Polityka

Nie stawiam żadnego znaku równości. Jak w ogóle można coś takiego wymyślić? Użytkownik spa marszczy freda pod powiązania tego sędziego z PiSem pisząc o tym, że spodziewałby się kogoś takiego bardziej po konfederacji, przy równoczesnym pominięciu przebiegu jego kariery i nominacji. Z tego też tytułu wrzuciłem tłit, który uwidacznia jak ten gamoń piął się w górę od Kwacha, przez Kaczora, Bula, a na Ziobrze kończąc. Na końcówce miał jeszcze koneksje z mediami nieprzychylnymi PiSowi. Czego nie rozumiesz?

Gdybyś wrzucił jedynie pierwszego twitta od Patryka Słowika, którego również i ja wrzuciłem 2 dni temu i pod którym się podpisuję, to tematu zupełnie by nie było. Informację okrasiłeś jednak dodatkowo twittem, którego twórca jest znanym manipulatorem i dostał z centrali zadanie całkowicie przemilczeć koneksje tego zdrajcy z PiS, przypisując mu całkowitą zależność od przeciwnego obozu.

Dzięki za wyjaśnienie, pozdro.
 

Ja bardzo lubię argumenty Petru za Euro: no zamiast Glapińskiego będzie prezes zagraniczne nazwisko-kurcze ona ma tyle wpadek słownych co Glapiński...
Tu nawet nie chodzi czy to jest słuszne czy nie, tylko o jakość argumentów. Teraz ekonomiczne NATO, Jezus to jeszcze lepsze niż jego teksty za czasów franków...
A Ukraina nie wejdzie do UE, już prędzej do NATO na tej samej zasadzie jak kiedyś Niemcy Zachodnie.
 



Wolne "sondy"! Wolne "sondy"! Wolne "sondy"!
A Ty? Czy paliłeś świeczkę?
Image

Przypomnijmy złote czasy gdy prezesem sądu w Gdańsku był sędzia na telefon od Amber Gold ,,ofiara brutalnej prowokacji", przeniesiony przez SN do innej parafii...
Ale cieszy przynajmniej to, że politycy trochę dostali po dupie od własnych,,przyjaciół". Teksty Tuleyi o Pegasus: no niby źle ale chyba mogłem się zgodzić ale nie wiedziałem że to coś takiego.
Hm jak myślisz @Karateka@ ? Wiedzioł czy nie wiedzioł? Czy korzystanie ze starej Nokii tłumaczy go czy nie?
Najśmieszniejsze będzie jeśli okaże się, że wszystkie podsłuchy były legalne (oczywiście nie wszystko co jest legalne jest etyczne i trzeba to robić)
 
Nie wiem, ale ostatnio to platforma go święciła
Ja sie pytam kto mu przydzielil dostep do danych scisle tajnych i osadzil jako sedziego do orzekania w sprawach wywiadowczych i kontrwywiadowczych bez odpowiedniej weryfikacji?

Z drugiej strony moze nawet taka weryfikacja byla, ale na przykladzie obajtka widzimy, ze mieli w dupie jakiekolwiek opinie bezpieczenstwa pisowcy.


Orlen ma wlasna komorke stworzona z emerytowanych agentow do spraw bezpieczenstwa, ktore oflagowalo na czerwono cale to OTS, libanczyka i chińczyka a oni i tak w to weszli, wiec co sie dziwic w tym przypadku.

Tak, zeby wybrzmialo. Obajtek wyruchal Polakow na 1.6 mld zlotych posylajac pieniadze libanczykowi, ktory wyslal je do 20 letniego chinczyka. To wszystko mimo krzyku agentow od bezpieczenstwa w Orlenie.

Ale w Polsce glownym tematem dalej najebany Kierwinski. I miliony ekspertow od naglosnienia na festynach.
 
Presja na budowę CPK ma sens. Najpierw Lewica zmieniła zdanie, później Konfederacja, teraz partia Hołowni.


Gadanie jest tanie. Niech teraz przyjda jeszcze czyny. Cieszy, ze zaczynaja sie sluchac Polakow.
Wybory za miesiąc trzeba zbierać głosy.

Pedo się chociaż nie pierdoli, od razu widać, że kurwy antypolskie chcą ten projekt uwalić. Teraz delikatnie, że audyty których nie było i że "przesunięcie terminu".

Poczekajcie do czerwca. Zaraz po wyborach ujebią na amen, bo ich wyborcy to idioci. Fur dojczland.
 
Orlen ma wlasna komorke stworzona z emerytowanych agentow do spraw bezpieczenstwa, ktore oflagowalo na czerwono cale to OTS, libanczyka i chińczyka a oni i tak w to weszli, wiec co sie dziwic w tym przypadku.

Tak, zeby wybrzmialo. Obajtek wyruchal Polakow na 1.6 mld zlotych posylajac pieniadze libanczykowi, ktory wyslal je do 20 letniego chinczyka. To wszystko mimo krzyku agentow od bezpieczenstwa w Orlenie.

Nie wiem jak możesz tak szkalować tego wspaniałego menadżera.

Przecież chłop tylko dywersyfikował dostawców paliw płacąc powiązanemu z Hamasem Libańczykowi.

Poza tym przecież potrafił dodać dwa do dwóch i wyszło mu trzy (Orlen + Lotos - rafineria Gdańsk dla Arabów i 417 stacji Lotosu dla węgierskiego MOLa ) a więc odniósł sukces.
 
Najzabawniejsze jest to albo i nie że pisanie gdziekolwiek nic nie da. Czy to na tt czy forum jakiekolwiek nic nie da , nic się nie zmieni . My jako społeczeństwo jesteśmy przegrani na najbliższe lata . Najwyżej napiszemy sobie (gdziekolwiek) ale k@#$#a nam dojebali XD . Ja MY WY oni wszyscy leniwi jak ch#J . Tutaj przynajmniej wkleimy sobie na kolejne "atrakcje Żądu i ue to :mjsmile::siara::juanlaugh:
Społeczeństwo polskie (i nie tylko bo usa ma ten sam problem) jest głupie, dało się omotać i nie widzi problemu z obcą nacją u władzy, można pierdolić o foliowych czapeczkach, ale żądzą nami od lat potomkowie jak i czystej krwi żydzi bądź inny element obcy (jak półniemcy itd. a ostatnio i nawet ukraińcy).
Tym ludziom siłą rzeczy nie zależy na Polsce, po prostu bo to nigdy nie będzie ich ojczyzna.
 
Społeczeństwo polskie (i nie tylko bo usa ma ten sam problem) jest głupie, dało się omotać i nie widzi problemu z obcą nacją u władzy, można pierdolić o foliowych czapeczkach, ale żądzą nami od lat potomkowie jak i czystej krwi żydzi bądź inny element obcy (jak półniemcy itd. a ostatnio i nawet ukraińcy).
Tym ludziom siłą rzeczy nie zależy na Polsce, po prostu bo to nigdy nie będzie ich ojczyzna.


Cholera.

Wszędzie ci Żydzi.

Pewnie nawet Piast Kołodziej nosił pejsy pod blond grzywką.
 
Cholera.

Wszędzie ci Żydzi.
Zobacz co się dzieje w stanach. Propalestyńskie protesty blokowane, a blm finansowane przed demokratów.:mamed:

I ja bym mógł tak wymieniać i wymieniać, ale dla was ogłupionych to są "teorie spiskowe".

Pora się obudzić, zajebiscie że chociaż w Polsce cześć ludzi rozumie co się dzieje i jest dumnymi antysemitami.

Zresztą nie bez powodu.
: :fjedzia:
 
Zobacz co się dzieje w stanach. Propalestyńskie protesty blokowane, a blm finansowane przed demokratów.:mamed:

I ja bym mógł tak wymieniać i wymieniać, ale dla was ogłupionych to są "teorie spiskowe".

Pora się obudzić, zajebiscie że chociaż w Polsce cześć ludzi rozumie co się dzieje i jest dumnymi antysemitami.

Zresztą nie bez powodu.
: :fjedzia:
Polak powinien być (kolejność dowolna bo wszystko jest wobec siebie równe)
-antysemitą
-antyniemcem
-antymoskalem
-antybanderowcem
-islamofobem
 
Back
Top