Prime Show MMA

I tak się nie dowiemy, bo on zostanie przy The War. Tam może zostać gwiazdą, a żelki się go boją IMO.

PS. Chodzi mi o to, że Soroko faktycznie pokonałby większość tych żelków we freakach.


Eee jest wiele twarzy które by do niego mordko wyskoczyło. Zapewniam cię.

Co ty tak z tego Soroko T-1000 robisz hehe.

Do zrobienia na luzie.
 
I tak się nie dowiemy, bo on zostanie przy The War. Tam może zostać gwiazdą, a żelki się go boją IMO.

PS. Chodzi mi o to, że Soroko faktycznie pokonałby większość tych żelków we freakach.
Większość tak ale z takim Kubanczykiem, Arabem lub nawet Tyburskim/Lupą miałby sporo problemów.
 
Większość tak ale z takim Kubanczykiem, Arabem lub nawet Tyburskim/Lupą miałby sporo problemów.

Oczywiście The War to zwykła nawalanka w stójce, bo to typowe hoolsy. We freakach jakiś obyty z parterem (w tym obaj których podałeś) mógłby wygrać, choć Soroko na pewno poszedłby na żywioł :lol:
 
Czyli co Soroko robi na luzie całe uniwersum freak mma?

XD

Znowu przekręcasz moje słowa. Po raz 50. na tym forum. Pisałem, że wygrałby z większością freaków. Jak chcesz się przyczepić to chociaż dokładnie cytuj moje słowa.
 
Znowu przekręcasz moje słowa. Po raz 50. na tym forum. Pisałem, że wygrałby z większością freaków. Jak chcesz się przyczepić to chociaż dokładnie cytuj moje słowa.


@Vassago

To raczej ty popełniasz dużo błędów analitycznych ostatnio i słabo znosisz prawdę ;)
 
Spoko wiadomo że luz , ja gdy ktoś mi nie pasuje leci na ignora.

Ja chcę dobrze dla @Vassago bo ostatnio strasznie strzela kula w płot.

Martwię się.

Wolałbym, żeby pojawiły się jakieś nowe nazwiska we freakach, a nie same odgrzewane kotlety. Akurat The War to patola, ale tam przynajmniej nie ma udawanych dymów, więc taka odskocznia od freakowej rutyny :lol:
 
Wolałbym, żeby pojawiły się jakieś nowe nazwiska we freakach, a nie same odgrzewane kotlety. Akurat The War to patola, ale tam przynajmniej nie ma udawanych dymów, więc taka odskocznia od freakowej rutyny :lol:
Soroko to objawienie tego roku, nie zdziwię się jak go Prime mma zakontraktuje.
 
Soroko to objawienie tego roku, nie zdziwię się jak go Prime mma zakontraktuje.

Tak, facet robi to dla kasy, ale chyba teraz będzie chciał więcej, niż 5 tysi. Zobaczymy, czy freaki w to wejdą, czy się wystraszą "bagażu".
 
Tak, facet robi to dla kasy, ale chyba teraz będzie chciał więcej, niż 5 tysi. Zobaczymy, czy freaki w to wejdą, czy się wystraszą "bagażu".
A ten bagaż nie jest znowu taki straszny, gorzej gdyby tam była przemoc wobec kobiet itp

Gdybym miał federacje to od kopa bym go zatrudnił i zestawił z kimś ciekawym.
 
Dajcie spokój ten Srakako jest leszczem jak hu…
Nic nie pokazał w walce oprócz przyjmowania na ryj. Jego atut jest taki ,ze siedział w pierdlu - czyli idealny ba freak fighty.
 
Dajcie spokój ten Srakako jest leszczem jak hu…
Nic nie pokazał w walce oprócz przyjmowania na ryj. Jego atut jest taki ,ze siedział w pierdlu - czyli idealny ba freak fighty.

Ale we freakach samo pójście do przodu jest dużo warte i nie każdy to potrafi. 3/4 albo mruży oczy jak zadaje ciosy, walczy na wstecznym, albo doznaje kontuzji przy pierwszej odważnej akcji. Soroko to przynajmniej gwarancja dymów, coś co dla niektórych tutaj jest najważniejsze.
 
Zatrudnienie Ambro mówi już wszystko. Prime , High League czy ELITe to nawet zrzeszkone to ćwierć FAME MMA.
 
Zatrudnienie Ambro mówi już wszystko. Prime , High League czy ELITe to nawet zrzeszkone to ćwierć FAME MMA.
Nie do końca, high leauge stawia na nowe twarze z zasiegami(owca, pasha, fagata)
Produkcja high leauge stoi na bardzo wysokim poziomie, wystarczy zobaczyć na oprawę konferencji lub gali.
High Leauge ma tez dobre zaplecze finansowe wiec jak dla mnie są jedyna poważna konkurencja fame.
Reszta federacji pełna zgoda ze biorą odrzutów z fame i nie są nawet zagrożeniem.
 
Back
Top