Seriale

Ciężko rozpoznać w jednej chwili i pamiętać, ale może i ich tępił, bo też był anty-kanibalem ;-) Wiem, że już wcześniej po jakimś odcinku był zapowiadany, ale z Terminusem mi się nie kojarzył, ale w sumie mało wiadomo przez kogo grupa kanibali zdziczała. Z resztą w ostatnim spoilerze widać, że już jest sam...A sam też był, gdy spotkał drugi raz Ricka. Czasem to mocno pogmatwane wszystko, ale trochę takich ekip musi być, jak chociażby i kolejna była w szpitalu przetrzymując Beth. Nie ma co wyprzedzać faktów, dowiemy się w swoim czasie :D
@Thai Dużo tego co można by nadrobić, aktualnie trochę filmów zgrałem, bo mnie przeziębienie dobiło i leżę :-D
 
Grzechem to jest taki jeden na forum (@Grzechu) ;-DDD
@Scurvol Ja po prostu fanem zombie jestem od dawna. Sensacje róznego typu zeszły na dalszy plan. Polityka mnie słabo interesuje, bo tylko się wkur***ć idzie ;-) A BB po przeczytaniu opisu serialu nie zachęca, bo jeszcze sam zacznę łamać prawo zarobkowo :p
Wolę chyba coś jak najmniej obyczajowego od pewnego czasu. Tu Zombie, tam Gomorra, tu Vikingowie i takie raczej głównie Sci-Fi niż to co nas otacza na codzień.
 
Ja nie wiem @Born2kill ogladasz jakies szmiry w stylu SOA, TWD a nie ogladales BB.Czy Ty masz wogole honor i godnosc czlowieka?;)
 
ja oglądam TWD i SOA bardzo fajne, BB też dobre, jednak były odcinki gdzie człowiek umierał z nudów(tak samo TWD, Soa dopiero 1 sezon i jest dobrze)
od siebie moge polecić kilka bardzo dobrych seriali Detektywi, Gra o Tron, House of Cards, Peaky Blinders, Vikings, Fargo wszystkie będą miały nowe sezony, niestety dopiero za kilke miesięcy, ale będzie co oglądać
 
Nowy odcinek TWD dobry. Jestem ciekaw czy teraz grupa znów się gdzieś osadzi, czy będą dalej prowadzić koczowniczy tryb życia. I w końcu Morgan dowiedział się, że Rick żyje. :D
 
Jakis czas temu obejrzalem pierwszy sezon American Horror Story. Pozostale sezony chyba sobie odpuszcze bo jakos mnie nie wciagnal ten serial. Ogólnie lubie horrory ale ten jest zbyt pokrecony jak dla mnie. W sumie to bardziej taki serial psychologiczny.

Dla mnie pierwszy sezon też był przeciętny choć miał swój klimat. Drugi za to dla mnie najlepszy.
 
@Yagiel the fuck? O czym ty gadasz? SPOILER SPOILER SPOILER

Tych kolesi z Terminus w wagonie więziła pewnie jakas inna grupa, ten jeden który był widoczny zostaje uwolniony przez Ricka podczas ich ucieczki i niemal natychmiast zeżarty przez walkerów.

@Masu po napisach była scena z Morganem który znalazł w końcu kościół.
 
Last edited by a moderator:
Olos dzięki ale kolega już wyżej wrzucił nagranie. Cholera nie ma co dzisiaj oglądać :(
 
Ludzie podajcie mi jakieś dobre stronki z seriale SOA online bo mi alekino muli a musze skończyć 2 sezon bo zostało mi 6 godzin do ''wstania'' :(
 
Shield dobre, tam to się nie jebali ze zbirami :D
EDIT:
Tylko głupio będzie się oglądać Shield po SoA ze względu na Walton'a Goggins'a :D
 
@Tar-Ellendil
SPOILER SPOILER Pewnie pod koniec drugiej połowy sezonu, strzelam, ze osada o której Noah mówił Beth to moze być Alexandria i on ich tam poprowadzi, ale kto wie jak to rozegrają.
@Grzechu sorki, własnie szukałem tego spoilera.
 
Last edited:
Ludzie podajcie mi jakieś dobre stronki z seriale SOA online bo mi alekino muli a musze skończyć 2 sezon bo zostało mi 6 godzin do ''wstania'' :(
Ja zazwyczaj korzystam z zalukaj.tv i kinoman. Jak te dwie nie dają rady to zaczynam szukać dalej.
 
Są już angielskie napisy do SOA E12. Jak myślicie, będą polskie napisy dziś wieczorem?
 
Back
Top