Seriale

Jak wszyscy to wszyscy, a co mi tam. @VoRaNeK Masz Supernatural sezony 1-10 w 720? :shy:

Szybki rachuneczek.
208 odcinków * 1,5 GB = ok. 300 GB
Dziennie mam 10 GB do wykorzystania.
Wychodzi jeden miesiąc gdzie bede obsługiwał tylko Ciebie. Żadnych linków do gal, filmów, seriali, tufów itp. bo z wiadomych przyczyn nie bedzie na to transferu.

Oczywiscie mozna dokupić transfer ale bedzie to łacznie kosztaować 35 zł. Bedziesz miał wtedy 24h aby pobrać 300 GB

Co o tym myślisz?

@Trzyha jutro
 
dzieki @VoRaNeK
co do Banshee to polecam sciagac, serial jest zajebisty, duzo sie dzieje, akcja non stop
oczywiscie mocno naciagany, ale mi sie to podoba glowny bohater to nadczlowiek
 
Ostatnio sobie przypadkowo przeczytałem znów o Escobarze, bo mnie cos naszło. I stwierdziłem, że pooglądałbym jakieś fajne filmy na jego temat i ogólnie narkobiznesu. I pojawiło się Narcos na cohones. Ot kuźwa, szczęście. Mówisz i masz :D!
 
Ostatnio sobie przypadkowo przeczytałem znów o Escobarze, bo mnie cos naszło. I stwierdziłem, że pooglądałbym jakieś fajne filmy na jego temat i ogólnie narkobiznesu. I pojawiło się Narcos na cohones. Ot kuźwa, szczęście. Mówisz i masz :D!

To ja do Narcos dorzucę jeszcze
The Two Escobars - dokument gdzie rozwinięto wątek miłości Pabla do piłki nożnej.
Cocaine Cowboys Reloaded - tego dokumentu chyba nie trzeba bliżej opisywać. SZTOS !!!
Sins of My Father - dokument opowiadający historię syna Escobara, Juana Pablo.
Jest jeszcze dokument Pablo Escobar Gaviria Postrach Kolumbii, ale tego jeszcze nie widziałem.
Z książek El Narco Ioana Grillo i właśnie tutaj upatrywałbym kolejne sezony Narcos opowiadające o meksykańskich kartelach narkotykowych.
No i czekamy jeszcze tydzień na Sicario.
Dla hardcorów - kolumbijska, ponad stu odcinkowa telenowela Escobar, El patrón del mal :lol:
 
Pierwszy sezon Raya Ronovana zaliczony. Serial wciąga i czas szybko przy nim mija. Startuje od razu z drugim ;)
 
Musiał zedytować bo wcześniej nie widziałem, albo po prostu nie widziałem.
Czyli jak Ci przeleje 40 zł to mi to ogarniesz?

Ogarnij sobie konto na tb7. Podam Ci linki do generacji i sam sobie to załatwisz. Wyjdziesz na tym lepiej, pójdzie szybciej i bedziesz pobierał sobie wtedy kiedy bedziesz miał czas
 
Ogarnij sobie konto na tb7. Podam Ci linki do generacji i sam sobie to załatwisz. Wyjdziesz na tym lepiej, pójdzie szybciej i bedziesz pobierał sobie wtedy kiedy bedziesz miał czas
Dotychczas korzystałem z catshare, ale niedawno kumpel pokazał mi to tb7 i chyba się przeniosę:)
Mają lepszą ofertę cenową i oferują pobieranie z kilku serwisów.
Voranku miałeś z nimi jakieś problemy?
 
Dotychczas korzystałem z catshare, ale niedawno kumpel pokazał mi to tb7 i chyba się przeniosę:)
Mają lepszą ofertę cenową i oferują pobieranie z kilku serwisów.
Voranku miałeś z nimi jakieś problemy?

Żadnych. Oferta jest bogata, obsługuje najpopularniejsze serwisy a dodatkowo na serwis turbobit nie ma żadnych limitów pobrań.
Dziennie dostajesz 10GB, niewykorzystany transfer przechodzi na kolejny dzień a max na koncie możesz mieć 25GB. Jesli chcesz więcej, potrzeba na coś to nie ma problemu. Doładowujesz i jest

Pobieranie z maksymalną prędkością łącza, zresztą sami wiecie jak leci gdy korzystacie z moich linków

Oczywiście polecam ale gdy ktoś potrzebuje filmu, dwóch, jedenego sezonu serialu, gre, gale itd. to sam się tym zajmę. Polecam tym, którzy mają chrapke na DUŻE ściąganie
 
Last edited:
Żadnych. Oferta jest bogata, obsługuje najpopularniejsze serwisy a dodatkowo na serwis turbobit nie ma żadnych limitów pobrań.
Dziennie dostajesz 10GB, niewykorzystany transfer przechodzi na kolejny dzień a max na koncie możesz mieć 25GB. Jesli chcesz więcej, potrzeba na coś to nie ma problemu. Doładowujesz i jest

Pobieranie z maksymalną prędkością łącza, zresztą sami wiecie jak leci gdy korzystacie z moich linków

Oczywiście polecam ale gdy ktoś potrzebuje filmu, dwóch, jedenego sezonu serialu, gre, gale itd. to sam się tym zajmę. Polecam tym, którzy mają chrapke na DUŻE ściąganie
Cena za 180 dni jest na tyle atrakcyjna, że żal nieskorzystać.
Z turbobit nigdy nie pobierałem. Czy ten serwis ma przeglądarkę plików?
 
Cena za 180 dni jest na tyle atrakcyjna, że żal nieskorzystać.
Z turbobit nigdy nie pobierałem. Czy ten serwis ma przeglądarkę plików?

Tego nie wiem, nie korzystam z przeglądarek
Z doświadczenia wiem, że serwis turbobit jest rzadziej wykorzystywany przez uploaderów niż catshare, rapidu, rapidgator czy uploaded

edit:
@Shajs
Tak, fileshark również jest popularnym serwisem ale od niedawna
 
Tego nie wiem, nie korzystam z przeglądarek
Z doświadczenia wiem, że serwis turbobit jest rzadziej wykorzystywany przez uploaderów niż catshare, rapidu, rapidgator czy uploaded
Jest tam też fileshark, do którego jest sporo linków na exsite.
 
Co wy sie tak tych torrentow boicie?
Bo ścigają!
Dear G-Net S.C. T. Serwatka, W. Rakoniewski:

We are writing this letter on behalf of Columbia Pictures. ("Rights Holder") who owns certain rights under copyright law in the title "Fury".

You are receiving this notice because your Internet account was identified as having been used recently to copy and/or distribute illegally the copyrighted motion pictures and/or television shows listed at the bottom of this notice. This notice provides you with the information you need in order to take immediate action that can prevent serious legal and other consequences. These actions include:

1. Stop downloading or uploading without authorization any motion pictures or TV shows owned or distributed by Rights Holder; and

2. Permanently delete from your computer(s) all unauthorized copies you may have already made of these movies and TV shows.

If this notice is being received by an Internet Service Provider (ISP), please forward the notice to the individual associated with the activities.

The unauthorized distribution or public performance of copyrighted works constitutes copyright infringement under the Copyright Act, Title 17 U.S Code Section 106(3)-(4). This conduct may also violate the Berne Convention for the Protection of Literary and Artistic Works and The Universal Copyright Convention, as well as bilateral treaties with other countries that allow for protection of Rights Holder copyrighted works even beyond U.S borders.

Below are the details relating to the observed infringement:

Title: Fury
Timestamp: 2015-02-04T20:48:59Z
IP Address:************
Port: 61181
Type: BitTorrent
Torrent Hash: 906CC5612FC3B618D2A4D99D2044D14242A77DA4
Filename: Fury (2014) - DVDSCR - 720p - Maxillion.mkv
Filesize: 1.8GB
Takie coś ostatnio dostałem, od dostawcy internetu poprzedzone telefonem żeby nie używać torrentów, bo to niebezpieczne. :lol::lol:
 
Bo ścigają!

Takie coś ostatnio dostałem, od dostawcy internetu poprzedzone telefonem żeby nie używać torrentów, bo to niebezpieczne. :lol::lol:
nie uwazasz, ze to moze byc blef? u nas w kraju blef juz od dawna stal sie narzedziem do zastraszania ludzi, wystarczy olewac od samego poczatku do konca. Mialem juz pare takich przypadkow, nie tylko zwiazanych z netem i jak mawial moj idol Tiger-Bonzo Pluje na nich totalnie! :smile:
 
nie uwazasz, ze to moze byc blef? u nas w kraju blef juz od dawna stal sie narzedziem do zastraszania ludzi, wystarczy olewac od samego poczatku do konca. Mialem juz pare takich przypadkow, nie tylko zwiazanych z netem i jak mawial moj idol Tiger-Bonzo Pluje na nich totalnie! :smile:
Nie wiem, dla świętego sposobu tamten torrent usunąłem, ale inne dalej sciągam. Później kilka razy jeszcze do mnie dzwonili, ale nie powiedzieli że nie moge ściągać, tylko doradzali zaprzestanie, gdyż groźi to pobraniem wirusa. Powiedziałem, że mam dobrego antywirusa i sobie odpuścili. Oni dobrze wiedzą, że gdyby zakazali klientom używać torrentów to stracili by tych klientów. Kiedyś miałem konto na catshare, wcześniej na czymś podobnym i wiem, że te serwisy lubią znikać i pojawiać się pod inną nazwą. To co podrzuca @VoRaNeK wydaje się jednakw arte zainteresowania i chyba się skusze na premium.
 
To akurat była kopia oscarowego screenera która zawsze wycieka w "sezonie" wiec studia muszą straszyć bo ludzie oglądają filmy które jeszcze do kin nie weszły.
 
Back
Top