Seriale

Sens8 - oglądali? Jestem po drugim odcinku pierwszego sezonu i mam mega mieszane uczucia. Po zajebistym takim Legionie który był mindfuckiem, Sens8 jest dziwny. Odrzuca mnie otwardy temat pedalstwa, mamy lesby, transa, gejów, a w intro ze 4 nawiązania. Warto to oglądać, czy szkoda czasu?


w sumie nie wiem, nie oglądałem, ale Zbyszka musiałem tu wstawić
 
Narazie jestem na 5 odcinku 3 sezonu. Tylko mnie strasznie wkurwia ten syn Miguela? Samo jego pojawienie się gdzieś w tle działa mi na nerwy. A tą akcją z Jorge całkiem mnie zirytował. Mam nadzieję, że zginie :evil:
Nie tylko ciebie on wkurwia uwierz mi.

Ja teraz jestem na 9 sezonie The Office.
 
Hahahahaha, moje obawy i domysły odnośnie kolorowych aspektów tego serialu sprzed godziny (na poprzedniej stronie) się potwierdziły. Z ciekawości wygooglowałem i taka informacja. Dziękuję, nie dokończę oglądania Sens8

tuGP7eS.jpg
 
Tym, ktorym do gustu przypadli "Narcos" polecam, juz ktorys raz w tym watku serial "Snowfall" opowiadajacy o poczatkach "epidemii" cracku w USA. Wlasnie skonczylem pierwszy sezon a jest juz info, ze beda nastepne. Wielowatkowa historia, w ktorej jak przypuszczam w dalszej jej czesci historie te beda sie przeplatac czego zaczatki juz byly w sezonie nr 1. Obok watku CIA, zalewajacego Stany kokaina, przeplatajacego sie z producentami tej uzywki/partyzantami z Ameryki Poludniowej, mamy tu tez historie jej dystrybutorow np z Izraela, po watek samych dilerow, ktorzy to wpadli na patent tzw cracku. Do tego dochodzi tez kwestia Meksykanow ale nie bede spoilerowal. Produkcja ta jest oparta na faktach i odpowiada za nia John Singleton("Boyz'n the hood" "American crime story"), znany (no przynajmniej przeze mnie) rezyser i producent zajmujacy sie problematyka, glownie czarnej spolecznosci w USA. (nie nie jest to typowa historia o mudzynach, w za duzych spodniach) Wiadomo sa gusta i gusciki ale dla mnie JEST TO KURWA SZTOS!
 
Czas obejrzeć jakiś nowy serial znalazłem trzy popularne opcje:

-Rick and Morty
-The Killing
-Park and Recreation

Co polecacie?
 
Czas obejrzeć jakiś nowy serial znalazłem trzy popularne opcje:

-Rick and Morty
-The Killing
-Park and Recreation

Co polecacie?

Rick and Morty zdecydowanie na plus.
The Killing w wersji US jest fenomenalne, wystarczy że odkopiesz posty z tego wątku ;)
Parki mają formule podobna do The Office, ogólnie bardzo fajny serial ale do Biura nie ma startu.

Także moja rada, wszystkie po kolei xD
 
Rick and Morty zdecydowanie na plus.
The Killing w wersji US jest fenomenalne, wystarczy że odkopiesz posty z tego wątku ;)
Parki mają formule podobna do The Office, ogólnie bardzo fajny serial ale do Biura nie ma startu.

Także moja rada, wszystkie po kolei xD
To może inne pytanie czy jest jakiś serial jeszcze lepszy od tych wymienionych? Widziałem już prawie wszystko ale kto wie może coś przegapiłem.
 
Czas obejrzeć jakiś nowy serial znalazłem trzy popularne opcje:

-Rick and Morty
-The Killing
-Park and Recreation

Co polecacie?

Parks and Recreation. Tylko nie zniechęcaj się po pierwszym słabiutkim sezonie, ja się wczułem w połowie drugiego. Warto go obejrzeć dla choćby tego Pana:
 
Back
Top