Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Nie jestem pewien, czy wbijać to UFC_Fairfax - myślicie że nie pobanują , jak nagle tyle osób z polskim IP wpisze ten kod :D ?
 
Przy następnej będzie trudniej ale damy rade :D

edit: czuje w powietrzu blokadę UFC Rewards na Polske, trzeba naklepać kodów na rok do przodu.
 
Zdobycie kodu z UFC Magazine zajęło mi 3 minuty. Dam co ambitniejszym trochę czasu że samemu poczuć tą satysfakcję z rozjebania systemu, a dla reszty później napisze :bayan:
 
Zdobycie kodu z UFC Magazine zajęło mi 3 minuty. Dam co ambitniejszym trochę czasu że samemu poczuć tą satysfakcję z rozjebania systemu, a dla reszty później napisze :bayan:
synu dałem wam kod do Mendesa daj Ty i nam trochę punktów.
 
No dobra :hi:
UFCRewardsApril-360.jpg
 
I to w każdej z tych 3 kategorii ;) Ale to i tak 1500 punktów za nic :lol: Na czarną godzinę będzie - o ile nie pobanują :rofl:
 
Dzięki Mateusz!

a2GJQzj.png


&

k7YCHoM.png


:bayan:
Polak potrafi :D Dzieki Panowie. Jesli ktoś probował zdobyć 300 przez swarm'a to piszcie do nich. Mają jakieś problemy ze swarmem i sami sprawdzają czy był faktycznie check in i sami dodają punkty.
 
Polak potrafi :D Dzieki Panowie. Jesli ktoś probował zdobyć 300 przez swarm'a to piszcie do nich. Mają jakieś problemy ze swarmem i sami sprawdzają czy był faktycznie check in i sami dodają punkty.

Ja napisałem, a jakoś ani mi nie odpowiedzieli, ani punktów nie dodali.

Ciekawe jaki jest kod za magazyn.
 
Ale już coś kombinuja chyba bo wpisałem z pogramów i mi dodało na 3 kontach po 1000. teraz wpisałem do magazynu i niby też success 500 pkt, ale na żadnym mi fizycznie nie dodało punktów.


EDIT

Ok, już mam. Działa dalej, dodali z bardzo dużym opóźnieniem.
 
Back
Top