Seriale

Dziś premiera 4 i zarazem ostatniego sezonu "Most nad Sundem" w AleKino+. Dwa odcinki od 20:10.

Kocham Sagę i już tęsknię:gabi_much_love:
Jeden z głównych bohaterów, a mianowicie inspektor Henrik Sabroe jest grany przez Thure Lindhardta, czyli zdeklarowanego homoseksualistę. O ile w trzecim sezonie ciężko mi sobie przypomnieć wątki gejowskie. to czwarty sezon rozpoczął się od powiedzmy problemów z muzułmańskim gejem. Pilot trzeszczy, ale jest nieźle choć nie idealnie jak na ten serial. Na szczęście Henrik posuwa w serialu Sagę, swoją drogą jedne z lepszych scen i nie chodzi tu o nagość, tylko o humor seksu pomiędzy nimi. Dawno tamte poprzednie sezony oglądałem, ale nie wydaje mi się, żeby ostatni potrzebował takich oświeconych wątków. Ja rozumiem serial szwedzko-duński, zrozumiałbym, jeśli by to miało specjalny sens, ale niestety w pierwszych dwóch odcinkach potrzeba robienia z kilku bohaterów gejów nie wydaje się uzasadniona. Może później się to zmieni. Ja potrafię wiele zrozumieć, wydaje mi się, że mam dość dużą tolerancję na różne zachowania, ale jeśli taki wątek ma uzasadnienie. Cóż, mocne 2/10 na pierwsze dwie z ośmiu ostatnich godzin z serialem:mamed:
 
The End of the F***ing World 6/10

Były momenty ale ogólnie nie rozumem tych spustów nad tym serialem. Na plus, że odcinki po 20 minut, w sam raz do kotleta.
 
@Cactus dalo by rade jeszcze raz la casa de papel, po calosci uwazam, ze jest to mega zajebisty serial i chcialbym obejrzec z dziewczyna?
 
Hej, to są sezony według hiszpańskiego podziału tak?
Czy netflixowego i jeszcze jakieś odcinki rzekomego 3 sezonu mają wyjść?
 
Hej, to są sezony według hiszpańskiego podziału tak?
Czy netflixowego i jeszcze jakieś odcinki rzekomego 3 sezonu mają wyjść?
Nie jestem pewien i może wypowie się ktoś to już pobierał i oglądał, ale wydaje mi się, że jest tak:
Łącznie jest 15 odcinków. Pierwsze 9 Netflix podzielił na 13 krótszych i one są pod spoilerem "Sezon 1". "Sezon 2" to 6 odcinków od 10-15 już w tej dłuższej wersji.
 
Nie jestem pewien i może wypowie się ktoś to już pobierał i oglądał, ale wydaje mi się, że jest tak:
Łącznie jest 15 odcinków. Pierwsze 9 Netflix podzielił na 13 krótszych i one są pod spoilerem "Sezon 1". "Sezon 2" to 6 odcinków od 10-15 już w tej dłuższej wersji.
Dokładnie tak jest. :D
 
Moja Kobita cały czas nawija o serialu "Grzesznica"...
Warte to oglądania?
Można gdzieś to zaciągnąć ?
 
Hej, to są sezony według hiszpańskiego podziału tak?
Czy netflixowego i jeszcze jakieś odcinki rzekomego 3 sezonu mają wyjść?
to co podal cactus to juz zamknieta calosc, nie bedzie juz zadnego innego sezonu, historia sie konczy.
 
Back
Top