Prime Show MMA

Czyli w sumie jest tak, jak pisałem kilkanaście tygodni temu, lista freaków w Polsce jest generalnie ograniczona i teraz przy każdej nowej federacji pojawią się ludzie znani z innych federacji. Już nie tylko odpady z Fame, ale też VIP i Elite. Może pojawią się 1-2 nowe nazwiska na 5-6 odpadów. Rynek powoli się zamyka.
 
Czyli w sumie jest tak, jak pisałem kilkanaście tygodni temu, lista freaków w Polsce jest generalnie ograniczona i teraz przy każdej nowej federacji pojawią się ludzie znani z innych federacji. Już nie tylko odpady z Fame, ale też VIP i Elite. Może pojawią się 1-2 nowe nazwiska na 5-6 odpadów. Rynek powoli się zamyka.
kryteria przyjmują takie, jakie przyjmują - rynek bardzo szybko się wydrenuje, potem delikatnie zmienią zasady, zaproszą mniej popularnych, a dalej to już będą castingi i kreowanie beefów w trakcie jakichś z dupy reality tv
 
Czyli w sumie jest tak, jak pisałem kilkanaście tygodni temu, lista freaków w Polsce jest generalnie ograniczona i teraz przy każdej nowej federacji pojawią się ludzie znani z innych federacji. Już nie tylko odpady z Fame, ale też VIP i Elite. Może pojawią się 1-2 nowe nazwiska na 5-6 odpadów. Rynek powoli się zamyka.


Kiedyś myślałem że jesteś mocnym zawodnikiem , ale niestety :(


Człowieku na walki w freakach jest spokojnie chętnych od 100 do 300 osób na luzie, jak nie mowimy tu nawet o 2 tysięcy ludzi.

@Vassago

Cholera weź się w garść.
 
Freaki=największa kasa.

ja jak wygram w lotto to tez stworze swoją freakowa federacje :D
Za dobra promocje walki będzie dymobonus dla zawodników a za dobre walki bonus wojny.

:cmgkeepgoing:
czy jako potężny włodarz niezwykle prosperującej w myślach federacji planujesz też kary za stypiarstwo i szacunek w klatce?
 
czy jako potężny włodarz niezwykle prosperującej w myślach federacji planujesz też kary za stypiarstwo i szacunek w klatce?
Już mówię bo wszystko mam już zaplanowane w głowie.
Byłaby z pewnością kara szachisty, czyli za zamulanie w walce lub leżenie w stylu Araba 40% wypłaty zawodnika byłoby wysyłane na jakieś cele charytatywne.

ogolnie takich stypiarzy jak Fericze lub Kolecki bym nawet nie zatrudniał.
 
Już mówię bo wszystko mam już zaplanowane w głowie.
Byłaby z pewnością kara szachisty, czyli za zamulanie w walce lub leżenie w stylu Araba 40% wypłaty zawodnika byłoby wysyłane na jakieś cele charytatywne.

ogolnie takich stypiarzy jak Fericze lub Kolecki bym nawet nie zatrudniał.
okej, ale co z karami cielesnymi za niesprostanie wymaganiom włodarza? kamieniowanie? publiczna chłosta? może chociaż pręgierz?
 
Szczególnie to po 800 kPLN :fjedzia: :mamed:
Hehe, swoją droga to poniosła fantazja włodarzy z ta kara dla Karaoglu.
Prawie milion za piosenkę, stracili fajnego zawodnika przez to.

Ja wole wprowadzić swoją kare szachisty, 40% z wypłaty za zamulanie każdego zaboli.
 
@99picks

Jest już przesyt rynku na freak federację. Niedługo to chyba będzie ich z 10. Styka.

Jeśli masz w coś inwestować to battle debate ala Jerry Springer. Moim zdaniem nowa przyszłość PPV.
 
Dla mnie nie ma przesytu o ile będą cały czas dymy.
:robbie:


No właśnie znane nazwiska bez klatki zrobią ci i tak straszne liczby. To jeszcze lepszy biznes, bo bardziej bezpieczny.

Nie zdziwiłbym się jakby dobra karta na takim kanale sportowym zrobiła w pare dni 10-30 mln.
 
No właśnie znane nazwiska bez klatki zrobią ci i tak straszne liczby. To jeszcze lepszy biznes, bo bardziej bezpieczny.

Nie zdziwiłbym się jakby dobra karta na takim kanale sportowym zrobiła w pare dni 10-30 mln.
Ja miałem na myśli ilość freakowych federacji w Polsce, może ich być nawet 20 byle były dymy i wojny w klatach.
Debaty bez walk mnie średnio interesują..
 
Ja miałem na myśli ilość freakowych federacji w Polsce, może ich być nawet 20 byle były dymy i wojny w klatach.
Debaty bez walk mnie średnio interesują..

No to tu się trochę różnimy.

Ja takie Okniński vs Jurkowski czy Lempart vs Bąkiewicz to bym oglądał jak porypany ;)

Szczerze trochę słaby z ciebie zadymiarz w takim razie.
 
Last edited:
Najman vs Stanowiski na KS chyba miało ponad 100 k oczekujących przed transmisja.


Wyobraźcie sobie teraz 10 takich głośnych debat na jednej karcie.

Szczerze? To rozwaliłoby nawet freak mma bo ogladałaby to nawet grupa 50-70 plus.
 
Kiedyś myślałem że jesteś mocnym zawodnikiem , ale niestety :(


Człowieku na walki w freakach jest spokojnie chętnych od 100 do 300 osób na luzie, jak nie mowimy tu nawet o 2 tysięcy ludzi.

@Vassago

Cholera weź się w garść.

Chętnych może być, ale co jeśli mają za mało followersów? W świecie freaków to krytyczny problem, influencer, którego nikt nie zna? :lol: Z tym 300 to też bym nie przesadzał (a co dopiero 2 tysiące), bo KSW też ma 300 zawodników na kontrakcie, a rocznie nie walczyło nawet 50. :crazy: Tymczasem we freakach częstotliwość walk jest jeszcze słabsza, Ambro do tej pory jedna walka na rok i tyle.

Normalnie na początek ogłaszasz wielkie nazwiska, które mają to ciągnąć. Prime ogłosiło cztery, dwóch z Fame, jednego z VIP i ten Kamerzysta. Czyli odpady 75%, nowi 25%. Brakuje jeszcze powrotu Taxi Złotówy.
 
@Vassago

Znów kompletnie mnie rozczarowałes. O Jezu.


W erze internetu ty piszesz że poziom followersów może być problemem.


Człowieku dziś taki Soroko czy Murański są w 5 minut gwiazdami, a vlogi z bezdomnymi robią 200 tysięcy.


Dziś byle no name w necie przez 1 głupi film staje się gwiazdeczka internetową.


@Vassago twoja legenda szybko upada :(
 
Vlogi z bezdomnymi mnie nie interesują. Soroko to kryminalista z 10-letnim wyrokiem. On by to całe freak MMA zaorał w jeden wieczór. Te wszystkie Ambro i Ciosy uciekłyby na jego widok, a co dopiero z nim walczyć. :lol:
 
Vlogi z bezdomnymi mnie nie interesują. Soroko to kryminalista z 10-letnim wyrokiem. On by to całe freak MMA zaorał w jeden wieczór. Te wszystkie Ambro i Ciosy uciekłyby na jego widok, a co dopiero z nim walczyć. :lol:

Dlaczego by zaorał freak mma w jeden dzień ?

XD

Nie no tobie chyba się ktoś włamał na konto.
 
Back
Top