Seriale

GoT znowu sprawiło, że Hobbit ssie po całości. Drogon > Smaug

kvzGQtX.jpg


RVKRWjB.jpg
 
@Mort sorry ale muszę ci zadać to pytanie, bo od wczoraj mnie to nurtuje:
Wczoraj przechodząc koło kościoła zatrzymałem się, by posłuchać kazania. Ksiądz wyraźnie na kazaniu tłumaczył jak wielkim grzechem jest czytanie Harrego Pottera i Władcy Pierścieni i ogółem sen wypowiedzi był taki, że należy spalić takie książki. Stąd moje poważne pytanie - czy ty powinieneś oglądać Grę o Tron, skoro najprawdopodobniej popełniasz grzech? Czy jeśli żal za grzechy jest wymagany przy odpuszczeniu grzechów, to czy po każdym odcinku serdecznie żałujesz?
Pytam serio poważnie, cieszę się z twojego nawrócenia, ale nie chcę, byś nie dostąpił zbawienia.
 
@Mort sorry ale muszę ci zadać to pytanie, bo od wczoraj mnie to nurtuje:
Wczoraj przechodząc koło kościoła zatrzymałem się, by posłuchać kazania. Ksiądz wyraźnie na kazaniu tłumaczył jak wielkim grzechem jest czytanie Harrego Pottera i Władcy Pierścieni i ogółem sen wypowiedzi był taki, że należy spalić takie książki. Stąd moje poważne pytanie - czy ty powinieneś oglądać Grę o Tron, skoro najprawdopodobniej popełniasz grzech? Czy jeśli żal za grzechy jest wymagany przy odpuszczeniu grzechów, to czy po każdym odcinku serdecznie żałujesz?
Pytam serio poważnie, cieszę się z twojego nawrócenia, ale nie chcę, byś nie dostąpił zbawienia.

Wiesz, mnie już i tak czeka ogień piekielny według niektórych ludzi za bratanie się z protestantami, czy też używanie bębenków w liturgii, więc co za różnica? :(

PS. Tolkien był bardzo Jezusowym człowiekiem, niesamowitym Biblistą i cały świat utworzony przez jego wyobraźnię jest niesamowicie inspirowany Biblią i pełny różnych smaczków chrześcijańskich. :)

#krasnoludytożydzi
 
Niektórzy księża mają pierdolca, jak Natanek na tym punkcie. Nie wiem jak Harry Potter może odciągać od Boga. Przecież ta książka jest o tym, że warto być uczciwym, pomagać i kochać, bo miłość zawsze zwycięża nad złem, niektórzy mogą nawet sobie użyć metafory, że Voldemort do uosobienie szatana czy coś w ten deseń.
 
W Biblii też jest sporo okrutnych rzeczy opisanych. Nie polecam czytać bo zbyt brutalne. Tego księdza powinni spalić na stosie za herezje odnośnie Władcy.
 
W Biblii też jest sporo okrutnych rzeczy opisanych. Nie polecam czytać bo zbyt brutalne. Tego księdza powinni spalić na stosie za herezje odnośnie Władcy.

Dla mnie śmieszne jest takie czepianie się szczegółów, gdy w państwie wprowadzają genderowe głupoty w przedszkolach, w telewizji non stop zabijanie/seks/przemoc nawet w bajkach, a w parafii duża część żyje w konkubinacie.
 
Dla mnie śmieszne jest takie czepianie się szczegółów, gdy w państwie wprowadzają genderowe głupoty w przedszkolach, w telewizji non stop zabijanie/seks/przemoc nawet w bajkach, a w parafii duża część żyje w konkubinacie.
Dokładnie tak, siekę z mózgów dzieciakom to robią media tv, internet i ich głupi nieodpowiedzialni rodzice. A księża jak w każdym zawodzie zdarzają się różni, szczególnie w zawodzie z powołaniem. Bardziej martwią mnie lekarze ignoranci, politycy gnidy, europejska "nowoczesność i postęp" i wszelkiej maści qrwstwo które na co dzień ma wpływ na moje życie.
 
Chuj w dupe Stannisowi, już mu nie kibicuję. Chyba pora kibicować Dance znowu... przynajmniej ma Tyriona.
 
Dla mnie śmieszne jest takie czepianie się szczegółów, gdy w państwie wprowadzają genderowe głupoty w przedszkolach, w telewizji non stop zabijanie/seks/przemoc nawet w bajkach, a w parafii duża część żyje w konkubinacie.

To pomyśl sobie że 2 tysiące lat temu,gdzieś blisko Wisły, jakiś Chwalibóg narzekał na łysych baranów w sukienkach którzy zabraniali mu czcić Peruna i reszte ekipy, na rzecz swoich koleżków.
Czy Chwalibóg sobie sam taki los wybrał ?
Nie ,wybrał to za niego jego władca.
Widzisz analogie ?
Łykamy wszystko co przychodzi z zachodu jak młode pelikany nie od dziś.
Ktoś szalony to kiedyś z nazwał rozwojem czy tam postępem. :)
 
To pomyśl sobie że 2 tysiące lat temu,gdzieś blisko Wisły, jakiś Chwalibóg narzekał na łysych baranów w sukienkach którzy zabraniali mu czcić Peruna i reszte ekipy, na rzecz swoich koleżków.
Czy Chwalibóg sobie sam taki los wybrał ?
Nie ,wybrał to za niego jego władca.
Widzisz analogie ?
Łykamy wszystko co przychodzi z zachodu jak młode pelikany nie od dziś.
Ktoś szalony to kiedyś z nazwał rozwojem czy tam postępem. :)

Ojj, jest jeszcze masa ludzi, którzy nie dadzą się temu postępowi. :) Dla mnie, facet bez penisa, czy w sukience to nie postęp. :(
 
Tą armią to Dany na pewno Westeros nie podbije. Brakuje jej generałów, armia coraz mniejsza, a smoki dalej nie wystarczająco duże. Bez sojuszników polegnie.
 
Tą armią to Dany na pewno Westeros nie podbije. Brakuje jej generałów, armia coraz mniejsza, a smoki dalej nie wystarczająco duże. Bez sojuszników polegnie.

a co z armią, którą spotyka na końcu książki!??!?!?! :)
 
Pany ktoś oglądał już 1 epizod Hannibala? Oglądałem go na lekkim kacu (może dlatego), albo on jakiś tak dziwnie pogmatwany. O co tam chodzi w tym epizodzie bo serio się pogubiłem?

Jest we Florencji ze Scully tak?
 
Back
Top