Seriale

Na filmwebie podają, że początek 2 sezonu jeszcze w tym roku, na imdb że w maju 2016. Pierwszy sezon powstawał okolo 3 lat więc chyba ta druga opcja bardziej prawdopodobna.
 
Niezły rozpierdol w FTWD. Podoba mi się ten obraz początku apokalipsy.

Też mnie kupili, bardzo fajny odcinek choć znowu zaczynają się te typowe facepalmowe sytuacje znane z TWD, ale nie jest ich dużo, więc może cały sezon dam radę obejrzeć.
 
zajaralem sie pierwszym odcinkiem Mr Robot niesamowicie ale dosyc skutecznie obrzydziliscie mi dalsza czesc tego serialu i teraz sam nie wiem czy jest sens to kontynuowac
 
zajaralem sie pierwszym odcinkiem Mr Robot niesamowicie ale dosyc skutecznie obrzydziliscie mi dalsza czesc tego serialu i teraz sam nie wiem czy jest sens to kontynuowac

Reszta odcinków nie trzyma tego poziomu, ale sprawdzić można.

@Tar-Ellendil owszem w trzecim się coś dzieje, ale rozpierdolem bym tego nie nazwał ;) Jednak nadal to najciekawszy póki co serial o tematyce zombie.
 
Polecacie Dead Set, obejrzałbym sobie, widzę, że tylko 5 odc.
Jest gdzieś do pobrania z napisami lub lektorem?
Znalazłem na torrentach, ale nic nie idzie, może ktoś ma lepsze źródło?
 
Dead Set faktycznie zajebiste, ale dużo łatwiej zrobić dobry sezon niż serial trwający ich kilka. Tym bardziej, że brnący w temat zombie...albo można zakończyć plagę albo jednak zamienia się w to taki survival jak TWD i nie powinno to dziwić.
 
Oglądał ktoś The Bastard Executioner? Nowy serial od Suttera, tego co wymyślił SoA i grał tam tego Otta pojeba co se język odgryzł itp. ?
 
A wiec tak jestem po drugim sezonie True Detective, większego gówna nie widziałem i jeszcze pedala dali w serialu ale to już chyba norma w dzisiejszych czasach. Ogólnie sadze ze jako tako jeszcze ten serial Farrell i McAdams uratowali bo reszta to dno. Jedynka wbija w ziemie Drugi Sezon.
 
A wiec tak jestem po drugim sezonie True Detective, większego gówna nie widziałem i jeszcze pedala dali w serialu ale to już chyba norma w dzisiejszych czasach. Ogólnie sadze ze jako tako jeszcze ten serial Farrell i McAdams uratowali bo reszta to dno. Jedynka wbija w ziemie Drugi Sezon.
Zostały mi dwa ostatnie odcinki i chyba nawet ich nie obejrzę. Nie rozumiem zachwytów nad tym serialem. Mnie nawet pierwszy sezon nie porwał, ale go przynajmniej ukończyłem. A co do wątków homo to chyba we wszystkich serialach HBO jest (bynajmniej w tych, które oglądałem). The Sopranos - wątek gangstera w jednym z dwóch ostatnich sezonów, Boardwalk Empire - żona Jimmiego, do tego dochodzi wątek kazirodczy, Gra o tron - tam to już w ogóle sodoma i gomora, chociaż to jest akurat adaptacja książki, Sześć stóp pod ziemią - wprawdzie nie oglądałem, ale z tego co wiem, aktor grający Dextera gra tam jakiegoś geja.... Oni mają chyba taką politykę, że w każdym serialu musi być taki wątek.
 
Zostały mi dwa ostatnie odcinki i chyba nawet ich nie obejrzę. Nie rozumiem zachwytów nad tym serialem. Mnie nawet pierwszy sezon nie porwał, ale go przynajmniej ukończyłem. A co do wątków homo to chyba we wszystkich serialach HBO jest (bynajmniej w tych, które oglądałem). The Sopranos - wątek gangstera w jednym z dwóch ostatnich sezonów, Boardwalk Empire - żona Jimmiego, do tego dochodzi wątek kazirodczy, Gra o tron - tam to już w ogóle sodoma i gomora, chociaż to jest akurat adaptacja książki, Sześć stóp pod ziemią - wprawdzie nie oglądałem, ale z tego co wiem, aktor grający Dextera gra tam jakiegoś geja.... Oni mają chyba taką politykę, że w każdym serialu musi być taki wątek.

W 1 sezonie Detektywa był jakiś gej ? nie pamiętam już.
 
W 1 sezonie Detektywa był jakiś gej ? nie pamiętam już.
W pierwszym chyba nie. No i przypomniała mi się jeszcze Kompania Braci - tam też chyba nie było takich wątków. Ale i tak takie wątki pojawiają się tam częściej niż u innych wytwórni.
 
Pierwszy odcinek nowego sezonu South Park właśnie się ściąga. Już nie mogę się doczekać, aż wrócę z pracy i go sobie odpalę.
 
photo-5.jpg
 
Też mnie wkurwiają geje w serialach.

Kolejnym przykładem jest Omar z The Wire. Dla mnie byłby idealną postacią w serialu, gdyby nie ten motyw pedalstwa.
 
Też mnie wkurwiają geje w serialach.

Kolejnym przykładem jest Omar z The Wire. Dla mnie byłby idealną postacią w serialu, gdyby nie ten motyw pedalstwa.

Dobrze, że na Cohones jeszcze nas nikt nie wyzywa od zacofanych homofobów ;)
 
Jestem po dwóch odcinkach "Daredevil" i bardzo przyjemnie się ogląda. Czuje, że szybko wciągnę cały sezon :)
 
Back
Top