Seriale

Sorry za post pod postem. Właśnie odpaliłem S04E07 i...

Robocop rywalem Underwooda?:dismay::boystop:
 
TWD 1 odcinek nowego sezonu dobry, drugi lipny, trzeci tez dobry
cos sie dzieje, oby tak dalej
The 100 super, ale juz sam nie wiem o co tam chodzi, najlepszy serial science fiction
House of Cards 1,5 odcinka nic specjalnego, ale caly sezon jest to bedzie trzeba obejrzec na dniach
BCS jeszcze nie obejrzalem
Wikingowie nuda
 
Żona mnie męczy, że chciałaby sobie jeszcze raz obejrzeć Beverly Hills 90210 :lol:
pomijając milczeniem sam serial, lubię jej uprzyjemniać życie, więc może ktoś coś ma i mógłby gdzieś zauploadować chociaż początkowe serie (absolutnie nie musi być dobra jakość itp), bo torrentów się wystrzegam na kompie firmowym a nie wiem za bardzo gdzie mogę szukać...
help cohones
 
TWD 1 odcinek nowego sezonu dobry, drugi lipny, trzeci tez dobry
cos sie dzieje, oby tak dalej
The 100 super, ale juz sam nie wiem o co tam chodzi, najlepszy serial science fiction
House of Cards 1,5 odcinka nic specjalnego, ale caly sezon jest to bedzie trzeba obejrzec na dniach
BCS jeszcze nie obejrzalem
Wikingowie nuda
Musisz oglądać seriale, w których nonstop jest rozpierdol. Inne odcinki, niezależnie od kategorii widzę, że Cię nudzą. Za BCS się nawet nie bierz lepiej :P
 
Musisz oglądać seriale, w których nonstop jest rozpierdol. Inne odcinki, niezależnie od kategorii widzę, że Cię nudzą. Za BCS się nawet nie bierz lepiej :P
Banshee byl rozpierdol non stop, a serial tylko dobry
Gr ao Tron czasami duzo sie nie dzieje, a ogladam bardzo chetnie
House of Cards juz 4 odcinek i sie rokzrecilo, zobaczymy co dalej
 
co do Ragnara, odicnek slabiutki jaki caly sezon na ten moment
8cb04922705673fef356f72eb53b0b2d.jpg
 
co do Ragnara, odicnek slabiutki jaki caly sezon na ten moment
8cb04922705673fef356f72eb53b0b2d.jpg
Weź Ty człowieku przypal dobrego blanta i obejrzyj wtedy kolejny odcinek :D Ciągle niezadowolony, sprawiasz wrażenie mi tu jakbyś za karę oglądał większość przynajmniej filmów czy seriali :D No offence, bo się ostatnio uniosłem, a nie zwykłem :D
 
Weź Ty człowieku przypal dobrego blanta i obejrzyj wtedy kolejny odcinek :D Ciągle niezadowolony, sprawiasz wrażenie mi tu jakbyś za karę oglądał większość przynajmniej filmów czy seriali :D No offence, bo się ostatnio uniosłem, a nie zwykłem :D
nie no ten juz byl lepszy, ale watek romansu Ragnara z ta dziewczynom byl tak oczywisty i oklepany (ktory to juz raz...?), ze chyba kazdy sie domyslil, jego syn wrocil to tez bylo oczywiste, bo co mial zginac ? :lol: jakis gosc przylazl to moze byc ciekawie, no ale pewno sie dogadaja
jednak pierwszy sezon gdzie byl jeden watek to cos sie dzialo, ciagle walczyli, a to juz czwarty odcinek i czy byla choc jedna potyczka? nie
za duzo watkow, zrobili z tego GOT, ale bez walki
jak podoba Ci sie Wikingowie to sprawdz The Last Kingdom lepsze i o wiele wiecej akcji
 
nie no ten juz byl lepszy, ale watek romansu Ragnara z ta dziewczynom byl tak oczywisty i oklepany (ktory to juz raz...?), ze chyba kazdy sie domyslil, jego syn wrocil to tez bylo oczywiste, bo co mial zginac ? :lol: jakis gosc przylazl to moze byc ciekawie, no ale pewno sie dogadaja
jednak pierwszy sezon gdzie byl jeden watek to cos sie dzialo, ciagle walczyli, a to juz czwarty odcinek i czy byla choc jedna potyczka? nie
za duzo watkow, zrobili z tego GOT, ale bez walki
jak podoba Ci sie Wikingowie to sprawdz The Last Kingdom lepsze i o wiele wiecej akcji
Ja nie potrzebuje w formach historycznych ciągłej akcji. Doceniam i Spartakusa, ale i Rome. Widziałem The Last Kingdom i jednak wolę grę aktorów grane postaci z Vikingów. Z czasem tak musi bywać, że robi się spokojniej, jak w TWD, ale mamy zapowiedź ciekawego odcinka, w którym może się dziać.
 
Jak ktoś znajdzie torrenty do 9,10,11,12 odcinka tego sezonu House of Cards albo jakieś dobre linki, to niech podeśle, bo narazie bieda w internecie :(
 
Jak ktoś znajdzie torrenty do 9,10,11,12 odcinka tego sezonu House of Cards albo jakieś dobre linki, to niech podeśle, bo narazie bieda w internecie :(
wystarczy w zatoce wpisac "house of cards" i masz tego od chuja, lacznie z paczkami calego sezonu
 
@kokaina

Jak wejdziesz w te torrenty, to zazwyczaj same chujowe i wyskakują downloadery do pobrania, a niedawno pousuwali wiele torrentów z HoC. Zresztą, ktoś tutaj przede mną pisał, że też ma ten problem :) Ale już luz, pobieram sobie kilka odcinków z linków z darkwarez.
 
@kokaina

Jak wejdziesz w te torrenty, to zazwyczaj same chujowe i wyskakują downloadery do pobrania, a niedawno pousuwali wiele torrentów z HoC. Zresztą, ktoś tutaj przede mną pisał, że też ma ten problem :) Ale już luz, pobieram sobie kilka odcinków z linków z darkwarez.
Wyskakują downloadery, bo klikasz nie w to, w co potrzeba.
 
Back
Top