Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

W sumie chyba lepiej poczekać jak ktoś zeskanuje magazyn do .pdf i wrzuci na jakiś hosting. A każdy magazyn jest w .pdf dostępny po różnych stronach. Bo tak to trochę głupio, magazyn od dziś w sprzedaży na terenie USA(McGregor na okładce), a w Polsce już wszyscy z kodem:lol:
 
Wystarczy zarejestrować się na darmowym koncie FightClub i dostajesz jeden numer magazynu w formie elektronicznej ;)
 
BTW to gdzie się loguje na tego darmowego Fight Cluba? Co z tego jest? 10 pkt i jeden magazyn?
 
4 nowe rekąwice do wzięcia po 10000 pkt Luke Rockhold, Paige Vanzant, Rafael Dos Anjos i Forrest Griffin. W sumie 15 sztuk :)
 
Mi niestety też brakuje. Szkoda, że co jakiś czas zwiększają pułap punktowy za rekąwice bo mimo iż codziennie zdobywam punkty, to i tak za każdym razem mi troche brakuje :)
 
A to bida z rękawicami. Zanim dobiję do 10tyś. to będą po 15 tyś:facepalm: Także łączę się z wami w bólu. Aż 5 rękawic Paige:heart:

P.S. Edycja cyfrowa w formie triala UFC Magazine tylko na tablety, telefony z Androidem, Kindle itp. Brak edycji do pobrania na PC(a przynajmniej ze sklepów z linku wyżej), nie rejestrowałem się w Fight Club.
To coś w stylu zakupu w aplikacji. Edycja na 2lata za 2,5$ za numer. W życiu bym za to nie dał 8$ Taka kolorowanka. Jest trochę o UFC w Krakowie, a głównie o CroCopie i fotka Aśki z UFC Store.
 
Last edited:
Nie no jak proporcjonalnie będą rosły ceny i moje punkty to sobie nigdy nic ciekawego nie ogarnę :confused:
 
Kurcze, zbieram i zbieram, a za każdym razem punkty są podnoszone. Lipa, bo nie uzbieram na nic w takim razie. A nie, sorki, będe miał na tapety za 100pkt :D
 
Cwaniaczki. Napisali mi kiedyś , że wyłudzenie punktów za założenie fikcyjnego konta jest nie fair. A podnoszenie cen giftów, żebyś zbierał do us*anej śmierci te punkty jest za to zajebi*cie fair.

Zaraz sobie natłukę kodów do fightpassa do końca życia ;) :P
 
I tak są na tyle dobrze, że dają nam w ogóle takie możliwości. Ja to doceniam.
 
Ostatnim razem rękawice MightyMouse'a kisiły się ohohohoho, na spokojnie sobie uzbierałem 8000. A dzisiaj za 10000 poszły hop siup :D coś jest w tej ich polityce.

Dzisiaj złamałem swoje postanowienie i tego żałuję. Postanowiłem , że sobie uzbieram dychę i wejdę sobie dopiero wtedy w rewards i coś sobie wybiorę. A tak to zajrzałem co jest i teraz siedzę i się wkurw*am bo brakuje mi jeszcze 2500.
 
W ogóle mieli najpierw wysyłać wiadomość, że będą dodawać nowe rzeczy.
A DJ to chyba sam te swoje rękawice od razu wykupił, żeby nie było tak jak ostatnio, kiedy nikt ich nie chciał.
 
Gdyby ramka była z kimś innym, to bym brał. Cormiera, mistrza który przegrał z mistrzem, nie lubię i nie kupię :D
 
Gdyby ramka była z kimś innym, to bym brał. Cormiera, mistrza który przegrał z mistrzem, nie lubię i nie kupię :D
JJ wyjdzie z tego pierdla taki zmarnowany, że Cormier go tylko dobije i skończy się takie marudzenie. Oby tylko po tym Coco nie popełnił samobójstwa(mam nadzieję, że nikt z jego rodziny tak nie skończył*).
 
Back
Top