Prime Show MMA

Karta walk trójki lepsza niż nowy High league. Mniejsze nazwiska, ale też ciekawe i bez jakichś odklejencow w stylu Maja Zesraśko
 
Karta walk trójki lepsza niż nowy High league. Mniejsze nazwiska, ale też ciekawe i bez jakichś odklejencow w stylu Maja Zesraśko


Obie zjadają na luzie tragiczne F15, ale sportowo moim zdaniem HL4 jest mocniejsza niż Prime 3.

Tam oprócz walki Tarzan vs Kajman i Rataj vs Ztrolowany , nie wiem czy tam coś wyjdzie do 2 rundy, ale ma to swoje plusy bo widzę przez to wiele walk gdzie może być dobra młócka czyli to czego nie dało mi F15 ani freakowej młócki ani sportowej , może jedynie troszeczkę Konop vs Xayo. Reszta to się wynudziłem , o Panie mój.
 
Dobra bo nie wiem gdzie to napisać, a mnie rozjebało jak zobaczyłem i idzie o freaka co się na FEN bił. Atrakcją jakiegoś wydarzenia będzie walka Rafała Jackiewicza z Wujkiem Samo Zło.
 
Same walki Murany vs Tancula miazdza to PRIME MMA... Nudna karta... słabiutka...


Problem w tym że walki Tańcula vs Murany to była skala 1-2 na 10.

A walka Tańcula vs młody Muran to jedna wielka tragedia.


Jestem pewny, że taka Maluba vs Kotelecka będzie lepsze.
 
Sorry mała poprawka wystarczy na Prime wymiana 6 fajnych ciosów i każda walka będzie lepsza niż Tancula vs młodszy Muran 2. Z resztą 90 procent karty F15 miało podobnie.
 
Last edited:
1662026450550.png
 
,,Debilu je...ny , ale mówię Ci 100 razy rozumiesz, że nie istnieje coś takiego jak boks w małych rękawicach. Rozumiesz to czy nie !!!"

:lol: Legendarny cytat
 
Bardzo słaby fight card.
Pająk przy całej sympatii mojej dla nie go nie jest kompletnie odpowiedni do walki w main czy co-eventach.
 
Norman wydymany na hajs.


Czyli to już oficjalnie koniec Parke w uniwersum freak mma.

On ma już otwartą wojnę z Fame i Prime. Szczerze to jakoś zbytnio nie będę za nim tęsknił.
 
Back
Top