problemy z logowaniem

Dla wszystkich majacych problem: nie chodzi o wyczyszczenie tylko ciasteczek ale i calej pamieci podrecznej:







Generalnie po tej akcji, jak wejdziecie w przegladarce na adres

about:cache

nie powinno byc nic z mmarocks.
 
Last edited:
też kiedyś tak miałem, że musiałem się 2 razy logować, ale po jakimś czasie samo się naprawiło.
 
@Baton17 @Arlovski
1. wylogujcie sie
2. kliknijcie na Recent Post, link w przegladarce powinien byc podobny do tego: http://cohones.mmarocks.pl/find-new/5083935/posts
3. zalogujcie sie teraz

Bo rozumiem ze zawsze logujecie sie z poziomu http://cohones.mmarocks.pl/ , tak?

Czy mozecie odpalic inna przegladarke
1) na tym samym sprzecie
2) na innym sprzecie w ramach tej samej sieci (w domu/pracy)

Napiszcie mi kiedy problemy wystepuja a kiedy nie.
tak loguje się przez http://cohones.mmarocks.pl/ i zazwyczaj podwójnie logować muszę się wtedy gdy pierwszy raz w danym dniu odpalam cohones lub gdy komp był długo wyłączony. Po zresetowaniu udaje się zalogować za pierwszym razem. Ten sam problem występuje na telefonie. Chrome tu i tu.
Teraz zalogowałem się tym twoim sposobem z punktu 2. i zaskoczyło tak samo jak z mozilli.
Ostatnio wziąłem google chroma sposobem i zalogowałem się przez tryb incognito i weszło za pierwszym razem. Nie wiem czy to ważna informacja ale tak tylko mówię.
 
wyglada na to, ze w Chrome czyscisz ciasteczka i historie, ale nie cache.

Twoja przegladarka nie pobiera nowej wersji cohones.mmarocks.pl, a ma w pamieci jakis moment moich zabaw, gdzie nie do konca wszystko dzialalo.
 
Logowanie na cohones nie działa mi na żadnej przeglądarce w korpo. Chyba to nie jest przypadek :(
 
@mmag korpo moze miec rozne myki :) zeby wykluczyc zly cache, prosze zrob tak jak poradzilem Arlovskiemu cohones->recent posts->log in
 
@mmag korpo moze miec rozne myki :) zeby wykluczyc zly cache, prosze zrob tak jak poradzilem Arlovskiemu cohones->recent posts->log in

Próbowałem to też :( a może coś przeoczyłem? Jutro mam wolnę, w poniedziałek jeszcze będe próbował rozwiązać problem...
 
@Baton17 @Arlovski
1. wylogujcie sie
2. kliknijcie na Recent Post, link w przegladarce powinien byc podobny do tego: http://cohones.mmarocks.pl/find-new/5083935/posts
3. zalogujcie sie teraz

Bo rozumiem ze zawsze logujecie sie z poziomu http://cohones.mmarocks.pl/ , tak?

Czy mozecie odpalic inna przegladarke
1) na tym samym sprzecie
2) na innym sprzecie w ramach tej samej sieci (w domu/pracy)

Napiszcie mi kiedy problemy wystepuja a kiedy nie.
Ja mam chrome w telefonie a mozille na kompie i dzieje się to samo.
 
Nie chodzi o to jakiej uzywasz teraz na da danym urzadzeniu. Chodzi o to zebys przeczytal co napisalem i powtorzyl kroki.
Nie działa. W dodatku na kompie wyskakuje cohones Error o treści Cookies are required to log in to this site. You will not be able to log in until they are accepted. A nie wiem dlaczego bo akceptowałem cookies na cohones tak mi się wydaje. No ale w telefonie po prostu trzeba dwa razy się logować.
 
Dobra Panowie, już starczy trollowania @Dzihados 'a ;)

Wszystko gra, to tylko taka nasza mała intryga, byś nie zasnął z nudów i pokminił trochę .
Yo
 
Ech Panie, czlowiek napierdala alt-tab (w koncu w pracy wypada pracowac) i chce stac sie tak wielowatkowy jak moja zona :) a tu takie single-multi-intrygi :)
 
U mnie znowu lipa. Nowy telefon i z chroma nie idzie sie zalogowac. Ze stockowej przegladarki androida za pierwszym razem a z chroma ni chu chu.
 
upload_2016-3-18_21-32-23.png
upload_2016-3-18_21-31-50.png
 
Bo ja ju nie wiem czy wy se jaja robicie czy co...

Tzn sam juz nie wiem, u mnie na Android/Chrome nie mam problemu. Osobiscie uzywam Android/FF...

Moze to jakis plugin?

EDIT:
A na chat.mmarocks.pl mozesz sie zalogowac?
 
Już od dłuższego czasu mam mały problem z logowaniem. Pojawia się on gdy wybieram opcję "pozostań zalogowany". Za pierwszym razem odrzuca poprawne hasło, za drugim już wszystko jest w porządku. Problem nie występuje gdy nie zaznaczam wcześniej wspomnianej opcji. Przeglądarka - Opera (wzbogacona o kilka wtyczek). Zaraz sprawdzę na IE jak będzie.

PS: Dawno już mnie tu nie było, widać że nie ma po prostu na co jakoś specjalnie ponarzekać! :beer:
 
Nie zdążyłem edytować, zatem będzie jeden pod drugim:

Na IE wszystko jest OK.

Korzystając z Opery mam taki komunikat:

Cookies are required to log in to this site. You will not be able to log in until they are accepted.

Po drugim wpisaniu hasła sytuacja wraca do normy. Dodam jeszcze, że regularnie usuwam "ciasteczka" oraz cały inny szajs.

@Dzihados

Nie mogę wejść na chat, możesz coś poradzić?
 
@matihanys @Shoocker tutaj temat zbiorczy o problemach z logowaniem.


@ironical man a mozesz sprobowac z nazwa bez spacji? tj, ironicalman


Czyli problemy wystepuja (u niektorych uzytkownikow) w Operze i Chrome (windows) oraz Chrome (Android). U kogos inna kombinacja?

Jest to mega mega dziwne.

Co do logowania, prosze o
1. Wejscie na cohones jako niezalogowany
2. Klikniecie w recent post
3. Dopiero wtedy klikniecie "Zaloguj się lub załóż konto" w lewym gornym rogu.

Czy problem nadal wystepuje?
 
@matihanys @Shoocker tutaj temat zbiorczy o problemach z logowaniem.


@ironical man a mozesz sprobowac z nazwa bez spacji? tj, ironicalman


Czyli problemy wystepuja (u niektorych uzytkownikow) w Operze i Chrome (windows) oraz Chrome (Android). U kogos inna kombinacja?

Jest to mega mega dziwne.

Co do logowania, prosze o
1. Wejscie na cohones jako niezalogowany
2. Klikniecie w recent post
3. Dopiero wtedy klikniecie "Zaloguj się lub załóż konto" w lewym gornym rogu.

Czy problem nadal wystepuje?

Dalej na chat się nie mogę zalogować. Tak w ogóle to on czasem nie został w epoce starego cohones? Nie da się tego jakoś "zresetować" tak żeby się logował jak na forum?

Co do logowania na cohones to zrobiłem jak napisałeś i wciąż to samo. Rzecz jasna uprzednio wyczyściłem historię, dane witryn, ciasteczka, etc.
 
@ironical man
masz jakies pluginy do "prywatnosci" w operze?

Ghostery (na cohones blokuję tylko "google analytics")

i AdBlock (akurat na cohones niepotrzebny)

Ogólnie rzecz biorąc problem pojawia się jedynie po wyczyszczeniu danych internetowych. Krótko mówiąc - taki problem to nie problem. Bardziej jako ciekawostkę to piszę.
 
Lool, dzisiaj sobie na legalu wszedłem na mmarocks na główną i patrzę, jesteś zalogowany jako "fiszon", zawsze jestem zalogowany nie wylogowywuje się, nie wiem o co chodzi, więc na wszelki wypadek tutaj piszę o takiej sytuacji.
 
Back
Top