Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Zrobiłem tak, jednak ilość punktów jest taka sama.
OK zalogowałem się ponownie i już mam dodatkowe punkty.
 
Tak zaatakowaliśmy stronę, że zaczęła coś zamulać:lol:
Fajna sprawa z tym, trzeba założyć tweetera
 
Jak retwetuje wiadomośc, a później ją usune ze swojego twittera to zabierają mi te zarobione na tym punkty?
 
Teraz dylemat czy wydać na fight pass'a, czy zbierać dalej punkty??
Jak uzbieram na noc z ring girls to przyjadą do mnie, czy ja mam się fatygować i jechać do USA??:lol:
 
Teraz dylemat czy wydać na fight pass'a, czy zbierać dalej punkty??
Jak uzbieram na noc z ring girls to przyjadą do mnie, czy ja mam się fatygować i jechać do USA??:lol:
Nie dość, że trzeba się fatygować, to jeszcze wymagają biletu na gale :lol: Poczekaj rok, może UFC ponownie do Polski zawita, to będziesz miał na miejscu, i dozbierasz przy okazji do tego czasu :lol:
 
Trochę dziwne, że za kupno PPV są przyznawane punkty, a za kupno biletów na gale już nie.
 
Trochę dziwne, że za kupno PPV są przyznawane punkty, a za kupno biletów na gale już nie.
W sumie to poniekąd są. Jak było się na UFC 185 i miało się powiązane konto z Foursquare, to dostawało się 350 pkt bodajże. I ten "UFC 185 program code" można zdobyć podczas gali, tak przynajmniej ktoś tu wspomniał :smile:
 
Ja się napaliłem na jakieś rękawice. Overeem, Conor, ew. Glover. No od innych też nie pogardzę. Tylko trzeba trochę tych pkt nabić.
 
Cóż rzec mogę ku przestrodze. Proponuję "normalnie" stworzyć konto ufc account przed zdobywaniem punktów.

UWAGA !!! NIE MYLIĆ Z SOCIAL CONNECTION !!!

Pierwsze konto utworzyłem łącząc je z Twitterem. Następnie za social connection z Twitterem otrzymałem punkty i za obserwowanie każdego konta ufc na twitterze tez po 10 punktów, ale już za retweety i za tagowanie #UFC... ani jednego.
Wszedłem w ufc account stworzyłem na swoim koncie hasło i odłączyłem od Twettera nie mylić z SOCIAL CONNECTION !!! Ale nic to nie dało dalej nie dostaje dziennych punktów za twitter.

Dwa nastepne konta utworzyłem przez gmail. Wszystko ok, za tweety dostawałem punkty i za wszystko inne ... do czasu ... Nie dostałem punktów 30 za zdobycie odznaki 8 w UFC Pickem Fantasy, na drugim identycznym koncie sytuacja się powtórzyła.

ABY ZDOBYWAĆ WSZYSTKIE PUNKTY najlepiej założyć NORMALNIE konto ufc account!!!
 
Dopiero minęły 2 dni mojego darmowego fightpassa, a mam już 680pkt czyli ponad połowę do kolejnego. Jeżeli to tak działa że można sobie w nieskończoność brać za darmo to w tydzień będę wyrabiał normę a reszta punktów się będzie odkładać na inne fanty.
 
A tam przypadkiem nie jest napisane, że z tego darmowego miesięcznego fightpassa można tylko raz skorzystać? Rzuciłem ostatnio na to okiem i tak mi się coś kojarzy.
 
A tam przypadkiem nie jest napisane, że z tego darmowego miesięcznego fightpassa można tylko raz skorzystać? Rzuciłem ostatnio na to okiem i tak mi się coś kojarzy.

Pewnie patrzyłeś na opis miesięcznej subskrypcji za 1000 pkt. Jest tam napisane, że tylko nowi użytkownicy lub z miesięczną subskrypcją mogą z tego skorzystać. Chodzi jedynie o to, że jak masz powiedzmy wykupione 6 lub 12 miesięcy subskrypcji, to nie możesz sobie dołożyć dodatkowego miesiąca za 1000 pkt :smile:

Dopiero minęły 2 dni mojego darmowego fightpassa, a mam już 680pkt czyli ponad połowę do kolejnego. Jeżeli to tak działa że można sobie w nieskończoność brać za darmo to w tydzień będę wyrabiał normę a reszta punktów się będzie odkładać na inne fanty.

Dokładnie, dlatego ta usługa jest taka fajna :smile: Żeby tylko z czasem nie podnieśli znacznie cen punktowych.
 
No to spoko, jade na telefonie więc nie chciało mi się tam wchodzić i dokładnie wczytywać, ale zostało mi w pamięci właśnie to że dla nowych użytkowników to jest.
 
@Dreacreator mega propsy za ten poradnik. Uzbierałem na razie 1400 a będę zbierał na jakieś rękawice za ok 4000. Mam nadzieje że gwałtownie nie podwyższą progu. Długo trwa już ten projekt?
Nie wiem czy sprawdzacie meila ale ja np. za polubienie na tweeterze profilu fight pass dostałem miesiąc za free, a za polubienie ufc uk jeszcze tydzień ;) także polubcie te tweetery i sprawdźcie bo warto ;)
 
Czy żeby zrobić UFC Rewards, trzeba najpier wcześniej aktywować UFC Fight Pass na 7 dni?
 
@Dreacreator mega propsy za ten poradnik. Uzbierałem na razie 1400 a będę zbierał na jakieś rękawice za ok 4000. Mam nadzieje że gwałtownie nie podwyższą progu. Długo trwa już ten projekt?

Dzięki :beer: Projekt ruszył jakoś pod koniec listopada, czyli jest dopiero od jakichś 4 miesięcy. Dlatego boje się, że o ile teraz ich głównym celem może być zdobycie nowych użytkowników, tak za jakiś czas, mając ich pokaźną bazę, ceny punktowe mogą zostać podwyższone. Ale nie ma co się martwić na przyszłość i bawić we wróżkę :lol:

kurde juz nie moge edytować, źle doczytalem, jednak tylko tydzień dostalem :)
Dobry i tydzień, dzięki za info :smile:

Czy żeby zrobić UFC Rewards, trzeba najpier wcześniej aktywować UFC Fight Pass na 7 dni?
Tak jak napisał Tar-Ellendil, nie jest to potrzebne. UFC Rewards to całkiem osobna usługa. W poradniku faktycznie dość mocno eksponowałem Fight Passa, i rzeczywiście można odnieść inne wrażenie :lol: Btw, pisałem już o tym gdzieś – jak uruchomisz 7 dniowego Fight Passa, to nie zapomnij w przeciągu 7 dni anulować subskrypcji w opcjach, bo Ci zeżre za 12 miesięcy Fight Passa. I dodatki do przeglądarki mogą ci uniemożliwiać to anulowanie, więc najpierw je powyłączaj (Adblock i tym podobne) :smile:
Powiedzcie mi czy potem takie konto można usunąć?
Szczerze mówiąc, nigdzie nie widzę takiej opcji. Możliwe, że jest gdzieś ukryta, albo ja jestem ślepy i jej nie widzę :smile:
 
Macie prawdziwe czy fejkowe konta połączone na FB? Na insta i Twitterze dodam normalne, a co do FB to nie wiem. Co będzie tam przesyłane, robione?

Pora się zabrać za robienie punktów!
 
Macie prawdziwe czy fejkowe konta połączone na FB? Na insta i Twitterze dodam normalne, a co do FB to nie wiem. Co będzie tam przesyłane, robione?

Pora się zabrać za robienie punktów!
wszystko fake nawet email
 
Czy ja się uzbiera te 1000 pkt to można aktywować Fight Passa bez podawania numeru karty? ewentualnie opiszcie jak zrobić to bezpiecznie żeby nie pobrało kasy.
 
Czy ja się uzbiera te 1000 pkt to można aktywować Fight Passa bez podawania numeru karty? ewentualnie opiszcie jak zrobić to bezpiecznie żeby nie pobrało kasy.
trzeba i tak podać numer karty. Gdy zamówisz darmowy za 1000 pkt to dostaniesz na email specjalmy kod który wpisujesz przy zakupie fp i dostaniesz go za darmo na miesiąc.
 
Back
Top