"Popedałujmy" - kącik rowerowy.

Ja poluje na nowy sezon na jakąś szosę w rozsądnej cenie. Mój czołg MTB wysłużony, w ubiegłym roku wykręciłem 7000 km+. Szosą qrde zrobię szybciej trasę i może więcej kilosów uda się nabić. A ostatnio śmigałem na czymś takim - fajny nieskomplikowany sprzęcik ;-)

OpaFiets.jpg
 
Ja poluje na nowy sezon na jakąś szosę w rozsądnej cenie. Mój czołg MTB wysłużony, w ubiegłym roku wykręciłem 7000 km+. Szosą qrde zrobię szybciej trasę i może więcej kilosów uda się nabić. A ostatnio śmigałem na czymś takim - fajny nieskomplikowany sprzęcik ;-)

To jakieś zespawane 2 rowery?
Bardzo dobre
 
  • Like
Reactions: Tjo
Ja w ostatnią sobotę przygotowałem sprzęcik do jazdy i myślę że za tydzień lub dwa będzie można śmigać i zacząć gubić fat zgromadzony przez zimę.
A ja niestety zacząłem od dupy strony, najpierw zacząłem jeździć a dopiero na dniach ogarne trochę rower po zimie.
 
Ja przed chwilą wróciłem z pozimowego rozruchu:80 min jazdy wolnym tempem niespełna 28 km , pogoda git , jeszcze jakby nie pizgało tak wiatrem to by była malinka.
 
Mgla dzisiaj fchuj ale i tak zaraz ruszam. Kierunek Gdansk Nowy-Port falachron zachodni visa a vis Westerplatte
track lista:


 
@Tjo dziś wieczorem dołącze do wyzwania ale mam jedno pytanie - może dodałbyć turystykę górską czy tam trekking. W sezonie śmigma sporo po górach to też by się natrzaskało kilomtrów :lol: no chyba, że jest to ten sam problem czyli zmienia sie kilometry na coś innego
 
  • Like
Reactions: Tjo
@Tjo dziś wieczorem dołącze do wyzwania ale mam jedno pytanie - może dodałbyć turystykę górską czy tam trekking. W sezonie śmigma sporo po górach to też by się natrzaskało kilomtrów :lol: no chyba, że jest to ten sam problem czyli zmienia sie kilometry na coś innego

Nie ma problemu. Ja też śmigam po górkach... jest wędrowanie.
 
Nie ma problemu. Ja też śmigam po górkach... jest wędrowanie.
Najlepsze jest to, że specjalnie żeby dołączyć do wyzwania to odkopałem endomondo bo zazwyczaj mam wyłożone na trakowanie aktywności w ten sposób
 
  • Like
Reactions: Tjo
Mnie cohones challange zajebiście zmotywował rok temu, był czas że co drugi dzień robiłem 100km na rowerze a czasem nawet więcej, mój kwiecień rok temu to praktycznie tylko rower.
kwiecien.png

Pięknie @Wojtek123! Szacuneczek! Ja aktualnie robię przegląd i remont roweru. Opony MTB wymieniam na slicki, więc z Aspecta MTB zrobi się coś a'la szosa ;-) Niestety kupno kolarzówki muszę odłożyć... bo po ponad 7000 km w różnych warunkach przegląd Scotta mnie będzie trochę kosztował. Najdrożej chyba wymiana felgi, bo koło 300 zł. Generalnie sporo rzeczy do wymiany :-)
 
Pięknie @Wojtek123! Szacuneczek! Ja aktualnie robię przegląd i remont roweru. Opony MTB wymieniam na slicki, więc z Aspecta MTB zrobi się coś a'la szosa ;-) Niestety kupno kolarzówki muszę odłożyć... bo po ponad 7000 km w różnych warunkach przegląd Scotta mnie będzie trochę kosztował. Najdrożej chyba wymiana felgi, bo koło 300 zł. Generalnie sporo rzeczy do wymiany :-)

Jakie kółko konkretnie wrzucasz? Nie myślałeś o semi slickach?
 
Mnie cohones challange zajebiście zmotywował rok temu, był czas że co drugi dzień robiłem 100km na rowerze a czasem nawet więcej, mój kwiecień rok temu to praktycznie tylko rower.
kwiecien.png
Do Ciebie daleko, ale u mnie marzec tez aktywny. Musiałem jednak trochę się ograniczać i "zmuszać" do biegania. Co prawda tylko 390 km na rowerze, ale udało mi się to co dla mnie najtrudniejsze czyli zacząć jeździć do pracy. Niby tylko 10 km ale rano ciężko mi wstać te pół h wcześniej.
marzec.jpg
 
@Wojtek123 i inni
Ciśnienie w oponach 29-kach MTB (górski) Ile maksymalnie by nie zniszczyć opony/obręczy. Ile dla wagi 125-130 kg. Wiem że na szosę większe na teren mniejsze.
 
Ciśnienie w oponach 29-kach MTB (górski) Ile maksymalnie by nie zniszczyć opony/obręczy. Ile dla wagi 125-130 kg. Wiem że na szosę większe na teren mniejsze.
Zależy od opony/obręczy, musisz mieć info na gumach.


Dziś pierwszy raz w tym roku na rower i od razu pękła setka. Nie jest źle, jak na 7 miesięcy imprezowania i opierdzielania się
test.png
 
Back
Top