problemy z logowaniem

O co chodzi temu forum, że jak przełączam sobie tematy to raz jestem zalogowany raz nie? Np: tero działa, będę cchaił wbić w inny temat i mnie wyloguje.

Aha, pojedyncze logowanie to było raz. Później wróciło do normy.
Też tak miałem. Wyświetlało, że nie jestem zalogowany. Wystarczyło, że wcisnąłem
afg0zkqc64jn.png
i już śmigało. Teraz działa normalnie.
 
@Arlovski
Czy probowales w ogole sie zalogowac u kogos innego w domu?
Nie próbowałem. Nie potrzeba mi by kaczka namierzył też moich znajomych ;)
Dziś za to miałem kolejny ciekawy przypadek, na telefonie byłem zalogowany tylko na http://cohones.mmarocks.pl/, gdy chcialem przejść na jakieś podforum to byłem już niezalogowany :D Takie atrakcje.
Tylko ja tak mam czy wszystkich użytkowników to spotyka tylko mają to w dupie?
 
@Dzihados możesz mi powiedzieć dlaczego mam bana gdy próbuje wejść na forum z telefonu z wyłączonym wifi, a na włączonym problem znika?
 
Powiedziałem przecież, że nie miałeś bana. To był ban na IP, tylko kogoś poniosło z maską :)
 
hahaha :) stary naprawde ciagle tak masz? Mozesz mi przypomniec jaki system/przegladarka? W trybie prywatnym nadal?
Czy masz dostep do innych urzadzen (komputer na kablu/wifi, telefon na wifi) w ramach tego samego dostawcy?
Czy masz dostep do innych dostawców (telefon na GSM, twoj komputer na wifi sasiada/rodzicow, ...)?
@Grzechu jakies pomysly?

Wszędzie tak jest. Na lapku google chrome na wifi domowym/ tryb prywatny.
Na telefonie, sieć komórkowa, wifi od znajomych, też google chrome.
 
musialbym sie umowic na sesje ze wspoldzieleniem ekranu, bo az ciezko mi uwierzyc :(

@dssport dobre :) tak nie powinno byc :(

Jestescie ciekawymi przypadkami, tylko nei wiem co jest cechca wspolna. Musialbym podejrzec requesty, a do tego sesja ze screensharingiem :(
 
Zreszta przy logowaniu tez jest problem. Ale zawsze myslalem, ze poprostu zle wpisuje haslo, a za 2 razem jak wpisuje powoli i dokladnie to zawsze dziala. Zaraz sie wyloguje (2 razy :D) i zaloguje wpisujac dokladnie haslo.

Wpisalem dokladnie haslo, zalogowalem sie za 1 razem.
 
Back
Top