Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Ja zbieram bo zbieram, jak będzie to będzie. Nie spieszy mi się, bez sensu liczyć dni.
 
U mnie też 100 pkt. za to pykło dziś. Mam pytanie te 240 pkt. miesięcznie za 19 kont twittera i 5 instagramu to dopisują każdemu jednego dnia automatycznie, czy zależy to od dnia rejestracji np. jak ja robiłem pod koniec marca to czy dodadzą pod koniec kwietnia?
 
U mnie też 100 pkt. za to pykło dziś. Mam pytanie te 240 pkt. miesięcznie za 19 kont twittera i 5 instagramu to dopisują każdemu jednego dnia automatycznie, czy zależy to od dnia rejestracji np. jak ja robiłem pod koniec marca to czy dodadzą pod koniec kwietnia?
Ja na jednym koncie dostałem, a na dwóch nie. Nie mam pojęcia. Tak obserwuje te trzy konta u siebie i to jest jakaś loteria. Na jednym twitterze tweetowałem 10 razy #UFCFairfax i dostałem x4, na drugim zrobiłem to samo i dostałem x5. Dziwne to wszystko.
 
Z emailami jest tak, że pkt. dostaje się na koniec tygodnia. Maksymalnie 50. A te wszystkie miesięczne to zapewne w miesięcznicę założenia konta.
 
Ja też mam wszystko pięknie zaznaczone, e-meil wpisany poprawny i nigdy żadnego meila od UFC nie dostałem... Lipa. A te punkty za subskrypcję tych kont na twitterze itp. to powinny wpadać co miesiąc w dniu w którym zabawa została rozpoczęta, czy z początkiem każdego miesiąca?

Z tym Instagramem to chyba niestety tak, ja zrobiłem szybko na komórce jakieś fake konto i równie szybko usunąłem.
 
Nie rozumiem. Mam ponad 1000 pkt. Nie mam wykupionej żadnej subskrybcji. I ciągle mam informacje gdy chce zamienic punkty na miesiac FP "****** IMPORTANT!!! PLEASE READ BEFORE YOU REDEEM ***** This Reward IS OFFERED ONLY FOR NEW OR MONTHLY SUBSCRIBERS and cannot be used with an existing 6 or 12 month subscription. You will NOT earn points for the Free period. _"
 
Nie rozumiem. Mam ponad 1000 pkt. Nie mam wykupionej żadnej subskrybcji. I ciągle mam informacje gdy chce zamienic punkty na miesiac FP "****** IMPORTANT!!! PLEASE READ BEFORE YOU REDEEM ***** This Reward IS OFFERED ONLY FOR NEW OR MONTHLY SUBSCRIBERS and cannot be used with an existing 6 or 12 month subscription. You will NOT earn points for the Free period. _"
czego w tym nie rozumiesz? NIe możesz sobie punktami przedłużać subskrybcji zakupionej za hajs i nie dostaniesz za nią dodatkowych pkt
 
Jutro będzie 2 tygodnie
Nie wiem w czym jest problem. Ja mam wypełniony profil i połaczenie ze wszystkimi social media, codziennie nabijam pkty, mam zakupiony FP za pkty i emaile dostaje prawie codziennie.
 
Napisałem do nich maila z zapytaniem w czym może być problem. Oby to coś dało bo 200pkt miesięcznie to sporo :)
 
Ja też mam konto ze 2 - 3 tygodnie i też żadnego e-maila nie dostałem.

napisz do nich maila, ja dostałem odpowiedź, że problem powinien być rozwiązany i od przyszłego tygodnia powinienem dostawać już normalnie maile
 
napisz do nich maila, ja dostałem odpowiedź, że problem powinien być rozwiązany i od przyszłego tygodnia powinienem dostawać już normalnie maile

Dokładnie ja też napisałem i niemal natychmiast dostałem odpowiedź:

"I believe I’ve fixed the email problem, you should receive your first UFC email next week. I will keep any eye on your account to make sure everything is working properly. We’ve had a few issues with UFC Fantasy points being awarded properly, so don’t hesitate to reach out if you you’re missing more points! The points for the Eight Pack Trophy will be added to your account in 1-2 business days. Thanks for being a UFC Rewards member!!"

Tak więc jak macie jakieś problemy z Fantasy wystarczy walnąć printscreena i od razu dadzą wam punkciki
 
Back
Top