Seriale

Masu, DVDRip Friday Night Lights jest na warez-bb. Linki to pierwszego sezonu (ten akurat sprawdziłem) działają wszystkie, no i są cztery hostingi, więc możesz ściągać wszystko na raz, albo uderzyć do Voranka xD



BTW, Pilot Fargo rewelacja, mówię Wam to będzie perełka.
 
Oglądać na bieżąco tak jak inni... A może inni pomyślą, że nie warto napierdalać spoilerami pięć minut po obejrzeniu serialu, tylko dać odczekać ludziom, aż będą mogli obejrzeć z napisami lub nawet chociaż przymknąć japę na te dwa dni.



Zresztą na uniknęcie spoilerów nie ma bata, ja chcąc poznać opinię zacząłem czytać komentarz i tam był spoiler celowo wrzucony, jeszcze w najwyższych komentarzach czy coś w ten deseń. Więc pierwsza opinia przeczytana i już wiedziałem co się będzie działo... Jak znałem dwa spoilery i jeden już minął, tak dzięki Waszym komentarzom się dowiedziałem, kto będzie stał za spiskiem i znów znam dwa wydarzenia do przodu, bardzo kluczowe dla losów serialu.
 
Ja przestawałem czytać post jeśli dotyczył serialu/odcinka, którego jeszcze nie widziałem. Można sobie ręką zasłonić widok jeśloi ktoś łapie od razu całe frazy ;D Co innego jakby ktoś napisał "Joffrey nie żyje" od razu, ale po imieniu Joffrey wypadałoby wówczas nie czytać kolejnych słów i nic by jasne nie było ;-)



Hubi, w pięknym świecie tak, pare osób zrozumie, np. ja rozumiem i mógłbym się stosować, ale rościć takie prawo do większości ludzi na świecie, w internecie i liczyć, że posłuchają? To trochę naiwność, krótki staż życia. W czasach trolli? To już niemożliwe, więc dla dobra swego i swoich emocji z serialu obejrzeć w ciągu 24h od premiery i dopiero włazić na neta. Ja nie widzę w tym problemu, ale są ludzie od internetu uzależnieni. Ja do czasu gali z odtworzenia nie wchodzę na Cohones, ostatnimi czasy bardzo często po gali jest osobny artykuł o kimś istotnym, że wygrał bądź przegrał, co zmusiło mnie na prawdę do trzymania się z dala od forum do czasu obejrzenia. Z wiarą w ludzi można takie życzenia składać, zazdroszczę, że ją jeszcze macie. Ja się już pogodziłem z tym, że złośliwców nie ominę, a tym bardziej dodając do tego osoby, które przypadkowo wpadną w wir serialu, będą podjarani odcinkiem i nie wstawią hasła "Spoiler", a potem jeszcze to ci przypadkowi zostaną zwyzywani, tylko za to, że tak lubią serial, że oglądają go na bieżąco ;-D Nie róbmy problemów tam, gdzie ich nie ma i zachowujmy myślenie. Oczywiście nie szkodzić innym to zajebista zasada, ale w tej konkretnej sprawie, powiązanej z internetem liczenie na cały ogół to górnolotne życzenia. Tego mnie życie nauczyło, staram się by i na moich błędach ktoś wyciągnął wnioski, a nie sam przez to przechodził. Nikogo nie zmuszam :-) Pozdro i zakończmy offtop, ja nie sądzę by coś się zmieniło ogólnie, zmienić się mogą jedynie pojedyncze postawy ;-)
 
Hubi --- tak, ludzie mają nie mówić co myślą, bo kilka osób z forum internetowego nie obejrzało serialu, i łaskawie trzeba poczekać, no proszę Cie :) nie obejrzałeś, nie właź na strony gdzie możesz znaleźć spojlery i tyle :) to jest takie proste :)
 
Ja właśnie jestem po pilocie Fargo i dla mnie świetny. Jeśli chodzi o pilot to nawet True Detective czy Peaky Blinders aż tak mnie nie wkręcił. Fajne kreacje Thorntona i Freemana.
 
Hubi --- tak, ludzie mają nie mówić co myślą, bo kilka osób z forum internetowego nie obejrzało serialu, i łaskawie trzeba poczekać, no proszę Cie :) nie obejrzałeś, nie właź na strony gdzie możesz znaleźć spojlery i tyle :) to jest takie proste :)


Czyli nie wchodź nigdzie. Do tego przez co najmniej 3 lata, bo jeszcze jest tyle sezonów do wyprodukowania, których akcje obejmuje książka. Tak ciężko dzielić się uczuciami po napisaniu słowa spoiler? Serio? Odbiera Ci to część duszy, ciała czy coś?



@B2K



Nie musisz od innych wymagać, starczy,że zaczniesz od siebie pisać takie rzeczy, to i inni sobie mogą przy okazji przypomnieć, że warto uprzedzić o możliwych spoilerach. I o ileś procent spada prawdopodobieństwo, że komuś zepsujesz zabawę :-)
 
Bez urazy, ale smieszne sa te placze o spoilery :) Dorosli ludzie, a placza jak jakies baby. Ja czytalem ksiazke wiec mam w glowie jeden mega spoiler, a i tak ogladam serial z zaciekawieniem. Zreszta jak ktos nie chce czytac spoilerow, to na nie nie trafi. Wystarczy nie wchodzic w pewne tematy itd.



UWAGA SPOILER :)



To co podoba mi sie u Martina to calkowity rozpierdol glownych bohaterow - na kazdego przyjdzie pora. Jednak im dalej tym pewne watki stawaly sie malo ciekawe. Boje sie, ze moze byc przerost formy nad trescia z dalsza czescia ksiazki. Nie wiem jak autor to zakonczy, ale wielosc watkow i logiczne ich powiazanie do zakonczenia moze byc trudne. Do walki o tron wlaczaja sie nowe rody, pojawiaja sie nowi bohaterowie itd. Dodatkowo patrzac na wiek Martina moze nie dokonczyc owej sagi.
 
Od lat staram się być obiektywny, a jednak pełno trolli coraz nowszych się pojawia i piszą brednie, które ciężko czytać. Wiem do czego zdolni są tacy ludzie, a póki nie zaczniemy wypalać oczu i ucinać rąk to taka głupota i złośliwość będą kwitły, bo dalej będą osoby, którym będzie to szkodzić, denerwować. To Wasz dystans i nie robienie problemu prędzej sprawi, że trolle przeminą niż to ;-)



No, ale na "pocieszenie", ok, ode mnie zawsze hasło spoiler będzie, tylko pytanie do kiedy?;) Jeśli ktoś chce odczekać 24h/48h okej, ale cały sezon to już trochę robi się problematyczne. Szczerze, ja i pewnie nie tylko najchętniej komentuję sprawy na bieżąco, po paru dniach, a co dopiero miesiącach nie ma jużtej weny, więc i sensu większej dyskusji ;-) Nie na darmo sędziowie oceniają walki po rundach, a nie na koniec roku czy tydzień po walce ;-)
 
No i po sezonie Justified. Ostatni szykuje się jako ostateczne zakończenie przyjaźni Boyda i Rylana. Uwielbiam tą piosenkę którą coverują na koniec każdego sezonu







https://www.youtube.com/watch?v=cco-pCb0klU
 
Tworzę teraz bibliotekę seriali na moim dysku, które w przyszłości sobie obejrzę. Ściągam wszystko z DarkWareza, ale tu pojawia się problem - pierwsze sezony już dawno są z lektorem. Ja zazwyczaj ogladałem wersje z napisami.



Mam na myśli taką Grę o Tron, lepiej ściągnąć normalnie polski lektor z dobrą jakością, czy z jakichś innych, zagranicznych stron czy forum ściągać wersję ENG i się pieprzyć ze ściąganiem polskich napisów do każdego odcinka osobno, żeby dźwięk zgrywał się z obrazem? Chyba lepiej byłoby ogladać z napisami, podłapałbym trochę słówek, ale nie wiem, czy nie będzie za dużo roboty... Co sądzicie?
 
Napiprojekt i już nie musisz się pieprzyć z napisami, wyszukuje Ci napisy, aby pasowały do wersji jaką masz.
 
Faktycznie, proste to! :) Zazwyczaj męczyłem się z ręcznym ściąganiem i dopasowywaniem napisów, a tu proszę.



Teraz druga sprawa. Voranek, czy inni którzy ściągaja - jakaś dobra strona (nie torrent, ściągam linkami), gdzie są filmy i seriale w ENG w dobrych jakościach (Voranek, Ty zawsze podawałeś linki do TD czy TWD) :)
 
Zazwyczaj męczyłem się z ręcznym ściąganiem i dopasowywaniem napisów, a tu proszę.


midern, powaga, 30 sekund czy 1 minuta to dla Ciebie mordęga?



co do strony to n-ty raz już było podawane - warez-bb, tam są linki gdzie ściągasz bez limitu.



Szczerze, to pilot Fargo lepszy od filmu, ostatnie 20 minut to czysta rewelacja. Czyżby szykowało się coś na miarę TD? BBT robi kozacką rolę dorównującą tej McConaugheya.Trochę się podjarałem, ale dawnom nie pilot serialu tak nie zachwycił.
10256564_274286109416295_565319194232588046_n.jpg
 
midern, powaga, 30 sekund czy 1 minuta to dla Ciebie mordęga?


Przy 20 odcinkach w sezonie, ściąganiu napisów które i tak nieraz nie pasowały, albo nawet gdy nie mam internetu, to tak, trochę mordęga.



Ale dobra, mniejsza z tym :-) Dzięki za stronkę.
 
ODNOŚNIE HOW I MET YOUR MOTHER, MOŻLIWE SPOILERY!

.

..

.

.

.
Carter Bays, współtwórca 'Jak poznałem waszą matkę' zapowiedział na Twitterze, że powstanie alternatywne zakończenie finałowego odcinka. Zdaniem Bays'a ma ono 'znacząco różnić się od tego jakie miało miejsce w serialu'.


W swoich tweetach podkreśla, że twórcy od początku mieli w planach dwa różne zakończenia produkcji i nie było im łatwo wybrać jedno z nich. Alternatywne zakończenie ma być zrealizowane i dołączone do wydania DVD, które ukaże się jeszcze w tym roku. Przy okazji Bays wspomniał też, że kończy właśnie prace nad 'How I Met Your Dad', spin-offem 'Jak poznałem waszą matkę'.
Comedy Central
 
tylko "świat według kiepskich" :) Polska produkcja. Przez 15 lat nakręcono wiele odcinków/kilkanaście serii, Nie żadne zachodnie gówno, które skończy się i przejdzie do historii jak moda na lambadę...
 
http://chomikuj.pl/rumiko/SERIALE/GAME+of+THRONES/Season+4



Najnowszy epizod Gry o Tron, napisy z napiprojekt bardzo dobrze współgrają.
 
Ale masz rozstrzał Hubi, tydzień temu szukałeś GoT w HD, a teraz wrzucasz badziewiaka i to jeszcze na płatnym chomiku xD Taka moja rada na przyszłość, jak już ściągasz to szukaj w x.264, avi to przeżytek.



Trzeci ep GoT to jak na razie najlepszy odcinek w tym sezonie.
 
GoTS04E03



Sandor + Arya = Dream Team



Jedyne źródło torrentów, popularne seriale 1-2 h po premierze w wersjach do wyboru do koloru. Zapiszcie sobie w zakładkach.



http://thepiratebay.se/
 
nocoty ,piratebay jest na oku organów ścigania od zawsze, lepiej ściągać z innych serwerów używając do tego wyszukiwarki torrentów http://torrentz.eu/to/torenntz-q
 
Codo serialów , nie wiem czy macie podobnie:czekałem na nowy sezon Gry o tron a po pierwszym epku już mi się odechciało zagłębiać w ten fantasy świat dla gimbazy . Potrzeba mi teraz innych emocji, czegoś jak Breaking Bad.
 
Kurwa, cały dzień dzisiaj szukałem na piracie i jakoś znaleźć nie mogłem.... I taka chujowa jakość wcale nie jest. Podesłałem komuś, kto chciałby obejrzeć dzisiaj ten odcinek...
 
Starszne marnostrastwo czasu z tym szukaniem przez cały dzień haha... Nie wierzę po prostu w to co czytam. Wystarczy umieć wpisać odpowiednią fraze w wyszukiwarke (na Piracie rzecz jasna) i kliknąć w "magnet link". Później szybka wizyta na portalu Grupy Hatak i już są napisy. Jak ktoś ma obawy odnośnie śledzenia, policji, FBI i cholera wie czego, to jest takie coś jak PeerBlock. Mam nadzieję, że za tydzień nie będzie znów ględzenia, że się znaleźć nie dało...
 
Hubi jak Cię lubię to zrozumieć już nie potrafię xD Każdy odcinek GoT jest dostępny na szanującym się torencie, ciut później warezie już od około 4 rano w poniedziałek, HD pewnie godzinę póżniej. Gdzie/Jak Ty to wszystko szukasz, bo nawet "na surowo" w google masz linki?
 
na piracie sralimuszki, 40% filmów nie ma na piracie, jeśli ktoś jest kinomaniakiem jak ja i chce jakiś nie super rozchwytywany film dostać to stosuje sie do mojej metody , wygrałem, dobranoc
 
Takie problemy z pobraniem serialu?



Tu nowy odcinek gry o Tron z Lektorem:



http://rapidhost.pl/download/get/XaXtuG0gv/Game.Of.Thrones.S04E03.PL.HDTV.XviD-BiDA.avi
 
Back
Top