Seriale

Kurde tak chwalicie tego Saula, że chyba nadrobię ten drugi sezon, jak tylko Fargo skończę.
Mysle, ze na dobre to sie rozkreci dopiero w 4 sezonie. Koniec trzeciego to dopiero zaczatki takie.
 
BCS wymiata! Szkoda, że znowu trzeba czekać 9-10 miesięcy. :siara: American Gods też się skończyło. Kurwa nie mam co oglądać. Gdzie ta Gra o Tron??!!
Ciekawe ile jeszcze będzie prequelowych sezonów BCS i czy będą jeszcze ukazujące wydarzenia po BB, bo z tego co pamiętam, począkowo, miały być chyba 2 prequelowe a potem sequelowe. Chyba tak planowali.
 
BCS wymiata! Szkoda, że znowu trzeba czekać 9-10 miesięcy. :siara: American Gods też się skończyło. Kurwa nie mam co oglądać. Gdzie ta Gra o Tron??!!
Ciekawe ile jeszcze będzie prequelowych sezonów BCS i czy będą jeszcze ukazujące wydarzenia po BB, bo z tego co pamiętam, począkowo, miały być chyba 2 prequelowe a potem sequelowe. Chyba tak planowali.
Szkoda, że nie ma już tych wstawek na początku odcinków z Saulem co robi po wydarzeniach w BB. Chyba z 2-3 razy tylko pokazali w tym sezonie.

Kurwa jeszcze od wczoraj trzyma mnie ten ostatni odcinek. Vince królu! A McKean Emmy ma dostać.
 
Szkoda, że nie ma już tych wstawek na początku odcinków z Saulem co robi po wydarzeniach w BB. Chyba z 2-3 razy tylko pokazali w tym sezonie.

Kurwa jeszcze od wczoraj trzyma mnie ten ostatni odcinek. Vince królu! A McKean Emmy ma dostać.

Wstawki pewnie jeszcze będą. W końcu każdy odcinek od jakiejś się zaczyna. Mnie ciekawi czy będą jakieś sezony ukazujące wydarzenia po BB, czy tylko te wstawki.
 
O kurwa właśnie ciężko skuty obejrzałem ostatni odcinek pierwszego sezonu Gomorra. Jaki ten serial jest mistrzowski.

Najgorsze jest to, że przy okazji wpadli właściciele mieszkania i musiałem z nimi gadać, a jeszcze siedzą.
 
Ogląda ktoś Kingdom? Nie mogę nigdzie znaleźć 3 i 4 odcinka trzeciego sezonu. Na TG, TL.org i BTN (tu zawsze były regularnie) nie ma.
 
abstrachujac juz dyskusji o legalnosci filmow, ktore i tak mozna sciagac, to seriale sa legalne, wiecej wiedzy mordo!
Bardziej chodzi mi o to, że zarządzam serwerem dedykowanym na który pobieram i zakazałem pobierania z publicznych trackerów, bo potem były bany/problemy :)
 
Back
Top