Prime Show MMA

Ja pierdole kliknąłem bo Grzesiu wrzuca przeróbki z podłożonymi cudzymi głosami... to obraża moją inteligencję. Obaj nadają się do jednego - do Choroszczy
 
Gówno, jak zwykle Jóźwiak wszystko położy. Nie ograniczają się, co można by świetnie wykorzystać, bo są gotowi robić rzeczy, których nie zrobi Fame i raczej nie zrobi High, a tutaj jakaś taka nijaka ta karta.
 
Fejm atakuje Prime

1661863446290.png
 
Jaroniewska miała już przed walką cycki. Gala 14 maja a tu masz zdjęcie z marca

Chuj z Ciebie, a nie ekspert



No i się żegnamy Pablo.

A co do Jaroniewskiej to mam nadzieję że dostanie jeszcze bęcki, za to co zrobiła Lalunie. Świętoszka się k...a znalazła a sama jak widać tylko z cycami na wierzchu lata.

To jest ostra manipulatorka jak widać, która budowała sobie Fejm na królowej freak fightu.
 



Nie no , ta facetka wyrasta na mój nr 1 w freak fighcie.

Nie mam słów na coś takiego. Dno.


Grzeczna piłkarka ręczna ? Ta jasne to tylko przykrywka.


Jeszcze wrzucać prywatne zdjęcia Laluny z operacji.


To jest niehumanitarne. K...a

Jak założę kiedyś tt to obok Wasyla, będzie pierwszą którą zgnoje niesamowicie. Za te wybryki.
 
Last edited:
Nie zgadzasz się ze spierdoliną to spierdolina z tobą nie gada. Ja się serio zastanawiam NA CHUJ być na forum na którym prócz wnuczka i Ozdoby masz zasadniczo wszystkich w ignorze.
Ja się zastanawiam czemu dostajemy bany za podśmiechujki, odyńca dalej nie ma, a tego schizofrenika tu trzymają.

Forum jak sama nazwa wskazuje to miejsce dyskusji.
 
Back
Top