Seriale

Równie dobrze Danka mogłaby uderzyć na stolicę bezpośrednio i rozjebać szybko.
ale ona jest slaba, a Sersei wszystkich ich pod koniec rozegrala jak amatorow to czemu niby bomby tam nie jebla takiej zeby cala wyspe rozjebac? to byloby cos pieknego i idealnie zwieczenie tego serialu
Dzikim ogniem Danke i smoka ciężko by było.
a co by smoki bez niej zrobily?
 
a co one same wiedza co maja robic? za glupie sa na to, jakos by je zajebali, w koncu maja te strzaly

Wiedzą kto jest ich matką i w furii mogłyby różne rzeczy zrobić. Skoro potrafią rozróżniać wrogów od przyjaciół to pewnie nie są aż tak głupie. Jedyna broń na nie została zniszczona, więc chuja by zrobili.
 
a co by smoki bez niej zrobily?
nowy boss szybko by je znalazł
upload_2017-8-30_23-52-16.png
 
Ma ktoś narcosa z napisami? Pobrałem: narcos.s03e01.720p.web.x264-strife[ettv] i narcos.s03e02.720p.web.x264-strife[ettv] z zatoki, ale nic nie ma do tego. Same napisy do tych wersji też mile widziane :wink:
 
DIZwdX5W0AUdxAo.jpg


Przypadek? Zwolennicy teorii, że Bran jest Nocnym Królem zyskali nowe pole do manewru. Szyk Umarlaków przypomina Wilka/Wilkora, czyli herb Starków. A raczej nie wydaje mi się, aby przypadkowo akurat tak ich ułożono.
 
Ale to Narcos wchodzi na luzie wgl się przy tym nie nudze. Gdyby nie dzisiejszy mecz to już bym był za połową sezonu.
 
Ma ktoś narcosa z napisami? Pobrałem: narcos.s03e01.720p.web.x264-strife[ettv] i narcos.s03e02.720p.web.x264-strife[ettv] z zatoki, ale nic nie ma do tego. Same napisy do tych wersji też mile widziane :wink:
Narcos - sezon 3:
 
Narcos - sezon 3:


Jest szansa na na Salvation 8,9 i 10 odcinek tak standadowo kolo 500mb? Oraz Strain 5,6,7 ostatniego 4 sezonu? :)
 
Back
Top