Seriale

siema @lugasek, masz moze dostep do dwoch odcinkow ostatnich odcinkow biura szpiegow z lektorem tj. 9 i 10 drugiej serii? wczoraj mialy premiere wieczorem na canal +, ale nigdzie ich nie moge znalezc.
 
Jak nie obejrzałem całego Breaking Bad (odpadłem po pierwszym sezonie) to skumam o co chodzi w Better Call Saul?
 
Co myslicie o najnowszym, 8 odcinku Twin Peaks?

Raczej oczywistym jest ze ta brutalna, surrealistyczna groteska przedstawia narodziny Boba(czyli spersofinikowanego Zla ktore jest katalizatorem wydarzen w miasteczku). Jednak czy to wybuch bomby atomowej w Meksyku, w roku 1945 go obudzilo? Czy raczej ta bomba byla finalem calej grozy jaka stworzyli ludzie podczas II WS?
Dlaczego po tym eksperymentalnym wybuchu Olbrzym(postac w serialu dobra) wysiaduje jajo ktore wysyla na ziemie a z ktorego wykluwa sie robak zla? Czyzby Olbrzym(i jego kobieta) to mimowolni rodzicie Boba, ktofych zaplodnilo dzialanie ludzkosci?


Jeden z najbardziej niedopowiedzianych odcinkow seriali w historii telewizji.
 
- Michael, I can't believe you came.
- That's what she said.That's what she said
Wczoraj skończyłem oglądać ostatni sezon The Office. Może i do tej pory miałem wątpliwości, ale teraz już nie mam - The Office US to najlepszy serial jaki dane mi było obejrzeć. Ostatnie trzy odcinki były piękne. Już nie oglądało się ich jako zwykły odcinek, tylko ze świadomością, że to ostatnie minuty z tymi bohaterami. Nie ukrywam, że się wzruszyłem w kilku momentach. Coś pięknego, wątpię czy kiedykolwiek trafię jeszcze na serial w którym tak zżyję się z bohaterami ... Właśnie zaczynam oglądać od nowa xD
http://cohones.mmarocks.pl/threads/seriale.8562/page-36#post-552225

Piona 4 lata młodszy Gambicie :redford:
 
A brytyjski Spaced (1999-2001) ktoś wykombinuje?

Takie cuś
Spaced Complete S01-S02 DVDRiP PAL DD2 0 x264-JCH

szkoda mi uploadu na trackerze tracić :)
 
Prawilnie z Knapikiem oglądaj.

Wczoraj łyknąłem Castlevanie od Netflixa, fajna baja, trochę stare dobre Claymore mi przypomniało.

@lugasek widziałeś gdzieś Spaced co pytałem post wyżej?
Próbowałem. Nie dam rady
Kurde ja tak samo, odzywyczaiłeś się od lektora całkowicie. Nawet Knapik mnie denerwuje.

Spaced moge wygenerować jak chcesz. Swoja droga nadal nie wyswietla powiadomien jak się edytuje posta.
 
:fjedzia:

Nie wiem nawet :)
Ja żyję tylko tym pierwszym bo nie chciałem sobie psuć dobrego zdania o tym serialu oglądając drugi sezon :p
Tam jeszcze była taka scena 6 minutowa bez żadnego cięcia - mistrzostwo świata.

Zobaczyłbym sobie coś, ale nie wiem co. Z tych wybitniejszych tylko Six Feet Under mi zostało bo ostatnio zobaczyłem 2 sezony Dextera i jeszcze jak pierwszy mi się bardzo podobał to w drugim już za dużo naiwności imo.
Oglądaj śmiało. Wiadomo, że pierwszy jest genialny ale to wciąż całkiem dobry sezon. Poza tym to zupełnie inni bohaterowie i miejsce akcji. Także tego nawet nie ma jak ze sobą połączyć. Gwarantuje Ci, że opinia o pierwszym w ogóle Ci się nie zmieni po obejrzeniu drugiego. Tam tylko nazwa jest taka sama. :lol:
 
Back
Top