Polskie media o MMA

Jedynym problemem jest właściwie otoczka, czyli klatka i dupeczka w skąpym stroju.


Perfekcyjne podsumowanie całej sytuacji.



Generalnie nie wydaje mi się żeby wyszła z tego jakaś większa afera która odciśnie piętno na scenie MMA w naszym kraju. W Polsce ten sport wciąż jeszcze uchodzi za mordobicie, czy to walczą dorośli czy dzieci.
 
W OS w trakcie omawiania wynikow UFC 135 pojawil sie ktos z konkurencyjnego portalu i mowil cos o ustawianiu walk w MMA. Wlaczylem na sama koncowke wiec nie znam kontekstu, widzial to ktos ?
 
Ja widziałem. Dyskusja zaczęła się od spodenek Jonesa, gość z OS, zaczął coś porównywać je do kreowania własnych postaci, coś na wzór gwiazd wrestlingu. W międzyczasie o tym, że Lesnar jest z wrestlingu i w końcu babka zaptyała czy walki w MMA są ustawiane tak jak w wrestlingu , po czym ten gość odpowiedział, że może tak być.
 
OMFG, Tidzej, Venom lub reszta redaktorow mmarocks w kazdym programie o mma! ci pseudoeksperci, tak jak np. ten Oskar czy cos, ktory byl z Tidzejem kiedys w OSI - masakra.
 
Ja tam się nie przejmuję tym ,że ludzie strasznie nagle się zrobili wrażliwi na przemoc a w domu dziecka biją aż huczy.
 
Bo ludzie sa poj... szukaja sensacji na kazdym kroku tak samo niepatrza na swoje czynny ale oceniaja innych. Kto wogole dał tym pseudoeksperta mozliwosc wypowiedzi w takim rpogramie Oo?
 
ad.Venom Jak juz pisalem wlaczylem na sama koncowke i nie jestem pewny, ale wydaje mi sie, ze to byl ktos z Fight24.pl albo czegos o podobnie brzmiacej nazwie.



Pewnie gdyby nie te slowa o "ustawianiu walk" to nawet nie zwrocilbym uwagi na ta rozmowe, gale ogladalem na zywo i znalem wyniki, poza wynikami ciezko uslyszec cos konstruktywnego czy nawet ciekawego w komentarzach prezenterow OS. Jednak gdy te slowa padly, przykuly moja uwage, ale byla to juz sama koncowka. Przykuly moja uwage nie bez powodu. Niestety nawarstwily nam sie wostatnim czasie negatywne przekazy na temat naszej dyscypliny. Faszysci, kibole-chuligani, przestepcy i zwyrodnialcy zmuszajacy male dzieci do krwawych walk w klatce to zdecydowanie bardziej chwytliwe tematy niz dobre walki wybitnych sportowcow czy tlumy ludzi szturmujace sale treningowe.
 
Nie żebym sam był bez skazy ale szlag mnie trafia i jest mi wstyd jak słyszę, że ludzie głoszący takie sądy, którzy mienią się "ekspertami" od MMA dostają takie forum do wygłaszania swoich sądów.



PS Jeśli ktokolwiek zidentyfikuje kto to był wyślę mu pocztówkę z Indonezji ;).
 
Ograniczenie p. redaktorki zabija :-) ,,walczył jak małpa'' i ten kolo od piłki Zarzeczny który klepie niezłe bzdety :-)



ogólnie cała ta dyskusja to jakaś MEGA żenada .
 
Dzięki za wrzutę , Escobra.



"Każdy zawodnik moze mieć w obozie jakiegoś szpiega" - zaraz będziemy czytać, że Ci szpiedzy to zamachowcy rodem z Al-kaidy, którzy sabotują przygotowania zawodników do walk.



Z tymi spodenkami też dowalił - widziałem parę zawodników czy zawodniczek, którzy takich spodenek używają i nie wygląda to dla mnie jak autokreacja.



Może złożymy się Panowie , po parę złociszy każdy, i wykupimy ten śmieszny OS :-)?


A Zarzeczny to kolejny dziennikarz, który tylko szuka sensacji - nie zmienia to nawet fakt, że w tym wywiadzie głównie statystował...
 
OS już mnie nie zaprasza. Raz to zrobili i najwidoczniej żałują :) Z drugiej strony, znam i takich asów, co sami dzwonią do telewizji i mówią, że wpadną do studia...



Przejście od spodenek do ustawiania walk całkiem sprawne.
 
Obejrzawszy klip to cała ten dialog z ustawianymi walkami nie był aż taki zły, przynajmniej ze strony odpowiadającej na pytania. Natomiast czy mi się wydawało, czy to byl Paweł Zarzeczny co tak sypał dowcipami z rękawa? Jestem pod wrażeniem.
 
Kto takich "znawców" wpuszcza do TV? Niekompetencja połączona ze "bajkopisarstwem" zniszczyła mi psychikę.
Dajcie znac miesiąc wcześniej a nawet na nogach pódę do tej Warszawy byle by takich ludzi nie wpuszczano do studia;)
TJ czemu nam to zrobiłeś? Why? For money? :D
 
Bah, jakbym robił coś dla pieniędzy to bym został w Wawie a nie wyjeżdżał na koniec świata.
 
Ostatnio była debata o boksie i też po części o MMA w TVP Sport i miejscami musiałem się chwycic za głowę jakie oni bredni plecą...
 
Oj, Zarzeczny to w ogóle ciężki przypadek jest, miałem nadzieję, że takie egzemplarze się o MMA wypowiadać nie będą. Gość ma cięty język i ostre pióro, ale bajkopisarz z niego. Mam wrażenie, że skupia się tylko na tym, żeby wyrzucić z siebie coś kontrowersyjnego, choćby kompletne bzdury.



Do tego ponoć lubi od czasu do czasu przejechać motocyklistę.



A na tą babkę w studiu to już w ogóle szkoda słów. Rozwalił mnie tekst o tym, że nic dziwnego, ze te walki puszczane są w nocy.
 
Pindery na temat boksu to ja mogę słuchać bez problemu, ale jak sie w 1:25 pojawia ten typ, to już wiem, że bedzie mi ciężko...
 
Może mi ktoś dać mapkę do tych filmików o boksie? To znaczy, gdzie mam szukać wstawek o MMA?
 
Back
Top