Przerabialnia Cohones

@kaczka41 i inni -

widziałem gdzieś, nie wiem czy w tym temacie - taką przeróbkę ze zdjęcia zamyślonej Mieshy Tate. Były takie chmurki z tekstami jak :

"tyle chujów od Cohones " . " palcówka od tego i tego" "anal od gronostaja" "moze od razu dzwonic po perverta?"

To było epickie.

Nie piszcie, że mod skasował : /

HELP!
 
@kaczka41 i inni -

widziałem gdzieś, nie wiem czy w tym temacie - taką przeróbkę ze zdjęcia zamyślonej Mieshy Tate. Były takie chmurki z tekstami jak :

"tyle chujów od Cohones " . " palcówka od tego i tego" "anal od gronostaja" "moze od razu dzwonic po perverta?"

To było epickie.

Nie piszcie, że mod skasował : /

HELP!
Aaa, chodzi pewnie o ten shit od Bębna ;)

Łap:
miesha1-jpg.4460
 
@MuraS mój max na ten moment. O kuhwa, nie przyciąłem :)
pucharekj_arwepaa.jpg

@Betonowy Krzychu to też na razie max
orderjpg_arwepaq.jpg

Ale do rzeczy. Piątkowy wieczór, wiadomo - muzyka itd. Zapewne mało kto wie, że polskie środowisko mma ma niemały wkład w tą dziedzinę.
Zespół Perfect, pamiętacie? "Miałem 10 lat, gdy przejechał po mnie Fiat...". A kto wiedział, że za całym zamieszaniem stoją polscy trenerzy?

Perfectjp_arwepqh.jpg

Właściciele Najpotężniejszej Organizacji we Wszechświecie (poza dywizją -77) to twórcy hitu, który niegdyś trząsł parkietami w Polsce, "jo ma ha, jo ma so..."
jomahajpg_arwepqr.jpg

Ale i młode wilki postanowiły skorzystać, wykorzystując bum na disco polo.
boysjpg_arwepqx.jpg

Ci którym za oceanem się nie powiodło też szukają swego miejsca na scenie muzycznej.
losersjpg_arwepqn.jpg

To tyle podróży muzycznej. Pozdrawiam :kis:
Mistrzostwo.

Ostatnie to już sztos ostateczny, płaczę ze śmiechu. Użytkownik roku, innej opcji nie ma :KotKapitalista:

@MysticBęben posmutniał. Jest mocna rywalizacja
E: kurwa Bęben jest z zeszłego roku :facepalm:
 
Co Ty sobie wyobrażasz? Nie możesz być userem roku bez zlotu, masz być.
Konkurencja nie śpi i na zloty śmiga, co nie @klimekone ?

@mat
79e24f9179963aa9022eeaa5cb6acc264c7ad2424e21a9e4ecb7e6147a4da11e.jpg


A tak na serio to mi się chyba będzie należała nagroda najbardziej shejtowanego użytkownika roku, po sklejce z Wonderboyem xD
 
Myślę, że @Viser mógłby się obrazić :werdum:
Phi... Pokrzyczano i co ? Minęło bo się znudziło, nagle każdy przestał pierdolić farmazony, a przynajmniej dzięki temu nie jestem zwykłym nonamem na forum :wink: . Także w jakimś stopniu jestem wdzięczny. " Nieważne jak mówią, ważne żeby mówili " .
 
Phi... Pokrzyczano i co ? Minęło bo się znudziło, nagle każdy przestał pierdolić farmazony, a przynajmniej dzięki temu nie jestem zwykłym nonamem na forum :wink: . Także w jakimś stopniu jestem wdzięczny. " Nieważne jak mówią, ważne żeby mówili " .
Kumplujesz się z Mahonkiem? Co u niego słychać?
 
Back
Top