Prime Show MMA

High Leauge jedyną ciekawą rzeczą jaką mogli przyciągnąć to LIL MAsti vs Brodnicka. Reszta to wymazania. Mogliby ściągnać Body Christa, którego potencjał ELITE nie umie wykorzystać.
Mogli być ściągnać za dużę śiano Księcia ale książe się waha czy dalej walczyć.
 
High Leauge jedyną ciekawą rzeczą jaką mogli przyciągnąć to LIL MAsti vs Brodnicka. Reszta to wymazania. Mogliby ściągnać Body Christa, którego potencjał ELITE nie umie wykorzystać.
Mogli być ściągnać za dużę śiano Księcia ale książe się waha czy dalej walczyć.
Body ma jakiś potencjał?
:whodefuk:
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda @ZELAZNAREKA
8BFC8988-711D-4594-8460-0D8E651BAE65.jpeg
 
Swoją droga profil Prime jest od 15 grudnia na insta a maja już prawie tyle followersow co Elite fighters xD
 
Do przesady że bez Muranów upadnie całe Elite fighters.

Barszowski reaktywował Wotore (tj. pospłacał długi po ostatniej gali) to Elite pewnie zostanie czasowo zawieszone. Ale skoro miał zaległości przy bijokach na Wotore to słabo widzę przyszłość Elite, bo takie freaki jednak więcej kosztują, zwłaszcza, że Fame i HL to jednak inny poziom finansowy. Barszowski to chyba detalista, a liczy się hurt.
 
Barszowski reaktywował Wotore (tj. pospłacał długi po ostatniej gali) to Elite pewnie zostanie czasowo zawieszone. Ale skoro miał zaległości przy bijokach na Wotore to słabo widzę przyszłość Elite, bo takie freaki jednak więcej kosztują, zwłaszcza, że Fame i HL to jednak inny poziom finansowy. Barszowski to chyba detalista, a liczy się hurt.
Otóż to, gdyby Elite się kręciło to by nie odpalał spowrotem wotore.
PRIME będzie mocnym nr3 jeżeli chodzi o freak gale.
 
Przebija Marcinka galę pod względem dymów?

Artur Binkowski jest na wolności. A Darek Kosowski marzy, żeby mieć go u siebie na gali..


Mmavip zatrudnia różne dziwne osoby które raczej az tak dużo nie generują sprzedaży ppv.
Organizacyjnie jest tez dramat, nie dziwne ze najman zaczął się bić w swojej organizacji?
Wydaje mi się ze ze względu na słaba sprzedaż ppv musi ciągnąć ten wagonik samemu.
 
Mmavip zatrudnia różne dziwne osoby które raczej az tak dużo nie generują sprzedaży ppv.
Organizacyjnie jest tez dramat, nie dziwne ze najman zaczął się bić w swojej organizacji?
Wydaje mi się ze ze względu na słaba sprzedaż ppv musi ciągnąć ten wagonik samemu.
Marcin dawniej w boksie walczył na swoich galach też.
 
Potencjał jest w postaciach tylko kiepska promocja + ludzie nie chcą płacić Marcinkowi.


VIP ma krótkie i wcale nie takie super konfy i tu jest problem.

Tak szczerze całe VIP nie miało choćby konfy na poziomie Lil Masti vs Brodnicka a już nie mówię o konfach Fejmu.

Uważam że Najman vs Misiek i Żurom vs ten Chic tez będzie lipą wiać.....
 
Last edited:
Pozycja 8,9 i 10 mocne w chuj.
Aczkolwiek nie chce mi się wierzyć ze Fame puści Tancule do Prime.
Jestem pewny ze gdyby taka walka miała się odbyć to by podbili stawkę Prime by rewanż był w fame.
Odgrzewany kotlet. Sam mówiłeś, że była stypa podczas ich drugiego F2F. Wycisnęli na maxa konflikt robiąc walkę Jacy z Arkiem, teraz to ochłapy zostają.
 
Back
Top