Runmageddon

Najważniejsze pytanie-czy jest skakanie z dużych wysokości? W sensie ponad metr, półtora
Najszybciej jest zeskoczyć ze ścianki, wiadomo. Ja na hardcorze pod koniec już wolałem nie ryzykować i opuszczałem się, aż nie zwisałem na w pełni wyciągniętych rękach i dopiero potem puszczałem. Wtedy jest blisko do ziemi na większości ścianek. Albo jak pisał kapusta.
Jakiś problem z kolanami, kostkami?
 
Najszybciej jest zeskoczyć ze ścianki, wiadomo. Ja na hardcorze pod koniec już wolałem nie ryzykować i opuszczałem się, aż nie zwisałem na w pełni wyciągniętych rękach i dopiero potem puszczałem. Wtedy jest blisko do ziemi na większości ścianek. Albo jak pisał kapusta.
Jakiś problem z kolanami, kostkami?
Z kręgosłupem. Już mogę skakać w miarę, ale duże wysokości wolałbym sobie zniwelować. Ale to będzie ok
 
@kapusta @Masu @rash

Najpóźniej do jutra wieczora chcę się zapisać na Rekruta w Gdyni. Na godzinę 10:40 zostało 6 wolnych miejsc, na 11:20 dopiero 24 miejsca. (Jest jeszcze 9:40 i 17 miejsc, ale chciałem po 10 wystartować). Jaka godzina jest dla was najbardziej optymalna? Piszecie sie? Grupa Cohones. Do końca października 149 zł się płaci.
 
@kapusta @Masu @rash

Najpóźniej do jutra wieczora chcę się zapisać na Rekruta w Gdyni. Na godzinę 10:40 zostało 6 wolnych miejsc, na 11:20 dopiero 24 miejsca. (Jest jeszcze 9:40 i 17 miejsc, ale chciałem po 10 wystartować). Jaka godzina jest dla was najbardziej optymalna? Piszecie sie? Grupa Cohones. Do końca października 149 zł się płaci.
Na marzec? Nie dam rady zaplanować na 100% tak wczesnie
 
@kapusta @Masu @rash

Najpóźniej do jutra wieczora chcę się zapisać na Rekruta w Gdyni. Na godzinę 10:40 zostało 6 wolnych miejsc, na 11:20 dopiero 24 miejsca. (Jest jeszcze 9:40 i 17 miejsc, ale chciałem po 10 wystartować). Jaka godzina jest dla was najbardziej optymalna? Piszecie sie? Grupa Cohones. Do końca października 149 zł się płaci.
Jestem już od jakiegoś czasu wstępnie zapisany na 10:20 (zapłacę w listopadzie po wypłacie i urlopie :mamed:) ale zmiana godziny to żaden problem. Optymalna godzina dla mnie jest taka jaka pasuje innym tylko trzeba ustalić jedną konkretną. Pewnie miejsca w godzinach będą się co jakiś czas pojawiały jak będą ludzi wywalać za niepłacenie/ludzie będą rezygnować/będą zwiększać limity.
 
@midern nawet miałem tu pisać o tym bo tez planuje się dziś zapisać. Co do godziny to mogę się dostosować, bo prawdopodobnie i tak jakiś nocleg będę ogarniał. 10:20 -11 myślę że godziny optymalne. Mój znajomy z Płocka właśnie mi napisał że się na 13 zapisał.
@MysticBęben dzięki dopiero teraz zobaczyłem, bd coś szukał jak przyjdzie czas :beer:
 
Chciałem się już dzisiaj zapłacić i wykorzystać mój kupn za wolontariat, ale mam jakiś problem. Wszystko wypełniłem dobrze, naciskam "zapisz się" i przeładowuje mi stronę, nie wywalając błedu, a nie ma mnie ani na liście, ani jako "zapisany".
@kapusta ogarniasz może problem?
 
Dobra, już wszystko gra! Zapisałem się:
Trójmiasto | 08.04.17 r | godz. 10:40 | Drużyna: Cohones

Niby na tę godzinę jest jeszcze 5 wolnych miejsc. @kapusta myślisz, że ludzie się będą zwalniać bez opłat? Może Ada pobiegnie, pisała znajoma która ma niby 4 chętne osoby, jesteś Ty z kumplem, @rash i może @Masu.

Jeszcze chętni są? Dołączać!
 
Zapisany.
@midern spokojnie się zwolnią, teraz z @rash chcieliśmy biec na 9 ale nie było miejsc, po jakims czasie nagle zrobiło się z 20 wolnych slotów. Ja Ade tez juz namawiałem
 
Dobra, już wszystko gra! Zapisałem się:
Trójmiasto | 08.04.17 r | godz. 10:40 | Drużyna: Cohones

Niby na tę godzinę jest jeszcze 5 wolnych miejsc. @kapusta myślisz, że ludzie się będą zwalniać bez opłat? Może Ada pobiegnie, pisała znajoma która ma niby 4 chętne osoby, jesteś Ty z kumplem, @rash i może @Masu.

Jeszcze chętni są? Dołączać!
Ja coś czuje że Kraków ekipę wystawi. Dajcie nam kilka miesięcy wspólnych treningow.
 
Damy rade sie po nowym roku dopisać? Bo Krakow sie integruje mocno, ale każdy z nas ma pracę/rodzinę itd i długie terminy nas przerażają.
Nie ma problemu, można zapisywać się na miejscu przeważnie nawet. Różnica na przestrzeni tego czasu ok ~~100 zł.
Też czasem zazdroszcze tym co mogą sobie zaplanować jakieś imprezy wyjazdowe czy nawet u siebie w mieście (np. Swinioujściu)
 
Już dołączyłem do drużyny, teraz tylko będę się czaił na wolne miejsca w serii. Swoją droga jakby była taka duża drużyna >10 osób, to są z tego jakieś profity? :werdum:
 
Już dołączyłem do drużyny, teraz tylko będę się czaił na wolne miejsca w serii. Swoją droga jakby była taka duża drużyna >10 osób, to są z tego jakieś profity? :werdum:
Dla drużyn od 5 do 9 osób - 10 PLN zwrotu gotówki (wymienne na 20 PLN zniżki w sklepie).
Dla drużyn od 10 osób wzwyż - 20 PLN zwrotu gotówki (wymienne na 40 PLN zniżki w sklepie).

Czyli działamy, działamy, zbieramy 10 osób i każdy będzie mógł kupić kubek w sklepie :D Ostatnio panie się pomyliły i ja z Arteckiem czy Rashem dostaliśmy wiekszy bonusik, reszcie na kubek nie pykło.

Mamy x osób: Rash, Kapusta, kumpel kapusty, Ada, Ja, mój kumpel, Masu w zastanowieniu i nastawiającą się @klimekone (zapraszam do śledzenia) :D
]
 
Coraz bardziej myślę o tym żeby spróbować ULTRA, ten Hardcore nie był taki straszny gdyby nie pogoda. A to raptem 2 razy tyle :mamed:
W styczniu mam kardiologa i jak nic sie nie popsuło od poprzedniego roku to chyba się skuszę. @rash ?
 
Coraz bardziej myślę o tym żeby spróbować ULTRA, ten Hardcore nie był taki straszny gdyby nie pogoda. A to raptem 2 razy tyle :mamed:
W styczniu mam kardiologa i jak nic sie nie popsuło od poprzedniego roku to chyba się skuszę. @rash ?

:śmiech: mi to po głowie chodzi od skończenia Hardcore'a. Po Dąbrowie rozleniwiłem się i coś więcej potrenuję od grudnia (wolę biegać w śniegu niż deszczu :mamed:) i gdzieś na początku roku zdecyduje czy atakować Ultra. Trzeba pamiętać, że Ultra jest w Beskidach, więc pewnie będzie trudniejszy teren.
 
W ogóle mój plan na ten rok wygląda mniej więcej tak (oczywiście wszystko się może pozmieniać bo i nie wiem gdzie będą imprezy od września do końca roku):
8 kwietnia - Trójmiasto - Rekrut
1 maja - Beskidy - Hardcore/Ultra
10 czerwca - Śląsk - Classic/Nocny Rekrut
12 sierpnia - Poznań - Classic/Nocny Rekrut (zależy co machnę na Śląsku)
Potem jeszcze 2 imprezy Hardkor na Śląsku bo pewnie zrobią i gdzieś klasyk (najlepiej jakby to było Warszawa - Ełk). Wtedy miałbym zaliczoną Koronę, podwójnego weterana i być może ultra.
 
W ogóle mój plan na ten rok wygląda mniej więcej tak (oczywiście wszystko się może pozmieniać bo i nie wiem gdzie będą imprezy od września do końca roku):
8 kwietnia - Trójmiasto - Rekrut
1 maja - Beskidy - Hardcore/Ultra
10 czerwca - Śląsk - Classic/Nocny Rekrut
12 sierpnia - Poznań - Classic/Nocny Rekrut (zależy co machnę na Śląsku)

Potem jeszcze 2 imprezy Hardkor na Śląsku bo pewnie zrobią i gdzieś klasyk (najlepiej jakby to było Warszawa - Ełk). Wtedy miałbym zaliczoną Koronę, podwójnego weterana i być może ultra.

@midern @klimekone ogarniacie noclegi u siebie ;)
 
Back
Top