Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Z programów też mi dodało, magazyn niby zaskoczył, ale punktów nie ma. Jak dodadzą za magazyn i SWARM to będę już miał ponad 5000, elegancko. Już bym chciał jakąś rękawicę! Choć zastanawiam się nad pierwszą nagrodą.
 
Z programów też mi dodało, magazyn niby zaskoczył, ale punktów nie ma. Jak dodadzą za magazyn i SWARM to będę już miał ponad 5000, elegancko. Już bym chciał jakąś rękawicę! Choć zastanawiam się nad pierwszą nagrodą.
Na punkty z magazynów musiałem dłużej czekac. Co do swarma odpisali mi, ale punktów też jeszcze nie mam, napisali że kilka dni im zejdzie.
 
Dobra już mi wskoczyło. 4715 pkt. Może by tak...program podpisany przez Dana. Choć fajna jest też opcja z Fight Clubem.

20 kwietnia będzie zastrzyk punktów, bo minie miesiąc.
 
Last edited:
Dobra już mi wskoczyło. 4715 pkt. Może by tak...program podpisany przez Dana. Choć fajna jest też opcja z Fight Clubem.

20 kwietnia będzie zastrzyk punktów, bo minie miesiąc.
Ja właśnie też rozkminiam opcję z fightclubem bo wolę to niż rekąwice mighty mouse'a. Może wskoczą jakieś nowe suweniry.
 
@theMat dostałem właśnie punkty za SWARMa, może napisz do nich jeszcze raz

Heh, dodali tapety nowe z ... Rondą po 100 pkt. za sztukę :P
 
Wcześniej można było wymienić chyba 1500 punktów za roczną prenumeratę UFC Magazine, fajna sprawa bo robisz konto na boku, punkty robisz w kilka chwil i masz UFC Magazine za darmoszkę. Oczywiście w wersji digital. Właśnie ten marcowy numer mam, zaraz obadam.
 
Właśnie, bo przegladam jeszcze raz na spokojnie i nie widze. A widziales ten nowy numer? Masz go moze?
 
Hah, kto zrobił check in na swarmie na UFC Krakow sprawdzcie czy dodali Wam punkty bo ... Mam 3 konta zgłosiłem na jednym że nie dostałem pkt, zgłosiłem na drugim że moja żona :D :) ;) :P tez nie dostała, a punkty mi właśnie dodali na wszystkich trzech. Morał z tego taki, że albo rozwiązali problem ze swarmem i już wszyscy macie pkt. albo kapneli się że jestem Polakiem.
 
Kwestia czasu jak zrobią:
MENU:
My Account
Earn
Redeem
Redeem if you're Pole
How it works
 
Kurde tylko teraz będzie coraz trudniej wyjąć jakąś fajną nagrodę, bo coraz więcej osób ma dużo punktów.
 
Będą polowania:P trzeba systematycznie sprawdzać. Niektóre rzeczy bardzo szybko się rozchodziły i rzucali drugą turę tych samych nagród, np. zdjęcia. Podejrzewam, że im takich gadżetów nie brakuje, przy każdej gali zawodnicy czy goście honorowi podpisują plakaty, rękawice. Mighty mouse te rękawice podpisywał chyba w Szwecji.

A czy ktoś już coś zamówił fizycznie? Ma już ktoś coś od nich?
 
No ale akurat zdjęcie w porównaniu z innymi rzeczami to nie jest jakieś super. Ciekawe jak będą to chcieli dalej rozwijać, czy nie będą za chwilę podnosić kwot. Też jestem ciekawy czy ktoś już coś dostał.
 
Nad tym samym myślałem, podejrzewam że to kwestia czasu gdy zaczną podnosić ceny punktowe. Zdobycie 7500 punktów to nie jest jakiś wielki wysiłek, a gdybyś chciał kupić rękawiće z podpisem MIghty Mouse'a podejrzewam ze mocno by Cie po kieszeni pociągneło.

Zauważyliście żę są rangi? Po przekroczeniu 5000 zdobytych punktów wskakujesz na rangę "rising star" i niby masz zarabić więcej punktów taką dostałem informacje na maila ... jakoś różnicy nie widzę.
 
Ceny na gali w Krakowie były mówiąc kulturalnie ... dziwne :) Za program UFC który chyba powinien leżeć na każdym siedzeniu 80 zł. Koszulki też d..y nie urywały. Osobiście liczyłem na większy asortyment. Przeglądając Europen shop jest masa fajnych gadżetów chociażby kubki Ultimate Fighter, itd. których cena jakoś nie powala. Chciałem zamówić, ale mnie zabił koszt przesyłki który przy zakupie dwóch kubków i koszulki przekroczył wartość zamówienia.

A plakat nie kosztował czasem 50 zł, z autografami 400 zł? Nie mogę sobie przypomnieć.
 
Właśnie jak to jest z tym programem, bo np. na gali w Szwecji podobno był na każdym siedzeniu, a u nas...do kupienia za 80 zł?!
 
Właśnie mnie też to zdziwiło. Chyba wszędzie tak jak jest, że program masz na siedzeniu albo rozdają, a u nas sprzedawali :D
 
Back
Top