Projekt Wojownik

Jak się podoba to się cieszę :D
Każdy koment z tego forum daję mi 10 razy więcej niż każdy inny :P
 
Od jakiegoś czasu w świecie sportów walki zapanowała "Mauriczomania". Transformacja żywienia dla sportowców oraz osób którzy stawiają zdrowie na pierwszym miejscu, z chudego, odtłuszczonego jedzenia na wysokotłuszczowe ale za to z ograniczoną ilością węglowodanów. Jak chcecie zobaczyć jak wygląda mój dzień posiłkowy to zapraszam do oglądania.

 
Od jakiegoś czasu w świecie sportów walki zapanowała "Mauriczomania". Transformacja żywienia dla sportowców oraz osób którzy stawiają zdrowie na pierwszym miejscu, z chudego, odtłuszczonego jedzenia na wysokotłuszczowe ale za to z ograniczoną ilością węglowodanów. Jak chcecie zobaczyć jak wygląda mój dzień posiłkowy to zapraszam do oglądania.


Jutro też mam golonkę, już czuje się wojownikiem :boss:

Fajny film, oby więcej ziomek :beer:
 
Od jakiegoś czasu w świecie sportów walki zapanowała "Mauriczomania". Transformacja żywienia dla sportowców oraz osób którzy stawiają zdrowie na pierwszym miejscu, z chudego, odtłuszczonego jedzenia na wysokotłuszczowe ale za to z ograniczoną ilością węglowodanów. Jak chcecie zobaczyć jak wygląda mój dzień posiłkowy to zapraszam do oglądania.



Fajny materiał. Jestem ciekaw jak tego typu dieta będzie na Ciebie działać. Jak dla mnie to naprawdę dużo tłuszczy w tym przykładowym dniu.
 
Po raz pierwszy nagrywałem filmik z siłowni.
Niedługo będzie kolejny bardziej obszerny jeśli ten się przyjmię ;)
Jak macie jakieś pytania to śmiało, chętnie odpowiem.
 
Łapcie uzupełnienie do ostatniego odcinka z siłowni.
Wedlug mnie jest tam caly zestaw cwiczen na ktorym wedlug mnie powinno sie bazować do zwiększania sily ;)
 
Jak tam w MONie ? Z ćwiczeniami nie będzie problemu ale diety to najlepszej nie ma, co ? :D
Omijam pieczywo wiec gluten jedynie w jakichs filetach w cieście. Poza tym duzo miesa/kielbasy i kalorycznosc ponad 2200 wiec nie narzekam. Troche sie ustawilem bo dwie dziewczyny nie jedza miesa i mi dają ;) tak samo masło zbieram od kilku osob wiec glodny jeszcze nie bylem ;)
Co do ćwiczeń to zasluzylem wlasnie na wyjście na siłownię wiec spadam na trening ;D
 
No głodny to nie bo jadła w opór, ale raczej nie najwyższej jakości. Przynajmniej ja się nie spotkałem :D
 
No głodny to nie bo jadła w opór, ale raczej nie najwyższej jakości. Przynajmniej ja się nie spotkałem :D
Jezeli isc dieta glikemiczna i low fat to rzeczywiscie ciężko, ale duzo latwiej jesli ja bylem bardziej pod paleo. Duzo tlustego dobrego mięsa. Kielbasa na sniadanie i kolacje tez się trafi. Do tego mam swoje paczki z orzechami i wcinam duzo tłuszczu a malo wegli i czuje sie genialnie. Oprócz musztry robie tez codziennie treningi i nie narzekam naprawdę na dietę ;)
 
Stówka! :beer:
Ps. Co tam, trenujesz coś jeszcze, czy odpuściłeś?
Najlepszego:)Tez mialem podbić temat bo cisza ostatnio. Co słychać?

Witam i już tłumaczę swoją nieobecność.
Po służbie przygotowawczej od razu starałem się o kontrakt na zawodowego soldiera. Byłem w dwóch jednostkach zdając egzaminy w najtrudniejszych normach na 5,0 (wyniki w nawiasie jest wymagany na 5).
Podciąganie na drążku - 20 (14)
Bieg na 3 km - 11:24 (12;15)
Skłony tułowia, brzuszki w 2 minuty - 87 (70)
Bieg wahadłowy 10x10 - 27,5 (28.6)
Starałem się o etat desantowo-szturmowy i właśnie taką propozycje dostałem. Niestety strasznie długo to wszystko trwa, czekanie na decyzje zewsząd i musiałem znaleźć robotę żeby przeżyć. Cały czerwiec robiłem po 12h więc nic nie robiłem poza pracą. Od początku lipca pracuje już w innym miejscu i codziennie śmigam na siłownię robiąc treningi na polepszenie "siły". Niestety dalej czasu mam mało bo jestem w trakcie badań których nie przeszedłem.. Trochę mnie to zdemotywowało ale od września powinienem dostać przydział na jednostkę nieskaczącą i pójdę służyć dla kraju.
P.S. te badania to tragedia u mnie.
neurolog git
psycholog git
psychiatra git
laryngolog git
alergolog git
ortopeda git
tomografia kregoslupa git
ekg serca git
usg serca git
spirometria git
stomatolog git
kardiolog git
internista git
audiogram git
pulmunolog git
tylko okulista się dojebał że mam wadę wzroku a do desantu nie można mieć nawet +/- 0.25
:)
 
Witam i już tłumaczę swoją nieobecność.
Po służbie przygotowawczej od razu starałem się o kontrakt na zawodowego soldiera. Byłem w dwóch jednostkach zdając egzaminy w najtrudniejszych normach na 5,0 (wyniki w nawiasie jest wymagany na 5).
Podciąganie na drążku - 20 (14)
Bieg na 3 km - 11:24 (12;15)
Skłony tułowia, brzuszki w 2 minuty - 87 (70)
Bieg wahadłowy 10x10 - 27,5 (28.6)
Starałem się o etat desantowo-szturmowy i właśnie taką propozycje dostałem. Niestety strasznie długo to wszystko trwa, czekanie na decyzje zewsząd i musiałem znaleźć robotę żeby przeżyć. Cały czerwiec robiłem po 12h więc nic nie robiłem poza pracą. Od początku lipca pracuje już w innym miejscu i codziennie śmigam na siłownię robiąc treningi na polepszenie "siły". Niestety dalej czasu mam mało bo jestem w trakcie badań których nie przeszedłem.. Trochę mnie to zdemotywowało ale od września powinienem dostać przydział na jednostkę nieskaczącą i pójdę służyć dla kraju.
P.S. te badania to tragedia u mnie.
neurolog git
psycholog git
psychiatra git
laryngolog git
alergolog git
ortopeda git
tomografia kregoslupa git
ekg serca git
usg serca git
spirometria git
stomatolog git
kardiolog git
internista git
audiogram git
pulmunolog git
tylko okulista się dojebał że mam wadę wzroku a do desantu nie można mieć nawet +/- 0.25
:)
Nic tylko życzyć powodzenia w dalszej realizacji zamierzonych celów, trzymam kciuki, dawaj czasem znać co słychać;)
 
Witam
Pewnie wszyscy żyją jeszcze wczorajszą wygraną Karoli ale jeśli widzieliście już powtórki UFC i niedzielny wolny czas chcecie spedzić na pierdołach to zapraszam do obejrzenia mojego odcinka :crazy:
Pozdrawiam! :D
 
@prowoj Fajny z Ciebie chłop! Życzę powodzenia we wszystkich obszarach Twojego życia. Swoją drogą na niektórych zdjęciach z woja wyglądasz jak Diego Sanchez :)
 
@prowoj Fajny z Ciebie chłop! Życzę powodzenia we wszystkich obszarach Twojego życia. Swoją drogą na niektórych zdjęciach z woja wyglądasz jak Diego Sanchez :)
Dzieki wielkie! :D
Juz bylem porownywany do Mameda, Gegarda, teraz do Diego, wszystkie opcje dla mnie spoko :D
 
Witam
Pewnie wszyscy żyją jeszcze wczorajszą wygraną Karoli ale jeśli widzieliście już powtórki UFC i niedzielny wolny czas chcecie spedzić na pierdołach to zapraszam do obejrzenia mojego odcinka :crazy:
Pozdrawiam! :D


Dobra muza w tle!
3ae7c7_3807189.jpg
 
Back
Top