Seriale

Dales rade trzeci? Ja odpuscilem. Dajcie znac jakby byli coś cool
Obejrzałem. Cały czas akcja ma ślamazarne tempo, Tulip jest mega wkurwiająca, a całość zdecydowanie mniej obrazoburcza niż komiks. Są już anioły, Herr Stara było widać przez chwilkę.
 
Co to się porobiło na koniec finału 3 sezonu Peaky Blinders to ja nie mam pytań! Kurna chata, najlepszy sezon tego serialu, świetnie się go oglądało, polecam.
 
Co to się porobiło na koniec finału 3 sezonu Peaky Blinders to ja nie mam pytań! Kurna chata, najlepszy sezon tego serialu, świetnie się go oglądało, polecam.
Mam w planach przerobić ten sezon jak się Gomorra skończy. Piękne mamy czasy jeśli chodzi o gangsterskie seriale.
 
Mam w planach przerobić ten sezon jak się Gomorra skończy. Piękne mamy czasy jeśli chodzi o gangsterskie seriale.
Gomorrę biorę zaraz po Fargo (aktualnie S1E09. Fajne dialogi, fajnie napisane kreacje bohaterów, ale całość mega mi dupy nie urywa, mimo to solidna ocena dla niego idzie).
 
Gomorrę biorę zaraz po Fargo (aktualnie S1E09. Fajne dialogi, fajnie napisane kreacje bohaterów, ale całość mega mi dupy nie urywa, mimo to solidna ocena dla niego idzie).

A bo widzisz, Fargo ma swój specyficzny klimat i nie każdemu podpasuje, a że serial jest wspaniałym hołdem dla filmowego pierwowzoru od Coenów to i mnóstwo ludzi się nim zachwyca. Chociaż ja jestem pewnie w mniejszości bo uważam, że Fargo s01 > Fargo s02.

Z parafialnych wyszedł pilot Braindead no i tydzień temu wrócił Casual, ale wątpię czy ktoś oprócz mnie go tu ogląda :lol: ale ja uwielbiam komediodramaty.
 
A bo widzisz, Fargo ma swój specyficzny klimat i nie każdemu podpasuje, a że serial jest wspaniałym hołdem dla filmowego pierwowzoru od Coenów to i mnóstwo ludzi się nim zachwyca. Chociaż ja jestem pewnie w mniejszości bo uważam, że Fargo s01 > Fargo s02.
Tak, ten specyficzny klimat odczuwam, znam też genezę powstania i oryginalny film (nieprawdziwe poczatkowe napisy również :D ). W mniejszości? Z tego co widziałem kilka opinii, większej ilości podoba się właśnie ten pierwszy. Obejrzę, zobaczę.
 
Bitwa Bękartów #Snowbowl

b273cf1ab313e15fb0b87f013e9cf538.jpg
 
12 jest ale w slabej kopii tylko dla fetyszytow albo tych co ogladaja na kalkulatorze lub kochaja hardusby :)
 
Dobra obejrzałem Bitwe i powiem tak spodziewałem się troche więcej choć i tak jak na GoT było nieźle , dużo krwi , wokół mnóstwo ciał i oczywiście wielka odsiecz Littlefingera czego się spodziewałem . Jeszcze Theon dotarł do Daenerys i wielki powrót niby coraz bliżej . Przez ten sezon straciłem jednak troche ciśnienie na ten serial może to dlatego , że miedzy tymi sezonami przeczytałem wszystkie książki
 
Back
Top