Seriale

Grypa jest lepsza od dżumy i cholery, tak wygląda twoje porównanie. Mi też się lepiej oglądało bo książek nie czytałem i znam tylko skrótowo ich fabułę.

:fjedzia:
Na tej zasadzie podobały mi się Erynie ale teraz boję się sięgnąć po książki
 
Grypa jest lepsza od dżumy i cholery, tak wygląda twoje porównanie. Mi też się lepiej oglądało bo książek nie czytałem i znam tylko skrótowo ich fabułę.

:fjedzia:

Może tak, ale przyznam, że ten serial ma przynajmniej 2 postacie,które mnie wciągają, a w tamtych serialach szczerze nie przywiązałem się do żadnej postaci.

Chodzi mi o niebieską i Azjatę. Jak oglądasz to będziesz zapewne wiedział o kim pisze. Ta główna 4-5 już tak średnio, ale tą parę fajnie sie sledzi na ekranie.

Ja,też nie czytałem Koła czasu :)
 
Może tak, ale przyznam, że ten serial ma przynajmniej 2 postacie,które mnie wciągają, a w tamtych serialach szczerze nie przywiązałem się do żadnej postaci.

Chodzi mi o niebieską i Azjatę. Jak oglądasz to będziesz zapewne wiedział o kim pisze. Ta główna 4-5 już tak średnio, ale tą parę fajnie sie sledzi na ekranie.

Ja,też nie czytałem Koła czasu :)
Zgadzam się, to są dwie najlepsze postacie w tym serialu.
 
Wlasnie lece epizod trzeci... namowiliscie .. znowu :beczka:

true-detective-53efa0095eaf7.png
Skonczylem :antonio:
FARGO_502_0446r.jpg


Nie obejrzałem jeszcze całego sezonu, ale mogę tylko powiedzieć że "czarnym charakterem" stworzonym przez twórców jest konserwatywny szeryf miasta, którego powinniśmy nienawidzić na ekranie, a myślę że dla większości on będzie najciekawszą i najbardziej lubianą postacią. Niczym Homelander w The Boys.
Chyba zaryzykuje i zaczne 5 sezonik :jimcarrey:
 
Witcher sezon 4 ma być ostatnim? Pytam, bo nie wiem czy dam radę polecieć jeszcze taki np 5-6 sezon :beczka:

Ten 4 jeszcze zmęcze.
 
Witcher sezon 4 ma być ostatnim? Pytam, bo nie wiem czy dam radę polecieć jeszcze taki np 5-6 sezon :beczka:

Ten 4 jeszcze zmęcze.
Wszystko zależy czy to gówno się sprzeda. Żydówka coś bzdurzyła o co najmniej 5 sezonie. Ja po drugim już gówna nie tykam. Wolę zagrać jeszcze raz albo odkurzyć książki. Wiedzmin wyjątkowo nie ma szczęścia do ekranizacji.
 
Spokojnie. Gorszy Hemsworth nie wróży rekordów wyświetleń a produkcja do tanich nie należy. Może samo zdechnie. Netflix nie ma litości a wiele seriali poleciało na dużo wcześniejszym etapie.

Kiedyś czytałem, że obok Stranger Things, Witcher to najbardziej popularny serial Netflixa więc raczej nie zakończą go z dupy.
 
FARGO_502_0446r.jpg


Nie obejrzałem jeszcze całego sezonu, ale mogę tylko powiedzieć że "czarnym charakterem" stworzonym przez twórców jest konserwatywny szeryf miasta, którego powinniśmy nienawidzić na ekranie, a myślę że dla większości on będzie najciekawszą i najbardziej lubianą postacią. Niczym Homelander w The Boys.
Prawie każda postać jest ciekawa, choć osobiście najbardziej mi podszedł zjadacz grzechów i matka/teściowa ;)

Apropos "Erynie" gdzie to można obejrzeć, albo ściągnąć online? Ktoś, coś?? Szukałem na różnych stronach i nic nie znalazłem...
 
Prawie każda postać jest ciekawa, choć osobiście najbardziej mi podszedł zjadacz grzechów i matka/teściowa ;)

Apropos "Erynie" gdzie to można obejrzeć, albo ściągnąć online? Ktoś, coś?? Szukałem na różnych stronach i nic nie znalazłem...
Obejrzałeś już cały sezon?
 
FARGO_502_0446r.jpg


Nie obejrzałem jeszcze całego sezonu, ale mogę tylko powiedzieć że "czarnym charakterem" stworzonym przez twórców jest konserwatywny szeryf miasta, którego powinniśmy nienawidzić na ekranie, a myślę że dla większości on będzie najciekawszą i najbardziej lubianą postacią. Niczym Homelander w The Boys.
W sensie że John Dalton jest czarnym charakterem? Może ja jestem dziwny, ale w ogóle tego nie odczułem. Powiedziałbym nawet że można z nim momentami sympatyzować, może po prostu kwestia Costnera który zawsze był mega charyzmatycznym aktorem.
Jestem po pierwszym sezonie, mimo niektórych dziwnych wątków np. obwinianie przez wszystkich Beth za śmierć matki czy motyw tego syna komandosa który lata po rezerwacie i co drugi dzień kogoś zabija to ogląda się mega przyjemnie. Na pewno jeden z lepszych seriali które oglądałem w ostatnim czasie.
 
FARGO_502_0446r.jpg


Nie obejrzałem jeszcze całego sezonu, ale mogę tylko powiedzieć że "czarnym charakterem" stworzonym przez twórców jest konserwatywny szeryf miasta, którego powinniśmy nienawidzić na ekranie, a myślę że dla większości on będzie najciekawszą i najbardziej lubianą postacią. Niczym Homelander w The Boys.
sa napisy polskie do tego? czy po angielsku ogladales?
 
Erynie- jestem już przy końcu. Bardzo ładnie przedstawiona rzeczywistośc stalinowskiej polski. No może po za byłym funkcjonariuszem niemieckim. Każdy lewak i rusofil do którego nie trafia sucha prawda historyczna powinien to przymusowo obejrzeć plus katyn. Osobiście nie lubię opisow polski w wczesnym komunizmie bo to wieje taką beznadzieją dla zwykłego człowieka ze aż mną szarpie.
 
Back
Top