - połykam masowo bo strasznie mi się serial spodobał a Ragnar to kozak
 
Zastanawia mnie postać Margot, innej pacjentki Lektera. Rozmowa z Willem, sprawa brata, dziwny mocny głos.






Margot jest less, poza tym w książce jest dojebanym kultrystą. Tak dojebanym, że gdy ma kaptur na głowie, to ludzie biorą ją za faceta:-). Ale ta wersja bardziej mi się podoba :-). Ciąg dalszy tego wątku w następnym odcinku, będzie grubo. To będzie bardzo mocny odcinek sądząc po zapowiedzi.
 
Ja właśnie skończyłem Vikingów, ostatni odcienek 2 sezonu kozak, teraz czekać do 2015...;/
 
SPOILER 5odcinek 4 sezonu Gry o Tron!



.



.



.



Jakoś nie działo się tak wiele, jak tutaj pisaliście. Niemniej jednak, LF to największy skurwiel chyba w całej Grze o Tron... To co powiedziała Lady Arryn, zaszokowało mnie. A ja przez 4 sezony, myślałem, że to Lannisterowie zabili Jona i nie ma co do tego żadnych wątpliwości.



.



.



.



.



PO SPOILERZE
 
SPOILER 5odcinek 4 sezonu Gry o Tron!



.



.



.



LF zaplanował wszystko co doprowadziło do tylu wydarzeń i śmierci. Wiemy też jaka jest rola Sansy i po co ją sprowadził, jako żonę dla Robina. Hodor morduje z zminą krwią wysłannika Boltona, a Jon i Bran już pewnie się nie zobaczą. Denerys nie zaatakuje Westerosa co da czas Tommenowi i spółce na wzmocnienie pozycji.



.



.



.



.



PO SPOILERZE











https://www.youtube.com/watch?v=hEb5pEMC7fw
 
SPOILER 5 odcinek 4 sezonu Gry o Tron!



.



.



.



.



Ale nie wierzę, żeby był aż takim geniuszem i przewidzał to wszystko od samego początku i że tak wszystko się ma potoczyć po śmierci Arryna. Prędzej to się stało w momencie śmierci Renly'ego, gdy zawarł szerszą przyjaźń z Tyrellami. Chyba, że zaprzyjaźnił się już z nimi w momencie gdy Margaery poślubiła Renly'ego i po prostu po jego śmierci, zmienili razem obóz.



.



.



.



.



PO SPOILERZE



Nigdy nie ogladałem "preview" przed odcinkiem Gry o Tron. Teraz to zrobiłem i trochę żałuję, bo mniej więcej wiem, co będzie się działo w następnym odcinku :-)
 
Spoiley TBBT, Californication i Hannibala!

.

.

.

Najnowszy odcinek Teorii Wielkiego Podrywu przeszedłem na przewijaniu. Odcinek z gwiezdnymi wojnami zapowiadał sie fajnie, ale potem zrobiło się nieciekawie (przynajmniej na początku). Wcale a wcale nie pasowała mi tematyka pogrzebu i te zjebane "śmiechy widowni" oraz niektóre żarciki. Być moze później pomysł z profesorem jako Obi-Wanem był fajny, to jednak przez początek nie mogłem przebrnąć i jakoś mnie nie śmieszył.

Californication najnowszy sezon? Z jednej strony to dobry pomysł, że to już ostatni sezon, bo porównując go z pierwszym sezonem, jest gorzej. Jednak we wszystkich trzech odcinkach któe obejrzałem jak na razie było dużo sytuacji, gdzie się po prostu śmiałem i mnie to bawiło. Ciekawy pomysł z synem. Na początku coś mi się wydawąło, ze albo ten syn, albo matka uknuli intrygę i tak na prawdę to nie rodizna Franka, ale z czasem to mija. Śmieszny serial, ale pokazuje, że luzakom w życiu też nie wychodzi zawsze. Będąc juz w 3 odcinku, jestem zdania, ze "Caren jest lepszym milfem niż ta matka drugiego dziecka (Julia?)" ;)
No i trzymam się zdania, że Hank Moody to jedna z najlepszych postaci serialowych ever. Genialnie mi się go ogląda, śmiesnze teksty i riposty, no i w sumie nic dziwnego, ze wyrywa tyle lasek, bo wygląda też spoko (bez skojarzeń tylko).

Hannibal - jak już mówiłem, pomysł z człowiekiem-bestią bardzo fajny. Will się trochę zmienił, sezon drugi bardziej mi się podoba od pierwszego. No i ktoś już chyba mówił o tym wcześniej - chyba Gambit - że najchetniej zrobiłby danie Lektera z laborantów. Akurat zginęła Katz, która powinna zginąć na końcu - wolałbym, zeby nie było jednego z tych dwóch facetów-laborantów, mam do nich mieszane uczucia :) No i mówiłeś, ze wizje Grahama o jeleniu itp są wkurzające. Mi sie własnie baardzo podobają wizje z owym jeleniem, a te z Hannibalem jako czarną postacią z rogami są jeszcze lepsze! :)
 
Wiemy też jaka jest rola Sansy i po co ją sprowadził


Lol... Słuchaj dalej tego, co mówi Littlefinger do swoich "przyjaciół". To skończysz z bełtem wystającym z głowy albo poderżniętym gardłem. Rzekłem wystarczająco, nic więcej nie powiem. Czekaj na siódmy odcinek, sam ocenisz.


A mi tu nie wierzą, że LF jest największym badassem całej serii :-).
 
GOT Spoiler



Hodor jednak potrafi. Dla Caina go na tej "fazie" albo Coco na KSW ;-)))



Rozrzut wątków sprawia, że serial szybciutko mija i trzeba tydzień kolejny czekać;)
 
DJ Hodor !!!



game_of_thrones_cast_8.jpg




Więcej tutaj



http://www.cavemancircus.com/wp-content/uploads/images/2014/april/game_of_thrones.html
 
Szkoda, że trzeba czekać do nowego roku na Vikings ;x



Ale poczytałem czym tam się podniecacie i obczaję Hannibala, mam nadzieję, że się nie zawiodę.
 
GOT spoiler















Książki czytałem dosyć dawno, więc jeżeli możecie, to przypomnijcie mi, czy:



1) Bran ze swoją kampanią zostali pojmani i uwięzieni w domu Crastera?



2) Hodor kogoś tam zamordował?



3) Locke jest postacią stworzoną na potrzeby serialu?



4) zostało jasno powiedziane, że to LF podrzucił pomysł otrucia męża lady Lysy?



5) jeszcze w tym sezonie zostanie zabity Tywin i Shae, czy na początku kolejnego?



6) czy Tommen i Lysa nie byli grubi?















Koniec spoilera.
 
@ Tens SPOILER:

.

.

.

1. Nie.
2. Tym bardziej nie! :D
3. Znowu kogoś poniosła fantazja, to podróba Vargo, Ale co Vargo miałby robić na murze?
4. Tak mi się wydaje, w sumie jestem tego prawie pewny.
5. Zapewne w tym, ale twórcy serialu wrzucają już wątki z "Uczty" -> Piękna i Pod.
6. A nie wiem. Lysa raczej nie, a dzieciak... I don't care.
.

.

.

Po spoilerze
 
JA PIERDOLE! Myslałem,że Tens spoileruje serial, po pierwszych 4 punktach się zgadzało, ale umiejscowienie 5 punktu wszystko zjebało. Ten kto nie czytał książki, niech nie czyta spoileru Tensa...



Przeczytałem to i myślałem, że po stwierdzeniu "przypomnijcie mi" mieści się prośba o przypomnienie zgodności ostatnich odcinków z książką. Przeczytałem pierwszy punkt, zgadzało się, więc przeczytałem wszystkie jak leci.... Niedługo kurwa całą książkę poznam, jeszcze może te które nie są napisane, z moim szczęściem. Biednemu to zawsze wiatr w oczy i chuj w dupe.
 
Hahaha... Hubi, przecież napisał w pierwszym zdaniu, że dawno czytał książki. Czytaj ze zrozumieniem :-).
 
JA PIERDOLE! Myslałem,że Tens spoileruje serial, po pierwszych 4 punktach się zgadzało, ale umiejscowienie 5 punktu wszystko zjebało. Ten kto nie czytał książki, niech nie czyta spoileru Tensa...




Wystarczy, że będą czytać ze zrozumieniem.



GOT Spoiler - książka.

















3. Znowu kogoś poniosła fantazja, to podróba Vargo, Ale co Vargo miałby robić na murze?


Ja do dzisiaj myślałem, że to właśnie Vargo :-) Tylko go przecież posiekał Góra.




Pocieszę Cię, że w tym sezonie zginie więcej znaczących postaci, więc nie wszystko stracone


Tak? Przypomnij, bo znowu mam luki w pamięci :-) W sumie jedną postać sobie przypomniałem.















Po spoilerze.
 
Mess, jeszcze wypisz którzy i kto będzie stał za ich śmiercią, żebym nie musiał już oglądać... Ehh, kurwa...
 
Ja pierdziele, ale macie problemy, Hubi weź się wreszcie z kuzynem za książkę i będzie po kłopocie xD


I tak na końcu GoT Azor Ahai wszystkich rozpierdoli :-)
 
Wczoraj zaczałęm oglądać Vikings, dziś skończyłem drugi sezon. Ostatni odcinek kozacki, nie mogę się doczekać kolejnego sezonu,szkoda,że to jeszcze tyle czasu. No ale cóż, chwilowo jest Gra o Tron a na jesieni SoA i TWD:)
 
Yagiel



Kiedy nowi Sonsi wychodzą ?



A tutaj zapowiedź serialu Gotham o Batmanie bez Batmana :D



https://www.youtube.com/watch?v=0d1zpt6k5OI
 
Back
Top