Seriale

@Cactus Jest szansa na the end of the fucking world?
Dzieki bardzo za Watahe. Serial rewelacyjny, a drugi sezon to majstersztyk.
@Cactus da rade ogarnac relek - Altered.Carbon.S01.720p.WEB.x264-SKGTV ?

caly sezon, odcinki 1-10
 
Natknąłem sie dzisiaj na jakiś spin off Wikngow "Saga Lagherty" czy cos w tym stylu. Ktos coś wiecej wie o tym tworze?
 
Natknąłem sie dzisiaj na jakiś spin off Wikngow "Saga Lagherty" czy cos w tym stylu. Ktos coś wiecej wie o tym tworze?

Specjalny odcinek wyemitowany przed początkiem obecnego sezonu z ścinkami akcji z udziałem lagerthy z poprzednich sezonów jak ktoś jest na bieżąco to srednie...
 
przy okazji obecnej sytuacji politycznej polecam serial "Nasze matki, nasi ojcowie"
najlepszy serial wojenny jaki ogladalem, do tego serial bardzo realistyczny, a nie w stylu amerykańscy rycerze ratują cały świat
 
przy okazji obecnej sytuacji politycznej polecam serial "Nasze matki, nasi ojcowie"
najlepszy serial wojenny jaki ogladalem, do tego serial bardzo realistyczny, a nie w stylu amerykańscy rycerze ratują cały świat

Spieprzaj, dziadu leśny.
 
La casa de papel 2 sezon napisy PL są gdzieś do pobrania?
sa, @Cactus tu zarzucal 2 sezon, ja skonczylem serial, podobal mi sie bardzo, wiem, ze sa sprzeczne opinie, a teraz wazne pytanie, ktos wie jak nazywa sie ta nutka co spiewaja berlin z profesorem pod koniec 1 sezonu? i znowu leci ona w ost odcinku 2 sezonu pod koniec? z gory dzieki
 
Póki co Węgiel to takie the expanse z lepszym budżetem. W sumie w tym serialu można bez problemu wymienić bohaterów jak się znudzą.
 
altered carbon, bardzo dobre, polecam
moze nawet skusze sie na przeczytanie ksiazki

https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/02/02/altered-carbon-warto-zobaczyc/
ostatnie odcinki delikatnie rozczarowuja, mimo wszystko mocne 8/10

Ja jeszcze nie skończyłem, ale póki co jest lepiej niż wczesne recenzje wskazywały. Jestem fanem gatunku więc takie rzeczy bardziej do mnie trafiają.
Wczoraj zacząłem oglądać, ale późno w nocy, i po 2odcinkach usnąłem. Powiem szczerze, za póki co sam nie wiem co myśleć. Z jednej strony fajnie zrobiony, historia ciekawa ale spodziewałem się prawdziwej bomby i może dlatego czuje lekki niedosyt.
 
Mocno średniawy ten pilot Altered Carbon, do tego wkurwiająca postać policjantki i Marek Anotniusz bez epy :sad:
 
Back
Top