Seriale

No i skończyłem 1 sezon true Detective.
Widzę że to już koniec duetu Rust/Marty. Szkoda. Tak mi wpadli do głowy że narazie drugiego sezonu nie będę umiał obejrzeć.
Za to znalazłem książkę z której podobno czerpali twórcy. Robert W Chambers - Król w żółci. Przeczytam.

A co do seriali to jak macie jakieś takie mroczne/ tajemnicze do polecenia na ciemne wieczory to dawać. Może znów mnie coś zaskoczy .
Z seriali, które mogłyby Cię zainteresować poleciłbym
Mindhunter
Manhunt
Fargo (zwłaszcza 2 sezon, bo to też antologia)
The killing
Unbelievable
Dark
Mare of easttown
The chestnut man
 
ERYNIE z Dorocinskim. Nawet przyznam że wciągający i dobrze zrealizowany. Nieźle przedstawiona rzeczywistość międzywojnia. Ostatnie odcinki już w powojennej Polsce pod ruską okupacją. Tam jeszcze nie dotarłem.
 
ERYNIE z Dorocinskim. Nawet przyznam że wciągający i dobrze zrealizowany. Nieźle przedstawiona rzeczywistość międzywojnia. Ostatnie odcinki już w powojennej Polsce pod ruską okupacją. Tam jeszcze nie dotarłem.
W sumie też się mam zabrać, ale jakoś brak czasu ostatnio :siara: Tam chyba fabuła obejmuje nie tylko Erynie, ale też kilka innych książek, prawda?
 
Zniechęciłem się jak tylko włączyłem początek drugiego sezonu i zobaczyłem że nie będzie już duetu z pierwszego sezonu. Dlatego żeby to ruszyć to musze odczekać jakiś czas.
Spokojnie, w drugim sezonie jest policjant gejuch i silna niezależna policjantka. Myślę że to z nawiązką wynagrodzi brak klimatu i średnio ciekawą historię.
 
Było jeszcze to :jarolaugh:

comment_PWZFGgtaX0sSlW5BGuqftlAlHQZZFf15.jpg
 
Spokojnie, w drugim sezonie jest policjant gejuch i silna niezależna policjantka. Myślę że to z nawiązką wynagrodzi brak klimatu i średnio ciekawą historię.
Dobrze że to napisałaś byku. Zaś jakaś pojebana poprawność. Jeszcze jakaś bohaterka w stylu Doroty Welman i mamy hit na te czasy. Omijam z daleka ::jondance::.

W trzecim też takie niespodzianki czy jest normalnie?
 
fargo Tak. Chociaż chyba nie wszystkie sezony. Już nie pamiętam.
Ten Mindhunter będzie ściągany, już się kiedyś miałem za niego zabierać ale później jakoś się zapomniało.
Ostatnimi czasy trochę więcej czytałem niż oglądałem ale znowu mnie łapie na seriale.
 
fargo Tak. Chociaż chyba nie wszystkie sezony. Już nie pamiętam.
Ten Mindhunter będzie ściągany, już się kiedyś miałem za niego zabierać ale później jakoś się zapomniało.
Ostatnimi czasy trochę więcej czytałem niż oglądałem ale znowu mnie łapie na seriale.
Mindhuntera jak zaczniesz, to się potem wkurwisz, że zdjęli serial i nie będzie trzeciego sezonu.
 
fargo Tak. Chociaż chyba nie wszystkie sezony. Już nie pamiętam.
Ten Mindhunter będzie ściągany, już się kiedyś miałem za niego zabierać ale później jakoś się zapomniało.
Ostatnimi czasy trochę więcej czytałem niż oglądałem ale znowu mnie łapie na seriale.
Fargo tak jak True Detective każdy sezon inna historia...
Pierwszy dobry, a drugi to jest złoto.
:beczka:
 
Dobrze że to napisałaś byku. Zaś jakaś pojebana poprawność. Jeszcze jakaś bohaterka w stylu Doroty Welman i mamy hit na te czasy. Omijam z daleka ::jondance::.

W trzecim też takie niespodzianki czy jest normalnie?
To już koledzy muszą powiedzieć, ja nie dotrwałem do końca drugiego.
 
Tutaj chyba potrzebny jest osobny temat żeby ostrzegać przed serialami z matriarchatem, wakandą i LPG. Obawiam się tylko że zbyt duzego wyboru nie będzie. Chyba czas odświeżyć Californication dla równowagi.
 
Fargo tak jak True Detective każdy sezon inna historia...
Pierwszy dobry, a drugi to jest złoto.
:beczka:
Dobra byku. Sprawdziłem i jednak widziałem tylko pierwszy sezon.
Właśnie oglądam pierwszy epizod drugiego sezonu. Już mi się podoba.
Odrazu pytanie o następne sezony czy ściągać ?

Mindhunter już też mam ale jebne pierw ten drugi sezon Fargo. Potem poleci Mindhunter a potem dopiero następne Fargo o ile są warte oglądania.
Dzięki. Zdrowie Cohones
:conorsalute:
 
Dobra byku. Sprawdziłem i jednak widziałem tylko pierwszy sezon.
Właśnie oglądam pierwszy epizod drugiego sezonu. Już mi się podoba.
Odrazu pytanie o następne sezony czy ściągać ?

Mindhunter już też mam ale jebne pierw ten drugi sezon Fargo. Potem poleci Mindhunter a potem dopiero następne Fargo o ile są warte oglądania.
Dzięki. Zdrowie Cohones
:conorsalute:
:no no:
Pozniej jest spory zjazd. ale ponoc 5 sezon daje nadzieje.
5 sezon Fargo to powrót do formy.
 
:no no:
Pozniej jest spory zjazd. ale ponoc 5 sezon daje nadzieje.
FARGO_502_0446r.jpg


Nie obejrzałem jeszcze całego sezonu, ale mogę tylko powiedzieć że "czarnym charakterem" stworzonym przez twórców jest konserwatywny szeryf miasta, którego powinniśmy nienawidzić na ekranie, a myślę że dla większości on będzie najciekawszą i najbardziej lubianą postacią. Niczym Homelander w The Boys.
 
Wiem, że dużo kanałów YT narzeka na Koło czasu, ale przyznam że oglądało mi się to lepiej niż Witcher i serial LOTR.
3 sezon będzie oglądany.
 
Wiem, że dużo kanałów YT narzeka na Koło czasu, ale przyznam że oglądało mi się to lepiej niż Witcher i serial LOTR.
3 sezon będzie oglądany.
Grypa jest lepsza od dżumy i cholery, tak wygląda twoje porównanie. Mi też się lepiej oglądało bo książek nie czytałem i znam tylko skrótowo ich fabułę.

:fjedzia:
 
Back
Top