Seriale

Powoli kończę trzeci sezon Narcos, świetna rzecz, ale jestem ciekaw kiedy Netflix skończy z tą kolumbijską dziecinadą i ruszy po mocniejszy temat czyli Meksyk. Już po drugim sezonie Narcos pisałem tutaj, że mam ogromną nadzieję, że przeniosą akcję do Juarez. Nie żebym miał coś do Cali, ale boję się, że Netflix nie ma jaj żeby zrobić dobry materiał w Meksyku.
Karteli w Meksyku jest/było sporo, ale jeden jest ponad wszystkie
https://en.wikipedia.org/wiki/Los_Zetas
"najbardziej sadystyczny i technicznie wyrafinowany kartel w historii zreorganizowanej przestępczości"
 
Powoli kończę trzeci sezon Narcos, świetna rzecz, ale jestem ciekaw kiedy Netflix skończy z tą kolumbijską dziecinadą i ruszy po mocniejszy temat czyli Meksyk. Już po drugim sezonie Narcos pisałem tutaj, że mam ogromną nadzieję, że przeniosą akcję do Juarez. Nie żebym miał coś do Cali, ale boję się, że Netflix nie ma jaj żeby zrobić dobry materiał w Meksyku.
Karteli w Meksyku jest/było sporo, ale jeden jest ponad wszystkie
https://en.wikipedia.org/wiki/Los_Zetas
"najbardziej sadystyczny i technicznie wyrafinowany kartel w historii zreorganizowanej przestępczości"
Przecież od dawna wiadomo, że czwarty sezon to Meksyk. Obejrzyj najpierw ostatni odcinek.
 
Powoli kończę trzeci sezon Narcos, świetna rzecz, ale jestem ciekaw kiedy Netflix skończy z tą kolumbijską dziecinadą i ruszy po mocniejszy temat czyli Meksyk. Już po drugim sezonie Narcos pisałem tutaj, że mam ogromną nadzieję, że przeniosą akcję do Juarez. Nie żebym miał coś do Cali, ale boję się, że Netflix nie ma jaj żeby zrobić dobry materiał w Meksyku.
Karteli w Meksyku jest/było sporo, ale jeden jest ponad wszystkie
https://en.wikipedia.org/wiki/Los_Zetas
"najbardziej sadystyczny i technicznie wyrafinowany kartel w historii zreorganizowanej przestępczości"

sa juz zaczatki historii kartelu z Juarez w sezonie 3
 
Powoli kończę trzeci sezon Narcos, świetna rzecz, ale jestem ciekaw kiedy Netflix skończy z tą kolumbijską dziecinadą i ruszy po mocniejszy temat czyli Meksyk. Już po drugim sezonie Narcos pisałem tutaj, że mam ogromną nadzieję, że przeniosą akcję do Juarez. Nie żebym miał coś do Cali, ale boję się, że Netflix nie ma jaj żeby zrobić dobry materiał w Meksyku.
Karteli w Meksyku jest/było sporo, ale jeden jest ponad wszystkie
https://en.wikipedia.org/wiki/Los_Zetas
"najbardziej sadystyczny i technicznie wyrafinowany kartel w historii zreorganizowanej przestępczości"
no ida po kolei chronologicznie, los zetas w tamtych czasach nawet nie istnialo, to chyba najmlodszy kartel, ktory powstal z bojowki ochronnej kartelu el gulf, a kartelem stal sie ok 2007 roku, wiec to calkiem inne czasy i tak nad naprawde dopiero od wyboru na prezydenta w 2006 calderona, zaczely sie wojny.
 
Dopiero 5 dni temu natrafiłem przypadkiem na Leftovers... Szukałem krótkiego serialu na okres choroby. Co pozwoliło mi obejrzeć jednym ciągiem. Arcykurwadzieło. Jak ja na to wcześniej nie trafiłem??? Może i dobrze, bo nie musiałem czekać na odcinki.
 
Dopiero 5 dni temu natrafiłem przypadkiem na Leftovers... Szukałem krótkiego serialu na okres choroby. Co pozwoliło mi obejrzeć jednym ciągiem. Arcykurwadzieło. Jak ja na to wcześniej nie trafiłem??? Może i dobrze, bo nie musiałem czekać na odcinki.

To chyba rzadko do tego tematu zaglądałeś.
 
To chyba rzadko do tego tematu zaglądałeś.
Nie no, tak skakałem co jakiś miesiąc w ten temat, coś mi się kiedyś obiło o oczy (teraz mi coś świta, daaawno temu), że to serial twórcy Lost, ale z tego co pamiętam końcówka lost mnie zawiodła (ostatnie sezony). Obejrzałem do końca wiadomo (głównie dla Kate :heart:), ciężko było tak po prostu odpuścić po tylu godzinach przed ekranem.
To chyba przez to intuicyjnie nie zwróciłem uwagi i odsunąłem na bok. Z perspektywy czasu dobrze zrobiłem :), bo obejrzałem w całości nie znając żadnych spoilerów.
 
Nie no ten 3 sezon Narcos to bajka :antonio:
Zdecydowanie dotychczasowy lider.
Javiego uwielbiam nie to co tego Murphy'ego bez cienia charyzmy i nudziarza.
W Meksyku będzie rozpierdol z El Chapo. Już było chyba o tym wiadomo zanim wypuścili trzeci sezon.
Kurde świetnie się to oglądało.
jeszcze na zakończenie gdy Pena naprawia płot z ojcem i mówi, że już ma dosyć tej pracy, a potem widzi łódkę za łódką przewożące towar i ten wzrok, że prędzej umrze niż dopuści do takich rzeczy. Ah, dawać ten jebany Meksyk!
 
Czy 3 sezon Narcos jest na poziomie pierwszego ? Drugi był dosyć meczący i nudny. Czekało sie już tylko kiedy zabiją Pablo.
 
Nie no ten 3 sezon Narcos to bajka :antonio:
Zdecydowanie dotychczasowy lider.
Javiego uwielbiam nie to co tego Murphy'ego bez cienia charyzmy i nudziarza.
W Meksyku będzie rozpierdol z El Chapo. Już było chyba o tym wiadomo zanim wypuścili trzeci sezon.
Kurde świetnie się to oglądało.
jeszcze na zakończenie gdy Pena naprawia płot z ojcem i mówi, że już ma dosyć tej pracy, a potem widzi łódkę za łódką przewożące towar i ten wzrok, że prędzej umrze niż dopuści do takich rzeczy. Ah, dawać ten jebany Meksyk!
netflix juz zrobiil serial o el chapo, bedziesz robil powtorke w narcos?
 

21272448_656987877831716_5341726039530340482_n.jpg
 
Sens8 - oglądali? Jestem po drugim odcinku pierwszego sezonu i mam mega mieszane uczucia. Po zajebistym takim Legionie który był mindfuckiem, Sens8 jest dziwny. Odrzuca mnie otwardy temat pedalstwa, mamy lesby, transa, gejów, a w intro ze 4 nawiązania. Warto to oglądać, czy szkoda czasu?
 
Narazie jestem na 5 odcinku 3 sezonu. Tylko mnie strasznie wkurwia ten syn Miguela? Samo jego pojawienie się gdzieś w tle działa mi na nerwy. A tą akcją z Jorge całkiem mnie zirytował. Mam nadzieję, że zginie :evil:
 
Back
Top