Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Panowie, macie pomysł dlaczego nie dostaje punktów za retweety? Napisałem do nich to powiedzieli żeby sprawdzić czy ustawienia konta są publiczne czy prywatne, ale wszystko jest tak jak powinno być a punktów dalej nie ma. A to dziwne bo np za używanie hashtagów typu #UFCManila pkt wpadały
 
# na TT i Instagramie już działają chociaż z definicji są aktywne od czwartku do poniedziałku.
Korzystajcie więc - punkty wchodzą z datą środową jeszcze teraz! Zawsze to 40 pkt extra.
 
Przedwczoraj dostałem od nich zdjęcie Lyoto Machidy po tym jak dostałem w pierwszej chwili w opłakanym stanie. Tym razem zdjęcie w stanie idealnie perfekcyjnym :p igiełka. Okleili taśmą obydwa końce tuby i nikt tam flaszki nie szukał tym razem.
 
Czyli uczą się na błędach, bardzo dobrze. :D

Po za tematem, nie ma ktoś może podwójnego autografu Cro Copa z Krakowa? :/
 
Kupiłem 2 raz kod z Rewarda na FP. W emailu nie mam żadnego linku tylko instrukcję co zrobić:

1. Odwiedź UFC.tv 2. Wybierz "Start Your Free Trial do UFC® WALKA PASS ™ na górze strony. 3. Zaloguj się lub Zarejestruj się za UFC.tv (jeśli rejestracji użyć tego samego adresu e-mail użytego do UFC Rewards) 4. Wpisz kod promocyjny na ZAPŁATA stronę: Kod: XXXXXXXXXXX 5. Zacznij cieszyć UFC® FIGHT PASS ™

Tyle że przy 3 kroku po prostu mnie loguje.... Już mam 2 wolne kody i nie mogę ich zrealizować...
 
Kupiłem 2 raz kod z Rewarda na FP. W emailu nie mam żadnego linku tylko instrukcję co zrobić:

1. Odwiedź UFC.tv 2. Wybierz "Start Your Free Trial do UFC® WALKA PASS ™ na górze strony. 3. Zaloguj się lub Zarejestruj się za UFC.tv (jeśli rejestracji użyć tego samego adresu e-mail użytego do UFC Rewards) 4. Wpisz kod promocyjny na ZAPŁATA stronę: Kod: XXXXXXXXXXX 5. Zacznij cieszyć UFC® FIGHT PASS ™

Tyle że przy 3 kroku po prostu mnie loguje.... Już mam 2 wolne kody i nie mogę ich zrealizować...

Co w tym za filozofia? Logujesz się, wybierasz miesięczny fight pass, potem z lewej jest miejsce do wpisania kodu i tyle.
 
po 2 kroku powinieneś mieć po lewej pole do wpisania kodu, jeśli nie ma to spróbuj inną przeglądarką/wyłącz adblocka
a nie masz żadnej subskrypcji w tej chwili?
 
Jak nie ma subskrypcji to pewnie klika w Pole "My Subscription", a trzeba dać w prawym górnym rogu "Start Your 7-day" choćby nawet był wykorzystany bo tam się to pole do kodu pojawi.
 
W ogóle tam już coraz mniej nagród jest.

"Score! You're now Contender Level in Rewards!"
 
Newsy od UFC Rewards:

1. Kiedy będą nowe nagrody i czy będą związane z również innymi zawodnikami takimi jak Velasquez, Alves, etc.


We will add new signed memorabilia this week or early next week. We will send out an email notification about 24 hours in advance.
Unfortunately not every fighter is accessible all the time. We are limited to which fighters have availability to sign items for us. I can’t tell you for sure when we will have certain items from certain fighters.

2. Pytanie co z tymi rangami bo do niczego one ani nie upoważniają i niczego nie dają, czy masz Rising Star czy Contender to nie ma to znaczenia (nie do końca zrozumieli pytanie):

The only current rankings we have currently are the ones listed on your ‘My Account’ tab (for example, Newcomer, Contender, Champion, etc.). We may, in time, implement new ways the rankings can impact your activist on Rewards.

i później napisała jeszcze:

As of now, the rankings are just a way to display how far you’ve come in the program. In the future, we will implement privileges with those rankings – although I can’t speak to any specifics.

3. Punkty za ankietę:

The email asked that you allow 1-2 weeks for points to be added after completing the survey. Please be patient.

4. Jakieś plany, nowości związane z najbliższą przyszłością UFCRewards:


As of now, I can’t speak to any new ways to earn or redemptions. We will keep our members updated when new things are implemented.

5. Została jedna sztuka FightClub, czy uzupełnią stan?


Yes, as of now there is only 1 more Fight Club membership available. After that is redeemed we will be out. There may be the possibility of adding more in the future, but not immediately.
 
Jak widzę odpisują każdemu o tych samych godzinach. Też właśnie dostałem maila z odpowiedzią o pkt. za typowania Pick'em które mi nie wpadały co potwierdziłem screenem.
 
Newsy od UFC Rewards:

1. Kiedy będą nowe nagrody i czy będą związane z również innymi zawodnikami takimi jak Velasquez, Alves, etc.


We will add new signed memorabilia this week or early next week. We will send out an email notification about 24 hours in advance.
Unfortunately not every fighter is accessible all the time. We are limited to which fighters have availability to sign items for us. I can’t tell you for sure when we will have certain items from certain fighters.

2. Pytanie co z tymi rangami bo do niczego one ani nie upoważniają i niczego nie dają, czy masz Rising Star czy Contender to nie ma to znaczenia (nie do końca zrozumieli pytanie):

The only current rankings we have currently are the ones listed on your ‘My Account’ tab (for example, Newcomer, Contender, Champion, etc.). We may, in time, implement new ways the rankings can impact your activist on Rewards.

i później napisała jeszcze:

As of now, the rankings are just a way to display how far you’ve come in the program. In the future, we will implement privileges with those rankings – although I can’t speak to any specifics.

3. Punkty za ankietę:

The email asked that you allow 1-2 weeks for points to be added after completing the survey. Please be patient.

4. Jakieś plany, nowości związane z najbliższą przyszłością UFCRewards:


As of now, I can’t speak to any new ways to earn or redemptions. We will keep our members updated when new things are implemented.

5. Została jedna sztuka FightClub, czy uzupełnią stan?


Yes, as of now there is only 1 more Fight Club membership available. After that is redeemed we will be out. There may be the possibility of adding more in the future, but not immediately.


jakieś nowe albumy by się przydały, lub coś w tym stylu
 
Ciułam te punkty i ciułam, i cały czas mam wrażenie,że zanim dobije do 8 tysi (chciałbym jakieś rękawice) to albo podniosą ceny, albo już ich nie będą wystawiać.
Pozostanie jedynie wykupienie fight passa na pół roku, co i tak nie jest złym interesem patrząc na to, ile złotówek trzeba na to wyłożyć przy dzisiejszym kursie dolara.
 
Punkty za fantasy pick powinny wpadać za każdego dobrze wytypowanego zawodnika, czy tylko za zrobienie typów na daną galę? Wszędzie dostawałem jedynie punkty za wytypowanie gali, za trafionych nic
 
Punkty za fantasy pick powinny wpadać za każdego dobrze wytypowanego zawodnika, czy tylko za zrobienie typów na daną galę? Wszędzie dostawałem jedynie punkty za wytypowanie gali, za trafionych nic

Tylko za zrobienie typów.
 
Back
Top