Seriale

@ Hubi
Napisy wziąłem z subscene.com a ostatnie dwa odcinki są na "zatoce piratów", wersja EXCELLENCE jest odpowiednia do tych napisow i zawiera oba odcinki w jednym pliku.
 
Dzięki. Może do końca tygodnia zabiorę się za to, żeby obejrzeć oba odcinki, bo teraz jest mi smutno, że to już koniec, ale coraz trudniej unikać spoilerów.



Gdzie na tej stronce są napisy po Polsku?
 
Potwierdzam, Hey, Hey miażdży! Pamiętam, że chyba Yagiel na swoim koncie YT miał listę kawałków z SoA jako jedna lista.



Oprócz tego:



https://www.youtube.com/watch?v=scTqpfL9WMA



https://www.youtube.com/watch?v=b6NDdF-R2uk
 
Przemek, w sensie, ze oglądałeś już kilka odcinków i Ci nie podeszło, czy po samych "trailerach" i skrótach masz takie wrażenie? Dla mnie warto!
 
Szukam czegoś co zapełni lukę po Walking Dead.



Breaking Bad, Prison Break, Dexter, Spartacus obejrzane. Sons of Anarchy nie podeszło mi, w ogóle mnie nie wciągnął. I nie komediowy :P



Co do muzy serialowej to to miaźdźy :D



 
Ja bardzo polecam Vikings genialny serial naprawdę. Świetna historia Ragnara Lothbrocka :)
 
Nie wiem jak SoA może komuś nie podejść.



SoA ma wszystko co wyżej wymienione seriale, tylko, że lepsze.
 
Nikt jeszcze nie wspomniał o Supernatural. Dla mnie to bardzo dobry serial, głównie do 5 sezonu, lecz potem też trzyma poziom. Ten klimat i temat mi się podoba ;)
 
I nie komediowy :P


Czyli KSW odpada... :-) ?



Bierz się za House of Cards, poza tym zaraz wraca GoT. Hannibal w nowym wydaniu jest specyficzny, ale morda mi się cieszy, gdy pan doktor wszystkich dookoła... przerabia na kiełbachę, pieczeń lub schabowe :-).
 
morda mi się cieszy, gdy pan doktor wszystkich dookoła... przerabia na kiełbachę, pieczeń lub schabowe


wg mnie to najlepszy moment każdego odcinka gdy wpieprzają żarcie aż im się uszy trzęsą xD i te karteczki z przepisami - muszę sobie coś takiego sprawić.



Yagiel, SoA lepsze od BB? nie fantazjuj :-)
 
SoA jest świetny ale też do 5 sezonu, poźniej już te wszystkie kłamstwa az wqrwiają i robia się absurdalne. Supernatural to lipa przecież:D taki serial dla nastolatek;). Mi podszedł Hannibal po pustcę TD.
 
@ Gambit


Powiem Ci, że podczas oglądania serialu zacząłem się bawić w bardziej wymyślne gotowanie.


Jajecznica na słodko z owocami, pierś kurczaka w cieście francuskim, krewetki koktajlowe na kilka sposobów itp... Dziś z moim współlokatorem zaopatrzyliśmy się w 2,5 kg wieprzowiny (szynka + schab + garmażeryjne), więc przez najbliższy tydzień będzie co jeść. Kupiłem do tego włoszczyznę i trochę przypraw i będę próbował w czwartek upiec szynkę w tradycyjnym polskim stylu - z majerankiem, marchewką, piertruszką, selerem i cebulą. Zobaczymy jak wyjdzie.


Karteczek jeszcze nie robię, ale to pewnie kwestia czasu... :-)
 
mahonek jak chcesz śmiechowy serial to tylko Trailer Park Boys lub Reno 911 ;-)



Mess, szacun za chęci, ale kurde na myśl o jajecznicy na słodko jakkolwiek mnie wykręca, choć pewnie wiesz co mówisz i musi być zjadliwe ;-D Na samą myśl jednak mam coś a'la ogórki kiszone polane czekoladą czyli jedno z drugim nie powinno być łączone. Z resztą obecne kulinaria to futuryzm jak nic, wszystko ze wszystko zamiast czerpać smaki z konkretnych produktów. Takie np kanapki urozmaicone, gdy pomidor zabija smak sałaty, szynki, sera, masła i chleba i wszystko jest niemalże pomidorowe przede wszystkim, a przecież każdy z elementów ma swój smak, który można docenić nawet z osobna i chyba to owinno być największą sztuką, z jak najmniejszej ilości różnych składników zrobić coś sensownego i prostego z oczywistych przyczyn ;-D
 
Osobiście jestem fanem minimalizmu w kuchni. Zdecydowanie staram się łączyć jedynie pojedyncze smaki, jeśli są sobie "obce". Nie robię żarcia "na-winie", bo wtedy faktycznie wszystko zostaje zabite jednym smakiem. Na pewno nie zmarnuję dobrych ogórków polewając je czekoladą. To półka dla kucharzy z wykwintnych restauracji, nie dla studentów :-).


Akurat jajecznicę zrobiłem dlatego, że zwykła z boczkiem czy parówkami zbrzydła mi jedzona dzień w dzień. I tak jajecznica na słodko najlepiej wychodzi z brzoskwiniami z puszki. Ananas za to nie jest najlepszym pomysłem, bo najwyraźniej jego sok wchodzi w jakąś reakcję z białkiem.


Dobra, koniec kulinarnego offtopu.
 
Gambit - BB uwielbiam, ale do SoA to mu brakuje. Choć oba seriale raczej ciężko porównywać. Oba oceniam 10/10



aqua - do 5 sezonu? Przeciez ostatni sezon to był jeden z najlepszych jakie SoA miało.
 
Wiesz Yagiel- w sumie jesteś fanem seri TWD...więc nie wiem co sądzić o SoA bo dla mnie TWD z sezonu na sezon to dno :-)(obejrzałem do momentu jak walczyli z tym pułkowniem czy cos takiego-na pewno byli w wiezieniu)..dla mnie to oni nie wkorzystali sporego potencjału z komiksu.
 
Oglądam TWD, lubię zombie i przyzwyczailem się do postaci, ale nie ukrywam,że ostatnie sezony to raczej słabizna. TWD oglądam, bo oglądam, czasem mnie coś tam poruszy. Podobnie jak z Under The Doom, które oglądam tylko dlatego,że jest na podstawie ksiązki która mi się podobała.



SoA i BB to co innego - dla mnie arcydzieła
 
TWD zaczłeo mnie po prostu irytować-a tego malego gówniarza że gre akorską bym zabił przy pierwszej okazji :-)



Dla mnie górna półka to The wire,rodzina soprano,BB,zakazane imperium,GoT...



Trzeba będzie niedługo wybrac z :



-SoA



Deadwood



-House of cards 2 sezon



-wikingowie



-mad men



-oz
 
Wikingow szczerze polecam, a filmu o tematyce zombie nie mogę przegapić, nie ma w ogole takiego tematu, a serial to głownie moc przyzwyczajenia i zżycia się dodatkowo. Poza tym, że coś jest kiepskie nie znaczy, że w tym świecie nie można na nowo zaczepić fajnym pomysłem. Gorzej jak się ma jużnastawienie, że coś się zjebało, bo pytam po co na siłę dziury szukać w całym ;-) Ja nie oglądam, bo jestem jurorem Oscarowym. No, ale zmuszać nikogo nie będę, każdy może lubić co innego. Dla mnie temat zombie, w który wlożono sporo kasy i gra kilku fajnych aktorów jest obowiązkowy. Oglądałem takie gówna amatorskie kiedyś, że teraz nie jestem w stanie narzekać za bardzo na TWD mimo, że niektóre wątki nie bardzo mnie rajcowały. Fajnie jednak pokazana jest różnorodność tego gdzie można żyć i jak człowiek się zmienia z biegiem lat w tym świecie.



Komiksu nie znam, gra była świetna, ale nie zmuszam twórców do ścisłego nawiązywania jakoś tak :D
 
Forum o MMA, więc jak Cię dobija to zrób coś, żeby tak nie było ;-) "Zmień" serial albo poddaj przed końcem ;-) Ja trwam! :D



Ja nie wiem jak można nie odbierać tego serialu na śmiesznie lub jeśli na poważnie to jak nie być ciekawym co się dalej wydarzy z postaciami ;-) No, ale jeśli się jest właśnie np. po komiksie to można czuć zawód zamiast satysfakcji z serialu, bo się odwołuje do konkretnego scenariusza...



Do pare lat wstecz uważałem, że tematyka zombie jest dla fascynatów raczej konkretnej serii horrorów. Serial trochę zmienił swe oblicze i nie liczy się głównie akcja, ale to moim zdaniem plus. Jeśli ktoś się brał za to jako fan tematyki to nie powinien byc zawiedziony, chyba, że zbyt małą ilością krwi, ale ukazywane zabicia rekompensują ilość akcji, bo jednak rzadko można w TV takie sceny oglądać ;D



Jak ktoś spowiedział się z tematyki zombie zrobić coś dla wszystkich to błąd, ale wyniki i tak jak widać oglądalności są niezłe i ogólna jakaś moda na zombie weszła dzięki serialowi. Skończy się to pewnie minie, ale nie mi...Oby produkcji nie brakowało, bo pomysłów brakuje już, żeby nie kopiować z innych pomysłów.
 
Oglądam serial z bratem który jest większym fanem niż ja. Trzy sezony jeszcze oglądałem i jarałem się ale 4 kompletnie mi nie podszedł. Odcinki są nudne według mnie i śmieszne. Ta murzynka co ma miecz rozwala sama stado które wgl jej nie "czuje", a w innym odcinku 3 bohaterów w tym ta właśnie murzynka uciekają przed takim stadem. Powinni skończyć już ten serial bo niemają już pomysłów. Terminus czyli Gubernator i jego miasteczko numer 2. Ostatni odcinek który zapamiętałem był to -spojler- odcinek z 2 dziewczynkami co jedna bawiła się z "walkingami" i chciała aby jej przyjaciółka też się zmieniła w trupa :D



Na szczęście mam jeszcze dwa sezony Breaking.
 
Back
Top