Powrót Krakowskiej Faveli do Browaru Lubicz

@Masu to miły krasnolud, gdyby nie zaaplikowal mi długopisu do piwa i nie ujebal koszulki rzucając glutenem, to naprawdę bym go polubił. Tak mniej więcej - działo sie coś ciekawego po gali do jakiej 4 rano? Ostatnie co pamiętam to kieliszek wódki w Banjaluce, później już powrót taksą z Comberem, Orestem i matem, który lekko utracił swoją moc SuperBombera
Sorry. Można mi zmienić nocka na @Trzoda :(
 
Powiem wam, że zajebiscie wyszło, na początku spokojnie siedziałem, dopiero się wczułem w klimat jak alkohol wszedł. Zryliście mi głowę konkretnie w paru momentach :D Może wrzucę później filmik jak @Wewiur bawi się w Bruce Buffera :D
 
@Masu to miły krasnolud, gdyby nie zaaplikowal mi długopisu do piwa i nie ujebal koszulki rzucając glutenem, to naprawdę bym go polubił. Tak mniej więcej - działo sie coś ciekawego po gali do jakiej 4 rano? Ostatnie co pamiętam to kieliszek wódki w Banjaluce, później już powrót taksą z Comberem, Orestem i matem, który lekko utracił swoją moc SuperBombera
P.S. Też nie zdążyłem na pociąg. Czekałem na dworcu jebane 3 godziny, żeby finalnie spoznic się o 2 minuty na peron, caly czas siedzę na warszawskim dworcu czekając na przesiadkę #jebac
Oj tam, oj tam
 
@Masu to miły krasnolud, gdyby nie zaaplikowal mi długopisu do piwa i nie ujebal koszulki rzucając glutenem, to naprawdę bym go polubił. Tak mniej więcej - działo sie coś ciekawego po gali do jakiej 4 rano? Ostatnie co pamiętam to kieliszek wódki w Banjaluce, później już powrót taksą z Comberem, Orestem i matem, który lekko utracił swoją moc SuperBombera
P.S. Też nie zdążyłem na pociąg. Czekałem na dworcu jebane 3 godziny, żeby finalnie spoznic się o 2 minuty na peron, caly czas siedzę na warszawskim dworcu czekając na przesiadkę #jebac
Za dwie godziny będę na centralnym. Zjem kanapkę i mogę pić, poczekaj :-D
 
To jest też przejebane. Na każdej imprezie Bęben znajdzie miejsce, gdzie może się przespać. Tym razem wyczaił miejsce o wdzięcznej nazwie leżakownia, gdzie odbył swój rytualny proces drzemania. Mam foto, ale nie wstawię :D
 
Powiem wam, że zajebiscie wyszło, na początku spokojnie siedziałem, dopiero się wczułem w klimat jak alkohol wszedł. Zryliście mi głowę konkretnie w paru momentach :D Może wrzucę później filmik jak @Wewiur bawi się w Bruce Buffera :D
Znając życie to i tak się nie nagrało zbyt dobrze.
czekamy, a scena z z gosciem ktory chcial sluchac Jurasa zostala tez nagrana na tym filmie?:DC:
Niestety nie. Gość w barze chce słuchać Jurasa, dobrze że nie powiedziałem, gdzie mam Jurasa, bo by się chłopak obraził.
 
Powiem wam, że zajebiscie wyszło, na początku spokojnie siedziałem, dopiero się wczułem w klimat jak alkohol wszedł. Zryliście mi głowę konkretnie w paru momentach :D Może wrzucę później filmik jak @Wewiur bawi się w Bruce Buffera :D
To już się nie zastanawiasz czy nie jesteś za młody?:)

Panowie @SCStunner @mat01 @Overhood i @MysticBęben bardzo miło było poznać. Do zobacznia ponownie na szlaku.
 
Ja mam dziurę między wyjściem z browaru z Wami, a nagłym znalezieniem się w nocnym wsiobusie do Świątnik. :joe:
nagle się rozpłynąłeś w powietrzu, dziwna sprawa :-D

Znając życie to i tak się nie nagrało zbyt dobrze.

Niestety nie. Gość w barze chce słuchać Jurasa, dobrze że nie powiedziałem, gdzie mam Jurasa, bo by się chłopak obraził.
A Ty się chociaż znasz na tym całym ksw? Ekspert się znalazł...

@Masu szkoda że tak krótko. Do następnego
 
Back
Top