Seriale

Trzy pierwsze odcinki Fargo fajne. A w czwartym... No kurde, co najmniej trzech z bohaterów jest ślamazarnych. To moje pierwsze spostrzeżenie, przez które mi się to dziwnie ogląda. Ale jadę dalej.
 
Night Manager ktoś ogląda?

Zacytuję sam siebie :lol:
Skończyłem The Night Manager - ostatecznie duże rozczarowanie. Liczyłem na jakiś mocny tytuł, dostałem tylko dobre paczydło. Aktorsko i realizacyjnie to pierwsza liga, niestety czegoś zabrakło i serial ani ziębi, ani parzy, do tego zakończenie też mi nie podeszło
 
A co sadzicie o tym? [Zdjęcie]

13346613_1322307234453033_1578838108480342141_n.jpg
 
Co ten Jackie Jr naodpierdalał to głowa mała. W sumie to mi go szkoda bo wcześnie stracił ojca, a potem go na siłę wciskali do książek. Trochę mnie zdziwiło na koniec, że Tony jednak pozwolił na jego śmierć.
 
Obejrzałem dwa pierwsze odcinki 22.11.63 i ...

5227c50625e22_1378338054_by_Al_Bundy.jpg
Książka też bardzo fajna, pomimo tego, że w połowie mocno statyczna i niewiele się dzieje to bardzo przyjemnie się czyta. Jedna z lepszych książek Kinga moim zdaniem, a przeczytałem już ponad połowę jego książek.
 
Książka też bardzo fajna, pomimo tego, że w połowie mocno statyczna i niewiele się dzieje to bardzo przyjemnie się czyta. Jedna z lepszych książek Kinga moim zdaniem, a przeczytałem już ponad połowę jego książek.
Książka jest rewelacyjna i gdybym jej nie czytał, to moja ocena serialu byłaby pewnie wyższa.
 
Back
Top