Seriale

Angielski pobrał się bez problemów, natomiast polski... nie wiem czy to wina serwera, czy mojego neta, ale już trzeci raz musiałem zaczynać pobieranie...

@Cactus , oczywiście WIELKIE DZIĘKI :beer:
 
house-of-cards-sezon-5-trump-1180x500.jpeg


Jeszcze 5 dni i będzie cały sezon HoC do obejrzenia.:redford:
 
jak ktos lubi klimaty ala homeland, polecam norweski nobel, ciekawy serial od netflixa w temacie afganistanu i polityki zagranicznej, oczywiscie tu norweskiej.
 
Już tylko jeden odcinek The Leftovers pozostał do końca. :jon:

3 sezon zajebisty.

Co do Twin Peaks to póki co dupy nie urywa i jak dalej nie będzie się poprawiać to się zastanowię czy warto w to brnąć.
 
Już tylko jeden odcinek The Leftovers pozostał do końca. :jon:

3 sezon zajebisty.

Co do Twin Peaks to póki co dupy nie urywa i jak dalej nie będzie się poprawiać to się zastanowię czy warto w to brnąć.
Leftovers to absolutne mistrzostwo, a co do Twin Peaks - dla mnie jest kapitalnie, bardziej Lynch'owsko niż się spodziewałem.
 
Leftovers to absolutne mistrzostwo, a co do Twin Peaks - dla mnie jest kapitalnie, bardziej Lynch'owsko niż się spodziewałem.
Jak dla mnie pierwszy sezon było dużo lepszy od pozostałych. W trzecim sporo jest tego co w filmie, a jak wiemy mało komu on podszedł.
 
Kojarzy ktoś jak było z premierami na Netflixie? Jak 30 wchodzi 5 sezon House of Cards to można liczyć, że będzie dostępny zaraz po północy?
 
Kojarzy ktoś jak było z premierami na Netflixie? Jak 30 wchodzi 5 sezon House of Cards to można liczyć, że będzie dostępny zaraz po północy?
nie wiem, nie znam sie ale premiery to raczej sa dopasowane do czasu zza oceanu, takze ten...
 
Jak dla mnie pierwszy sezon było dużo lepszy od pozostałych. W trzecim sporo jest tego co w filmie, a jak wiemy mało komu on podszedł.
Nie rezygnuj będzie dobrze - pierwsze 4 odcinki to bardziej dokończenie sezonu drugiego, teraz się dopiero zacznie :)
Kojarzy ktoś jak było z premierami na Netflixie? Jak 30 wchodzi 5 sezon House of Cards to można liczyć, że będzie dostępny zaraz po północy?
Z House of Cards był problem, bo licencje w Polsce miało Ale kino, ale z tego co widzę na ich platformie reklamują się że teraz już normalnie będzie całość w podanym terminie.
Ogólnie seriale z netflixa nie mają opóźniej, czasem tylko kilkugodzinne. Na tą chwile wszystko jest praktycznie na równi z oryginalną premierą.
 
Nie rezygnuj będzie dobrze - pierwsze 4 odcinki to bardziej dokończenie sezonu drugiego, teraz się dopiero zacznie :)

Z House of Cards był problem, bo licencje w Polsce miało Ale kino, ale z tego co widzę na ich platformie reklamują się że teraz już normalnie będzie całość w podanym terminie.
Ogólnie seriale z netflixa nie mają opóźniej, czasem tylko kilkugodzinne. Na tą chwile wszystko jest praktycznie na równi z oryginalną premierą.
Czwarty odcinek napawa optymizem, zobaczymy co będzie dalej.
 
Będzie mi tego serialu bardzo brakować, ciężko w ogóle będzie znaleźć jakiś tytuł który pochłonie chociaż w połowie tak bardzo jak ten.
18646284_1781107688865916_4391551987976503296_n.jpg

6aO0M1u8WzncrY5SWvJqXN6vf1n6fDgXtM2YbbAdAiE.jpg

Niech w końcu Justin i Carie dostaną po Emmy - byłoby by to piękne podsumowanie tego fenomenu.

jak ktos lubi klimaty ala homeland, polecam norweski nobel, ciekawy serial od netflixa w temacie afganistanu i polityki zagranicznej, oczywiscie tu norweskiej.

Trochę w klimatach Homelanda, mogę polecić The Honorable Woman.
 
@Gambit The Honorable Woman ogladalem, ale nie dokonczylem, nie podszedl mi, lubie ta aktorke, ale jakos klocila mi sie szefowa tak wielkiej organizacji z taka płaczka jaka byla.
 
Back
Top