Seriale

UFFFF, jestem po nowym odcinku SOA. Nie spodziewałem się pewnych rzeczy, tak czy inaczej - 120 minut trwa co jest ok
 
Właśnie obejrzałem ostatni odcinek i powiem jedno - miazga.

Jax nie przetrwa ostatniego odcinak jestem pewny
 
Dzięki Grześ

Byłem przekonany,że Gemma przeżyje wszystkich, tak samo, wydawało mi się, że Juice jakimś cudem sobie poradzi, to, że Jackie zabije Unsera to w ogól mi przez głowę nie przeszło. Jax już jest ostro świrnięty. To,że wszyscy spodziewają się jego śmierci, daje do myślenia, że może jednak coś wymyślili innego dla niego. Ale z drugiej strony, dzisiejsza rozmowa z Nero, o dzieciakach, była trochę jak pożegnanie oraz prośba, aby zajął się młodymi Tellerami gdy Jax zginie. Zakończenie może być oczywiste - śmierć głównego bohatera,albo całkowicie zaskakujące. Nie mogę się już doczekać i nie wiem jak oni w 120 minutach zmieszczą wszystko tak aby wyszło porządnie :)
 
Chciałem w sumie gifa z najlepszej sceny serialu zrobić, ale nawet jak dam w spoiler to ludzie klikną a potem będą płakać :D
 
Kurde, dopiero dzisiaj ogarnąłem, że Tully z SOA to Marylin Manson. Kogoś mi przypominał, a dopiero dzisiaj ogarnąłem, że to on :D
 
odcinek SOA zajebisty widac ze to juz koniec jazdy jeszcze tylko jeden odcinek :D @Grzechu
ta scene jak jax i wendy sie pyrcą??:)
ps.zakończenie serialu opatrzone coverem "Knocking on the heavens door" wiec mozna sie domyslac co bedzie:D
 
W ogóle jak to możliwe, że przegapiłem początek 7 sezonu Mentalisty? Miał być w styczniu, a zaczął się pod koniec listopada.
 
Też obejrzałem przedostatni odcinek SOA i nie będę oryginalny jak powiem że kilku scen się nie spodziewałem ;)
Ciekawe jakie będzie zakończenie bo twórcy serialu już nie raz potrafili zaskoczyć że człowiek zbierał szczękę z podłogi ;)
 
Mi najbardziej szkoda tego
starego gliniarza, kurwa koleś tyle nagiął dla SOA a tu go szaleniec odjebał
 
W sumie :

W sumie nie wiadomo po co go odstrzelił. Wiadomo, że skoro chciał zastrzelić Panią Teller-Morrow to musiał go zabić, bo tym razem stary by go wydał. No ale wszystko wskazuje na to, że Jax planuje wycięczkę do piekła/nieba więc to bez sensu.

Coś cicho o serialu o ojcu Jaxa :(
 
Co do zakończenia SoA
to ciekawą teorię przeczytałem. Kto zabije Jax'a?
.
.
.
soa4-500x287.jpg

"Gdy świętej pamięci Unser odjeżdżał do świętej pamięci Gemmy, to Chucky poprosił o przekazanie kilku słów. A jako, że ma dostęp do garażu, to pewne zrobi coś przy motorze Jaxa i ten się wypieprzy jak ojciec i umrze.
Flashforward o ~20 lat, Abel, Thomas i Lucius są w klubie, Wendy pełni rolę Gemmy, Nero jest mentorem w stylu ojca Opiego, Chibs jest szefem. Dzieciaki, teraz już dorosłe chłopy, znajdują dzienniki Jaxa... :D"

No i pamięta ktoś jeszcze jakie dawali szanse Unserowi na wygranie walki z rakiem w pierwszym sezonie :)
 
Last edited:
Kingdom 9 odcinek o ścinaniu fajny...już się nie mogę doczekać s01e10 i dwóch walk!
A kurator Ryana niezły przychlast :-|
 
Niezla rozkmina co do SOA, ale wydaje mi się ze Jaxa powinien zabić ktoś kogo Jax skrzywdził. Długo nie było murzyńskiego gangusa, może w ostatnim odcinku zabije on Zone pastora a w zamian za to jej syn zabije Jaxa. Something like that.
 
w tym serialu nic nie jest oczywiste i w finale bedzie jakis twist i bedziemy siedziec z opuszczonymi szczenami:)
 
Niezla rozkmina co do SOA, ale wydaje mi się ze Jaxa powinien zabić ktoś kogo Jax skrzywdził. Długo nie było murzyńskiego gangusa, może w ostatnim odcinku zabije on Zone pastora a w zamian za to jej syn zabije Jaxa. Something like that.

A ja nie zdziwie sie jak Nero to zarobi :)
 
Back
Top