Seriale

Ale nie rozumiesz, że jego stać?!
widzisz roznice ogladaniu netflixa w full hd z lektorem odpalonym na tv 55' uhd i wszystko obslugiwane pilotem, niz odpalenie jakiejs strony internetowej w jakosc 144p, zacinajacej co 5 minut, z lektorem z ivony i jeszcze trzeba dupe ruszac do laptopa po kazdym odcinku?
 
widzisz roznice ogladaniu netflixa w full hd z lektorem odpalonym na tv 55' uhd i wszystko obslugiwane pilotem, niz odpalenie jakiejs strony internetowej w jakosc 144p, zacinajacej co 5 minut, z lektorem z ivony i jeszcze trzeba dupe ruszac do laptopa po kazdym odcinku?
Yy, to są jakieś różnice?
 
Widzę, że brakuje Skyler i tak mi się przypomniało, czy to nie była najbardziej wkurwiająca postać w dziejach telewizji? Nawet Debra w Dexterze i Carl w TWD tak mnie nie denerwowali.
Była. Nawet Joffrey był znośny, po prostu grał wredną pizdę. A jak się patrzyło na Skyler to aż kichy skręcało i miało się ochotę rozpierdolić ekran. Na same wspomnienie o niej jestem wkurwiony.
 
Widzę, że brakuje Skyler i tak mi się przypomniało, czy to nie była najbardziej wkurwiająca postać w dziejach telewizji? Nawet Debra w Dexterze i Carl w TWD tak mnie nie denerwowali.
Teraz pytanie czy to dobrze dla aktorki czy źle, stworzenie znienawidzonej postaci to przecież sztuka.
 
Jak myślę o Skyler to mi się flaki przelewaja. Odpaliłbym BB znowu ale jak mam oglądać ta świnie to nie przepale
 
Jak myślę o Skyler to mi się flaki przelewaja. Odpaliłbym BB znowu ale jak mam oglądać ta świnie to nie przepale

właśnie kończę oglądać. najbardziej wkurwiająca w 4 i 5 sezonie. na początku jeszcze dało się wytrzymać.
 
właśnie kończę oglądać. najbardziej wkurwiająca w 4 i 5 sezonie. na początku jeszcze dało się wytrzymać.

Nope. Najgorsza była chyba w trzecim sezonie, potem przyszła delikatna odwilż.
Ale myślicie, że producenci założyli to i powiedzieli "masz być tak wkurwiająco irytująca jak się da" czy to wyszło poprzez połączenie dziwnej gry aktorskiej + scenariusza zakładającego, iż Skyler ma nie być jedną z najbardziej lubianych postaci?
 
Nope. Najgorsza była chyba w trzecim sezonie, potem przyszła delikatna odwilż.
Ale myślicie, że producenci założyli to i powiedzieli "masz być tak wkurwiająco irytująca jak się da" czy to wyszło poprzez połączenie dziwnej gry aktorskiej + scenariusza zakładającego, iż Skyler ma nie być jedną z najbardziej lubianych postaci?
Twórcy Breaking Bad/ BCS to są mistrzowie detali, pewnie zauważyli odbiór Skyler wśród widzów i postanowili to wykorzystać. Efekt jest taki że kibicujemy Waltowi - Królowi Narkotyków, a nie jego żonie która z początku nic o tym nie wiedziała i była niewinna.
 
Nope. Najgorsza była chyba w trzecim sezonie, potem przyszła delikatna odwilż.
Ale myślicie, że producenci założyli to i powiedzieli "masz być tak wkurwiająco irytująca jak się da" czy to wyszło poprzez połączenie dziwnej gry aktorskiej + scenariusza zakładającego, iż Skyler ma nie być jedną z najbardziej lubianych postaci?

Mnie tam bardziej wkurwiała w 4i5. Żona Hanka też mocno irytująca postać
 
Za co się zabrać: Rodzina Soprano, Synowie Anarchii, The Shield czy Six Feet Under?
Wszystko obowiązkowo.
Ja ogladalem w kolejności:
- Soprano
- SoA
- The Shield
- Six Feet Under

@Gambit pierwsze 3 sesony były genialne. Świetny klimat i muzyka... no i Gemma :bomb: :tellmemore:
Oczywiście za to co potem zrobiła to
images
 
Last edited:
Back
Top