Przerabialnia Cohones

Ej, ja w przeciwieństwie do niektórych stulejarzy nie czytam Twojego każdego postu. Słaba ta klata, ja na bica więcej biore.

Kobieta biorąca na klatkę swoją wagę, jest już dobra. Kobieta, która bierze więcej - jest absolutnym kotem. Dysproporcja w wynikach BP między płciami wynika z kompletnie różnych gospodarek hormonalnych i potencjału siłowego, to jest temat na osobny temat, nie post :D

Edit: Więcej bierzesz na bica, bo zapewne więcej też ważysz. I tak, masz rację, tak sobie tłumaczę. Cztery lata wyczynówki więc tak sobie tłumaczę *:
 
Last edited:
Kobieta biorąca na klatkę swoją wagę, jest już dobra. Kobieta, która bierze więcej - jest absolutnym kotem. Dysproporcja w wynikach BP między płciami wynika z kompletnie różnych gospodarek hormonalnych i potencjału siłowego, to jest temat na osobny temat, nie post :D
tak sie tłumacz ;D
 
Nie przeginasz ?

Kaczy to taki organizm, który trzeba, raz na jakiś czas, dyscyplinować. Niestety dyscyplina forumowa mało daje ponieważ nasz kolega ma wiele miejsc, w których zaznacza swoją obecność. Dużo lepiej za to działa reprymenda słowna, wydarganie za ucho etc. Jeśli do tego jesteś mieszkanką Poznania (jesteś) i masz coś wspólnego z Trenerem Andrzejem i Ankos Zapasy Pozen (pozornie, ale masz) to możesz podziałać na dyscyplinę Kaczego:)
 
Ten Pan nie pije.

O chuj...
Młoda, atrakcyjna, napierdolić potrafi stawia wódkę, a ten abstynent...

gej.jpg
 
Kobietom się nie odmawia. Trzymam się tej zasady od lat w dwóch tematach: picie i seks (kolejność nieprzypadkowa):happy dance::happy dance:
 
@MuraS mój max na ten moment. O kuhwa, nie przyciąłem :)
pucharekj_arwepaa.jpg

@Betonowy Krzychu to też na razie max
orderjpg_arwepaq.jpg

Ale do rzeczy. Piątkowy wieczór, wiadomo - muzyka itd. Zapewne mało kto wie, że polskie środowisko mma ma niemały wkład w tą dziedzinę.
Zespół Perfect, pamiętacie? "Miałem 10 lat, gdy przejechał po mnie Fiat...". A kto wiedział, że za całym zamieszaniem stoją polscy trenerzy?

Perfectjp_arwepqh.jpg

Właściciele Najpotężniejszej Organizacji we Wszechświecie (poza dywizją -77) to twórcy hitu, który niegdyś trząsł parkietami w Polsce, "jo ma ha, jo ma so..."
jomahajpg_arwepqr.jpg

Ale i młode wilki postanowiły skorzystać, wykorzystując bum na disco polo.
boysjpg_arwepqx.jpg

Ci którym za oceanem się nie powiodło też szukają swego miejsca na scenie muzycznej.
losersjpg_arwepqn.jpg

To tyle podróży muzycznej. Pozdrawiam :kis:
 
@MuraS mój max na ten moment. O kuhwa, nie przyciąłem :)
pucharekj_arwepaa.jpg

@Betonowy Krzychu to też na razie max
orderjpg_arwepaq.jpg

Ale do rzeczy. Piątkowy wieczór, wiadomo - muzyka itd. Zapewne mało kto wie, że polskie środowisko mma ma niemały wkład w tą dziedzinę.
Zespół Perfect, pamiętacie? "Miałem 10 lat, gdy przejechał po mnie Fiat...". A kto wiedział, że za całym zamieszaniem stoją polscy trenerzy?

Perfectjp_arwepqh.jpg

Właściciele Najpotężniejszej Organizacji we Wszechświecie (poza dywizją -77) to twórcy hitu, który niegdyś trząsł parkietami w Polsce, "jo ma ha, jo ma so..."
jomahajpg_arwepqr.jpg

Ale i młode wilki postanowiły skorzystać, wykorzystując bum na disco polo.
boysjpg_arwepqx.jpg

Ci którym za oceanem się nie powiodło też szukają swego miejsca na scenie muzycznej.
losersjpg_arwepqn.jpg

To tyle podróży muzycznej. Pozdrawiam :kis:
Rozjebał :jon::jon::irish:
 
@MuraS mój max na ten moment. O kuhwa, nie przyciąłem :)
pucharekj_arwepaa.jpg

@Betonowy Krzychu to też na razie max
orderjpg_arwepaq.jpg

Ale do rzeczy. Piątkowy wieczór, wiadomo - muzyka itd. Zapewne mało kto wie, że polskie środowisko mma ma niemały wkład w tą dziedzinę.
Zespół Perfect, pamiętacie? "Miałem 10 lat, gdy przejechał po mnie Fiat...". A kto wiedział, że za całym zamieszaniem stoją polscy trenerzy?

Perfectjp_arwepqh.jpg

Właściciele Najpotężniejszej Organizacji we Wszechświecie (poza dywizją -77) to twórcy hitu, który niegdyś trząsł parkietami w Polsce, "jo ma ha, jo ma so..."
jomahajpg_arwepqr.jpg

Ale i młode wilki postanowiły skorzystać, wykorzystując bum na disco polo.
boysjpg_arwepqx.jpg

Ci którym za oceanem się nie powiodło też szukają swego miejsca na scenie muzycznej.
losersjpg_arwepqn.jpg

To tyle podróży muzycznej. Pozdrawiam :kis:
Wpadaj na zlot do Warszawy albo Krakowa. Wódka i koks za składki członków ZZC.
 
@MuraS mój max na ten moment. O kuhwa, nie przyciąłem :)
pucharekj_arwepaa.jpg

@Betonowy Krzychu to też na razie max
orderjpg_arwepaq.jpg

Ale do rzeczy. Piątkowy wieczór, wiadomo - muzyka itd. Zapewne mało kto wie, że polskie środowisko mma ma niemały wkład w tą dziedzinę.
Zespół Perfect, pamiętacie? "Miałem 10 lat, gdy przejechał po mnie Fiat...". A kto wiedział, że za całym zamieszaniem stoją polscy trenerzy?

Perfectjp_arwepqh.jpg

Właściciele Najpotężniejszej Organizacji we Wszechświecie (poza dywizją -77) to twórcy hitu, który niegdyś trząsł parkietami w Polsce, "jo ma ha, jo ma so..."
jomahajpg_arwepqr.jpg

Ale i młode wilki postanowiły skorzystać, wykorzystując bum na disco polo.
boysjpg_arwepqx.jpg

Ci którym za oceanem się nie powiodło też szukają swego miejsca na scenie muzycznej.
losersjpg_arwepqn.jpg

To tyle podróży muzycznej. Pozdrawiam :kis:
Ostatnie to już sztos ostateczny, płaczę ze śmiechu. Użytkownik roku, innej opcji nie ma :KotKapitalista:
 
Back
Top