Seriale

Polrci ktoś serial w klimacie Silos, Warrior, Archiwum 81 ?
Wiesz co, może nie całkiem w takim ale jest postapo dobre. Właśnie teraz oglądam See, jestem na 6 odcinku i powiem Ci, że bardzo dobrze mi się to ogląda. Zajebiście zrobiony, trzeba przełknąć gorzką pigułkę "różnorodności" ale to dziki świat fantasy więc nawet to pasuje, do tego jak się nad tym zastanowić to wszystkie polit. poprawne elementy odpowiadają rzeczywistości w odniesieniu do postaci, do których są skierowane.

Nie wiem po co się tak rozgadałem, polecam, może się spodoba.
 
Wiesz co, może nie całkiem w takim ale jest postapo dobre. Właśnie teraz oglądam See, jestem na 6 odcinku i powiem Ci, że bardzo dobrze mi się to ogląda. Zajebiście zrobiony, trzeba przełknąć gorzką pigułkę "różnorodności" ale to dziki świat fantasy więc nawet to pasuje, do tego jak się nad tym zastanowić to wszystkie polit. poprawne elementy odpowiadają rzeczywistości w odniesieniu do postaci, do których są skierowane.

Nie wiem po co się tak rozgadałem, polecam, może się spodoba.
Obejrzałem wszystkie 3 sezony. Momentami niektóre postacie strasznie wkurwiające. No i tak jak piszesz, trzeba przymknąć oko na polityczną poprawność.
 
aż takie gófno???

fargo.JPG

:beczka:

Edit: a no tak,
znowu kobieta za sterami, ja pierdolę

Pizzolato, mimo iż oficjalnie zasiada na stanowisku producenta wykonawczego czwartego sezonu, z realizacją nowej odsłony niewiele miał wspólnego. - Z pewnością nie miałem żadnego wpływu na tę historię ani na nic innego. Nie możesz mnie winić - tłumaczył Pizzolato w odpowiedzi na komentarz niezadowolonego fana serii na X (dawniej Twitter). "Kraina Nocy" obfituje także w wiele nawiązań do pierwszego sezonu. Te również postanowił skomentować scenarzysta. Stwierdził wprost, że są "głupie".


Issa Lopez, scenarzysta i reżyserka czwartego sezonu, rozmawiała niedawno z portalem Vulture. W wywiadzie spokojnie odniosła się do zarzutów Pizzolato.

- Wierzę, że każda osoba opowiadająca historię ma określone, specyficzne i unikalne relacje z fabułą, którą tworzy. Jakiekolwiek są jego reakcje, ma on do tego pełne prawo. To jego przywilej. Napisałam ten sezon z wielką miłością dla jego pracy i ludzi, którzy ją pokochali. Jest to coś nowego i innego. stworzyłam to z myślą, że razem siadamy przy ognisku, bawimy się tym, odczuwamy emocje, mamy przemyślenia. Każdy jest tutaj mile widziany - wyznała Lopez.
:beczka:
laurka inkluzywności i te inne zjebane hasełka, które zniszczyły branżę filmowo-serialową a teraz niszczą gry

"Detektyw: Kraina Nocy" - o czym opowiada czwarty sezon kultowego serialu?​

Akcja czwartej serii rozgrywa się w mieście Ennis w mroźnej Alasce. Liz Danvers (Jodie Foster) i Evangeline Navarro (Kali Reis) prowadzą śledztwo w sprawie zaginięcia ośmiu mężczyzn pracujących w Arktycznej Stacji Badawczej Tsalal na Alasce. Policjantki orientują się, że sprawa może być powiązana z tajemniczym morderstwem sprzed kilku lat. Jak dotąd wyemitowano trzy z sześciu odcinków.
 
Last edited:
Issa Lopez: "stworzyłam to z myślą, że razem siadamy przy ognisku, bawimy się tym, odczuwamy emocje, mamy przemyślenia. Każdy jest tutaj mile widziany"
Od początku to nie było przyjacielskie ognisko tylko odkopywanie mogiły. Kretynka kompletnie rozmyła bardzo solidny materiał o przemyśle zbrodni ludzi zza kurtyny.
Nie potrafię tego inaczej określić jak uśmiercanie wyższej kultury. W zamian sztampowa papka dla mas.
 
Mi się jakoś tak strasznie ta politpoprawnosc nie rzuciła w oczy w True Detective, choć faktycznie po zastanowieniu przekaz jest jasny... Może się już znieczulilem? Ale mam pytanie odnośnie wcześniejszego sezonu drugiego: Czy to się rozkręci? Obejrzalem chyba 3 i tego się nie da znieść. Coś się zmienia potem? Pierwszy był zajebisty, a ten drugi po prostu nudny do wyrzygania, od fabuły do postaci...
 
Mi się jakoś tak strasznie ta politpoprawnosc nie rzuciła w oczy w True Detective, choć faktycznie po zastanowieniu przekaz jest jasny... Może się już znieczulilem? Ale mam pytanie odnośnie wcześniejszego sezonu drugiego: Czy to się rozkręci? Obejrzalem chyba 3 i tego się nie da znieść. Coś się zmienia potem? Pierwszy był zajebisty, a ten drugi po prostu nudny do wyrzygania, od fabuły do postaci...
Olej wszystkie trzy pozostałe sezony, tak będzie najszybciej. A co do czwartego sezonu to już chyba w pierwszym odcinku była córka lesbijka, która się umawiała z nieletnią dziewczyną. :penn:
 


Właśnie się zorientowałem, że będzie adaptacja "Szoguna". Aż się trochę przejąłem z ekscytacji, bo oryginały były świetne. Film dobry, serial jeszcze lepszy a książka jeszcze wyżej. I teoretycznie powinien być sztos, ale mamy 2024 i nigdy nie wiadomo.
 
Powiedzcie mi czy ten jebany Disney+ robi blokady regionalne? Wykupiłem to gówno na miesiąc, żeby obejrzeć ten nowy dokument z typkiem z Free Solo i w apk nie ma a jak wchodzę przez Google, to pisze, że "niedostępne w twoim regionie". Czy jest gdzieś opcja zobaczyć, czy to wypuszczą poza US? A miałem takie jakieś dziwne przeczucie, żeby tym szczurom z Disneya nie płacić!
 
HBO powinno się wstydzić, że pod swoim szyldem wypuścili taki chłam.

NetfliMAX
Niestety HBO już dawno przestało być marką jaką było przed laty. Właśnie startuje ostatni sezon Curb Your Enthusiasm I to chyba będzie piękna klamra dla HBO.
 
Powiedzcie mi czy ten jebany Disney+ robi blokady regionalne? Wykupiłem to gówno na miesiąc, żeby obejrzeć ten nowy dokument z typkiem z Free Solo i w apk nie ma a jak wchodzę przez Google, to pisze, że "niedostępne w twoim regionie". Czy jest gdzieś opcja zobaczyć, czy to wypuszczą poza US? A miałem takie jakieś dziwne przeczucie, żeby tym szczurom z Disneya nie płacić!
Jaki dokument?
 
Powiedzcie mi czy ten jebany Disney+ robi blokady regionalne? Wykupiłem to gówno na miesiąc, żeby obejrzeć ten nowy dokument z typkiem z Free Solo i w apk nie ma a jak wchodzę przez Google, to pisze, że "niedostępne w twoim regionie". Czy jest gdzieś opcja zobaczyć, czy to wypuszczą poza US? A miałem takie jakieś dziwne przeczucie, żeby tym szczurom z Disneya nie płacić!
no ja tak samo miałem
pisałem do supporta, odpisał mi jakiś chindus strzelam, że no przykro mu, że tego nie ma, i na pewno zaraz to wprowadzą

jebać i się nie bać :fjedzia:
 
Nie jest czarny, to już coś
:awesome:
W ogóle to jest właśnie bez logiki często, bo wprowadzają tych czarnoskórych wszędzie na sile, nawet jak serial jest o rodzinie Szkotów z XXI w. XD a np. będąc w temacie Szoguna, to na spokojnie mogliby zrobić serial o niejakim Yasuke. Czarnoskóry niewolnik przybyły do Japonii wraz z Jezuitami, który został nie tylko samurajem, ale i pomniejszym panem feudalnym. I co, i o tym nie zrobią.

E: jakaś manga jest tylko bodajże.
 

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony typowa produkcja Netflix więc nie brakuje tu natrętnego Woke culture. Z drugiej strony coś mnie przy tym serialu trzymało. Ciężko mi to ocenić jednoznacznie ale daję 6,5
No no, dokładnie. Z żoną też to oglądaliśmy, nowy sezon wyszedł ponoć ale jeszcze nie patrzyłem. Taki dziwny, ale ciekawie się go oglądało. Chociaż koniec drugiego sezonu to już było za dużo nawet jak dla mnie i myślałem, że po czymś takim już się kolejnego nie odważą zrobić :awesome:
 
Obejrzałem 1 odcinek
:antonio:

Ta wiem że po 1 odcinku to chuj nie ocena ale, brytyjski angielski, powojenna Anglia i garnitury mnie kupiły.
No i główny bohater, angielski cwaniaczek z kulturones
:antonio:


Jak ktoś chce to wrzucę link (online) do odpowiedniego działu
 
Back
Top