Seriale

Siemano,
podrzuciłby ktoś jakieś linki do Shameless (US) S05E01, lepiej żeby lżejsze (500 MB na odcinek) niż w lepszej jakości. @VoRaNeK @lugasek , ktokolwiek ?
 
Mordy, ale piszcie czy lektor, czy oryginał. Wygeneruje pare giga, a potem ktoś mi napisze, ze woli jednak z lektorem.
Orgniał, ewentualnie (ale niekoniecznie) z wtopionymi polskimi napisami.
 
Straszna wkrętkę na Shameless złapałem. Końcówka z Frankiem z finału 4-go sezonu to chyba najlepsza scena w serialu jaką w życiu widziałem.. .
Postać Franka to jest mistrzostwo świata - Macy wykreował osobę, która jest totalnym białym śmieciem, wyrzutkiemi i wrzodem na społeczeństwie, uosobieniem wszelakich ludzkich przywar i jednocześnie potrafi wzbudzać tyle sympatii jak mało którą postać w serialach.....
A do tego Fiona często występuje nago.
 
Myślałem, że niczego już tak nie polubię jak moich serialowych perełek: Sopranosi, The Wire, Mad Man, The Shield, ale The Office jest genialne. Nawet drugiego sezonu nie skończyłem, a po prostu to uwielbiam!
Dzięki @Mes_ i @Gambit do zachęcenia żeby oglądać to dzieło.
 
Myślałem, że niczego już tak nie polubię jak moich serialowych perełek: Sopranosi, The Wire, Mad Man, The Shield, ale The Office jest genialne. Nawet drugiego sezonu nie skończyłem, a po prostu to uwielbiam!
Dzięki @Mes_ i @Gambit do zachęcenia żeby oglądać to dzieło.
:tiphatb:
Jak się wkręcisz i przekonasz do tego serialu to nie ma bata, kochasz go i uwielbiasz
Dwight schrute król :irish:
 
Pojawił się pierwszy odcinek.


obejrzalem i... dla mnie bomba! wczesne lata 80 :heart: Los Angeles :heart:mudzyni :heart: (i nie tylko), muzyka z epoki :heart::heart::heart: historia "epidemii cracku i kokainy"w USA. Glowny bohater to mlodziutki diler MJ, ktory zaczyna swoja przygode biznesowa z malo znana dotychczas wsrod biedoty z getta kokaina. Rownoczesnie grany jest drugi watek ludzi, w tym CIA, ktorzy ten narkotyk do Stanow sprowadzaja. POLECAM!
 
@Cactus dzieki, wogole nie ogarniam tego serialu, na filmwebie nawet nie ma ze istnieje 3 sezon, co jak leci dlatego pytam, wciagnalem sie w gbura ;)
 
Co myslicie o najnowszym, 8 odcinku Twin Peaks?

Raczej oczywistym jest ze ta brutalna, surrealistyczna groteska przedstawia narodziny Boba(czyli spersofinikowanego Zla ktore jest katalizatorem wydarzen w miasteczku). Jednak czy to wybuch bomby atomowej w Meksyku, w roku 1945 go obudzilo? Czy raczej ta bomba byla finalem calej grozy jaka stworzyli ludzie podczas II WS?
Dlaczego po tym eksperymentalnym wybuchu Olbrzym(postac w serialu dobra) wysiaduje jajo ktore wysyla na ziemie a z ktorego wykluwa sie robak zla? Czyzby Olbrzym(i jego kobieta) to mimowolni rodzicie Boba, ktofych zaplodnilo dzialanie ludzkosci?


Jeden z najbardziej niedopowiedzianych odcinkow seriali w historii telewizji.
Widzę, że wszyscy Cię zlali, więc jakoś przykro mi się zrobiło.

Generalnie nie wiem o nic chodzi, ale na pewno masz rację :redford:
 
Premiera 3 i 4 odcinka w poniedziałek, jak chcesz to mogę wrzucać na bieżąco i oznaczać jak się pojawi coś nowego :)
bylbym ci wdzieczny, jak mowie nie ogarniam tego serialu czyli odcinki z pn mialem dostepne dopiero dzisiaj, jesli to nie klopot dla ciebie to jestem chetny, ale jesli to jakikolwiek problem czy koszta to nie klopocz sie, pozdrawiam serdeczenie!
 
bylbym ci wdzieczny, jak mowie nie ogarniam tego serialu czyli odcinki z pn mialem dostepne dopiero dzisiaj, jesli to nie klopot dla ciebie to jestem chetny, ale jesli to jakikolwiek problem czy koszta to nie klopocz sie, pozdrawiam serdeczenie!
Żaden kłopot :wink:
 
Jaram się . Wreszcie - film urwał jaja, mam nadzieję że serial tez będzie trzymal poziom. Do tego trzeci sezon Gomorry. Suuuuuuuper:tysonhappy:

 
Czołem, wie ktoś może gdzie obejrzę 7 i 8 odcinek Amerykańskich Bogów z polskimi napisami lub lektorem? Z góry dzięki.
 
Back
Top